Вода за ютия ?

  • 11 397
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 462
Момичета някой знае ли откъде във Варна  мога да си купя вода за ютия ??Преди си купувах от Пикадили..нооо от известно време не само че няма избор, ами и изобщо няма такъв артикул ???Не разбирам защо вече не мога да си намеря нещо подобаващо качествено.В Бурлекс пък има само един вид , българска ..ноо само като и видя опаковката съвсем се отказвам да си купя.Щом опаковката е толкова примитивна , мога да си представя и водата с какво качество ще бъде ??

# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 Nerd  Какво й има на тая вода, че е само за ютия? Какви съставки? Каквой туй изобретение?
Аз наливам чешмяна, вадя филтър и после мия, въобще не се занимавам с неизвестни, разходващи елементи...

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 147
Аз си вземам от бензиностанцията дестилирана вода.Ютията ми ена около 13 години Ровента .Но няма проблеми.Водата при нас е варовита  и след време се запушват дупчиците за парата.

# 3
  • Мнения: 5 462
Почиства от варовика и ухае на праскова примерно ..т.е. ароматизира ?Всеки сам си избира да ползва ли не !!Личен избор.Ако някой който като мен използва такава вода да драсне къде е виждал близките дни ..Не разбирам защо липсва в големите магазини.Дали пък са спрели да я внасят ..??? newsm78Хайде бе момичета никой ли не ползва такова нещо ??????

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Говорих с приятелка,  която твърди, че спрели да зареждат такъв артикул, поради ниското търсене. Съответно рафтът ще да е зает с оборотен препарат... Ахъм. Като намериш водата, пиши  къде.

# 5
  • Мнения: 5 462
Егати, те хората още не са се запознали с продукта .А ония ми ти бизнесмени  вече решават че няма търсене..еб...си и търговците ............ newsm78 ooooh! Mr. Green
Ами да бяха намерили начин да си популизират продуктаааааааа ..........по  дяволитеееееее

# 6
  • Мнения: 260
Слагай дестилирана, с някакъв ароматиzатор.

Последна редакция: нд, 25 фев 2007, 02:26 от grami

# 7
  • София
  • Мнения: 2 079
Слагай дестилирана, а някакъв ароматиzатор.
Точно така правя и аз, а когато нямам дестилирана под ръка - изстъргвам малко скреж от камерата на хладилника и й слагам капка-две от моя парфюм.  Peace
Върши точно същата работа!  Hug

# 8
  • Мнения: 3 927
Ако имаш предвид водата за ютии на Апта, нищо чудно да са я спряли от продажба. Продуктите им идват скъпи.
Но преди да ползваш такава вода, прочети пак упътването на твоята ютия - там може да пише, че не е препоръчително употребата на такава вода точно за твоя модел. Моята се оказа такава - а е хубава ютия......
Аз така се кефих на лекотата, с която се гладят дънки и др. по-твърди тъкани с тази вода, но преди година и нещо друга мама ме светна, че не всички ютии се пригодени за нея.

Всъщност и аз ползвам дестилирана вода - 1 шише от 1 литър е около 50 стинки, пак от Пикадили Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 418
Можеш да ползваш водата от сушилнята(ако е на принципа на конденза).
Също ухае приятно(от омекотителя).
И е без пари... Mr. Green

# 10
  • Мнения: 14 472
аз си слагам филтрирана от чешмата и нямам проблеми. преди ползвах филтрираната от каната брита.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз слагам и в ютията,и в кафемашината минерална вода.Досега не съм имала проблем с котлен камък и на двата уреда.Ползвам ги 2 години.

# 12
  • Мнения: 1 800
Ako izpolzvash tazi spetsialna voda samo sresthu kolten kamuk , moje da slagash otset +voda vednuj v mesetsa i da ostavish vklu4ena dokato se izpari, tova premahva vsi4kia kotlen kamuk, sled tova slagash 4ista voda da izplaknesh v slu4ai 4e e ostanalo neshto ot otseta...az izpolzvah takava voda predi na profesionalen steamer, no ako se ostavi vutre se poiaviva neshto kato utaika otgore...az kogato si kupuvah moiata utia, mi preporu4aha sled vsiako gladene da se izhvurlia ostanalata voda, tova predpazva natrupvaneto na kotlen kamuk...

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
чакайте малко мили маМки...
Тук какво се търси - ефект на добре ухаещо и гадено пране или да му е добре на уреда?! Кажете, че не разбрах?  Rolling Eyes

# 14
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
чакайте малко мили маМки...
Тук какво се търси - ефект на добре ухаещо и гадено пране или да му е добре на уреда?! Кажете, че не разбрах?  Rolling Eyes
И аз това се питам......

Общи условия

Активация на акаунт