Пералня+сушилня на Candy

  • 17 622
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 934
Днес я видях....Комбинирана пералня Candy със сушилня. Клас "C" 5, 55 kW 1200 оборота.
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09017500
Питането ми е....струва ли си? Дали при комбиниран продукт не страда качеството..имам предвид едната ф-я за сметка на друга.. newsm78   Нямам място за сушилня, а ще купуваме нова пералня?
Какво ще ме посъветвате?

# 1
  • Мнения: 13 187
По-добре е отделни уреди. Освен, ако нямаш място.

# 2
  • Мнения: 1 427
Имам същата марка ,малко по-стар модел.Лично аз съм доволна .

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
, а ще купуваме нова пералня?
Какво ще ме посъветвате?

Купи си нова пералня, която има монтирана стойка за сушилня в/у горния си капак и си купи отделно сушилня.
Но урУди 2 в 1 не са много надеждни  Naughty

# 4
  • Мнения: 1 893

Купи си нова пералня, която има монтирана стойка за сушилня в/у горния си капак и си купи отделно сушилня.
Но урУди 2 в 1 не са много надеждни  Naughty

А как изглежда такава пералня, може ли да покажеш нагледно  Praynig

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
като всяка една пералня. Просто отгоре на капака й има пластмасова стойка... нещо като ограда по самия ръб и в 4-те му края има нещо като гнезденца за краката на сушилнята. Егати обяснението  ooooh! Crazy, но няма картинак в нет-а или аз не мога да найда...

# 6
  • Мнения: 1 893
Тази стойка вградена ли е или се монтира доълнително?

# 7
  • Мнения: 3 211
Дали при комбиниран продукт не страда качеството..имам предвид едната ф-я за сметка на друга.. newsm78   
Със сигурност.
Ние имахме преди такава комбинирана само, че по-стар модел. Е, въбще не става в нея да сушиш, пробвала съм няколко пъти и накрая се отказах. При майка ми положението е същото.
И аз съм на мнението на Шани. Чувала съм от познати, че самостоятелната сушилня изсушава перфектно, хавлиите например ставали пухкави и меки и без омекотител, а при комбинираната или леко ги изсушава, или са савсем сухи дрехите и приличат на хармоника. Да не говорим, че за да изсушиш цялото пране, например 5кг., ти трябва 2-3 пъти пускане на програма сушене за по 2 часа  Twisted Evil
А пък и все някъде ще си намериш място за сушене, нямате ли тераса?

# 8
  • Мнения: 1 640
Не съм ползвала пералня със сушилня,но съм чувала,че било по-добре да са отделно.Така както са ти казали вече. Искам да допълня,че марката "Канди" за мен е най-добрата за бяла техника.

# 9
  • Мнения: 4 546
имам абсолютно същата /от около 8-9месеца/ и съм много доволна  Peace пускам сушилнята всеки път, когато пера. дрехите излизат влажни, ако количаството им е повече. на комбинираните уреди това им е неудобството - переш едни килограми, а сушиш по-малко.  ако дрехите са ми повече просто пускам сушилнята за още половин или един час.

# 10
  • Мнения: 96
Мисля че е по-добре отделно.Само бъди сигурна че не е шумна като моето Канди-Grand.1000 A+A.

Общи условия

Активация на акаунт