Има ли тук...

  • 4 214
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 151
...хора с котки?Каква храна им давате? newsm78 Аз преди давах сухата храна на Фрискас,но котето спря да я яде и започнах да го храня с консерва.Пакетчетата за едно ядене на Уискас много ги обича,но са скъпички и не ги копувам често. Thinking

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Моята яде гранулирани храни и по-рядко консерви.Риба не яде!

# 2
  • Мнения: 3 611
Имах котка , която повръщаше от всякакви храни (неzависимо сухи или не), можеше да яде само прясно мляко и... съответно почти само такова и давах.

# 3
  • Мнения: 4 151
Моята също не яде риба,но за сметка на това много обича прясно мляко.И като си пийвам давам и на нея. Wink

# 4
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 474
На котарака си давам само храна от консерва.Ветеринарите съветват да се избягва гранулираната храна за мъжките,защото може да доведе до запушване на пикочните канали(едно коте ми почина така в страшни мъки).
Сегашният юнак яде Кitekat,Darling,масо или риба САМО сварени.Но си е до характер Wink

# 5
  • Мнения: 4 151
Не бях чувала за запушване на пикочните канали от гранулираната храна.Моето коте е женско.Незнам защо не иска гранурлирана храна.Явно му е омръзнала. newsm78

# 6
  • Мнения: 575
Моята е толкова глезена, че вече се мръщи и на консервите #Cussing out, сега яде само от пликчетата с еднократна порция. Иначе от сухата яде специална - за затлъстяващи котки, защото откакто я кастрирахме започна много да дебелее. Mr. Green

KitiCat можеш да взимаш от пликчетата на едро или от Метро, Кауфланд и т.н. магазини, излиза доста на сметка. Аз напоследък взимам Wiskas от Метро в плик са 4 пакетчета и излиза към 2 лева май, т.е. по 0.50 на пакетче, което в сравнение със специализираните магазини си е на далавера Wink Peace

# 7
  • Мнения: 4 151
Мерси за информацията, Анеbouquet

# 8
  • Мнения: 6 164
Моята ядеше всичко от нашата маса Crazy

# 9
  • Мнения: 1 120
моята яде консеври,суха гранулирана храна.но много обича кашкавал,сиренце,кренвирши и месце от ястията,който готвиме
от опит знам,че котките не обичат храни с много подправки,особено чер. пипер.точно затова и не долюбват повечето салами

# 10
На котарака си давам само храна от консерва.Ветеринарите съветват да се избягва гранулираната храна за мъжките,защото може да доведе до запушване на пикочните канали(едно коте ми почина така в страшни мъки).

И аз когато имах котка ходихме на ветеринар заради гранулите. Ако се накиснат във вода е по-добре, но доколкото знам проблема не е само при мъжките котки. Ако обича риба, можеш да и взимаш от "метро" замразена цаца и да я вариш, свекърва ми го прави и котката им яде. Мирише и изглежда ужасно, обаче. (манджата, не свекървата Mr. Green)

# 11
  • София
  • Мнения: 900
Откакто забременя
хапва и консерва.
Сега и майка и син папат и суха и консерва.
Ама от консервата я иска с топла водичка и не яде всяка -
за пример категорично отказва дарлинг.
Даже повръща от нея.
За сухата задължително купувам от спец. магазин
и е микс, за косъмчета, за бъбреци и за бебета.
Май всички харесват джуниъра  Peace

# 12
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Моята яде само гранулирана храна. Ни риба, ни месо, ни мляко...

# 13
  • Мнения: 4 116
Суха храна рядко,  почти винаги накисната с прясно мляко, защото е мъжка, не искам напълно суха да я яде. Иначе консерви всякакви, дробчета сурови, кожа от пиле - сварена или сурова,пилешки кокалчета с месо по тях,  всяка сутрин дояжда от закуската на децета - попара, кус-кус, ама аз ги правя с много масло и сирене, сугурно затова толкова ги харесва. Риба не иска да яде, освен филе от хек. Общо взето все нещо яде, апетит не му липсва.
А напоследък ми яде тапетите и цветята, на след операцийката на тестисите се надявам да се кротне  Mr. Green

# 14
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Моята яде само гранулирана храна. Ни риба, ни месо, ни мляко...

И моята така ,но знам,че не е много полезно да се хранят само с суха/гранулирана/храна Naughty,но какво да го правя,гладно ли да стой горкото? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт