Помощ,кожени мебели

  • 2 054
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 386
Момичета,помощ!!!!!!!Купихме си кожени мебели в хола,жълто-портокалови,но уви вчера някой не е имал лист и е решил да попише на тях. newsm45 smile3511 newsm61,сигурно е малкия.Накарах му се едно хубаво,но уви писаното си седеше.Опитах с какво ли не,но резултата нямаше.Реших да пробам с CIF лилавия,избледня писаното но и боята почна да пада.Дайте ми идея с какво да ги бърша.Аз си мислех,с влажния парцал минаваш и забравяш но уви не било така. Banghead

# 1
  • Мнения: 2 641
питай в магазина

# 2
  • Мнения: 275
Честито и на вас!
И ние си купихме кожени и ..честито  Simple Smile
Надраскано има с фулмастер и с  химикал, но са само чертички  и не съм правила опити да ги изчистя точно поради тази причина - да не изчистя и цвета ( имам лошо пречуствие че нямя да се махнат)
Много се цапат направо от кремави стават сиви Cry а са на 3месеца.
От хит купих препарат за кожени мебели ( ~4 лева) и се изчисти  мръсното сиво, представям си ако бяха от плат сега щяха да са парцалини ...
А и разни кабзички  по дънките на сядащите ги драскат трайно.
Доно не заприличат на   бебешки носени  буики  след време......

# 3
  • Мнения: 1 069
 Честито за мебелите и съжалявам за надрасканото! Миналата година сменихме  кожените, жълти дивани с жакардов ъгъл точно по тази причина. Малкия беше надраскал на няколко места. Освен това мъжът ми като лягаше на  дивана, краката му се падаха точно на подлакътника и там се ожули много грозно.

# 4
  • Мнения: 386
Леле,момичета вие ме отчаяхте!!!! newsm45 newsm45 newsm45 А ако знаете с колко мерак съм ги купила и сумати пари се изръсихме.linna,как се казва този препарат?

# 5
  • Мнения: 4 390
Има специален препарат за чистене на мастило и червило /стик/.
Не знам като е минало време дали ще подейства, обаче.
Важно е и каква е кожата, по принцип е за естествена кожа.
Чистила съм нашия диван с такъв стик, но друга марка - маха мастило без проблем,
без да сваля цвета, но съм третирала драсканиците веднага.

Ето, какво представлява стикът и колко струва.
http://www.best.bg/stock.asp?cat_id=1201&id=10011

# 6
  • Мнения: 386
Има специален препарат за чистене на мастило и червило /стик/.
Не знам като е минало време дали ще подейства, обаче.
Важно е и каква е кожата, по принцип е за естествена кожа.
Чистила съм нашия диван с такъв стик, но друга марка - маха мастило без проблем,
без да сваля цвета, но съм третирала драсканиците веднага.

Ето, какво представлява стикът и колко струва.
http://www.best.bg/stock.asp?cat_id=1201&id=10011



Благодаря ти Дивиана!  bouquetЩе трябва да си го купя и при нужда веднага да действам.

# 7
  • Мнения: 463
ожулено няма как да се прикрие или третира нали?Имаме голямо куче и гледам,че кожения ни салон на колата вече е пострадал ,а не се качва -какво остава за дивана и то оранжев,а и рисуването на децата по стните и мебелите е нещо нормално и мис е струва ,че няма смисъл -а и е доста скъп дивана .Харесала съм си два единият е на мартинели-кожен с таборетката-8000лв и други я на една БГ фирма 1500 с таборетката от плат  EmbarassedМисля че няма смисъл нали ? Thinking

# 8
  • София
  • Мнения: 2 845
 сина ми беше надраскал една линия с фулмастер на дивана без да иска, но го видях примерно 5-10 мин след това и го забърсах с първото, което ми дойде на ум ... мокри кърпички от 0.60 лв пакетчето и се изчисти ... ама е естествена кожа Rolling Eyes май

# 9
  • Мнения: 250
Със спирт не става ли? Знам за светлата кожа, че е хубаво да се почиства с прясно мляко. Опити не съм правила обаче.

# 10
  • София
  • Мнения: 80
Със спирт не става ли? Знам за светлата кожа, че е хубаво да се почиства с прясно мляко. Опити не съм правила обаче.

Не става със спирт, спиртът сваля боята.

Общи условия

Активация на акаунт