Страхотни бани във Варна

  • 11 267
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 282
Здравейте,

миналата седмица  голямо обикаляне падна по всевъзможни магазини за фаянс и теракот във Варна. Е, най-яките бани са в Еле, направо ми изтекоха очите... Нямат нищо общо с ширпотребата по другите магазини.Дори и най-обикновените като цвят са страхотни, незнам от покритието ли е или от специфичните им размери. Толкова красиви плочки не бях виждала, но са доста скъпи, то най-евтините са тези, които ние си купихме, ето тук е проекта: www.snimka.bg/album.php?album_id=96727[/ftp]

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Банята ще стане супер newsm10

# 2
  • Мнения: 62
Много ми хареса  Hug Би ли казала колко квадрата ти е банята  и колко ще  ти излезе цялото удоволствие

# 3
  • Мнения: 282
Не ми е много голяма банята- 2.40 на 2.30 е, но дълго мислих как да я направя,така че да побере всичко ,защото не харесвам една квадратна баня и всичко наслагано вътре и с тези стенички смятам, че добре ще стане. Иначе ще е около 3500-4000 лв мисля от-до.

# 4
  • Мнения: 150
http://www.elis.bg/index.php

 За тези магазини ли става въпрос?

# 5
  • Мнения: 282
да, за тях точно

# 6
  • Мнения: 14 472
страхотна е. това се казва модерна баня. червеното не е моят цвят за вътрешно обзавеждане, но е много итересно и цветята са много модерни в момента за интериор.
да си я ползвате с кеф Grinning

# 7
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Хубави са, ама са по-скъпи от другите магазини.
Същите плочки ги има в "Практикер", на по-ниска цена.

Нашите плочки за банята и коридора ги купихме от "Керамик Маркет", а тези за кухнята - от "Досев".

# 8
  • София
  • Мнения: 6 522
Хубави са, ама са по-скъпи от другите магазини.
Същите плочки ги има в "Практикер", на по-ниска цена.
и в Мосю Бриколаж София тоже. Проектът много ми харесва, цветът определено не, но важното е вие да си го харесвате.  Peace

# 9
  • Мнения: 314
Банята ти ще стане наистина страхотна!
Някой знае ли от къде мога да си сваля такава 3D програма,с която да си редя фаянс и санитарен фаянс в баня? Hug

# 10
  • Мнения: 6 039
честито за избора

а бойлерът в тази баня ли е?

# 11
  • Мнения: 282
Не, не е. Той е в килера, който граничи с банята.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Ако ще сравняваме цените по магазините, ще ви кажа че миналата година купихме испански теракот и фаянс за 16 лв/кв.м и след няколко месеца видях абсолютно същите плочки в Бриколаж за 35лв/кв.м #Crazy Трябва да се обикаля и да се гледа Wink
miro_slava_, банята ще стане много ефектна Peace

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 6 174
Много ми харесват цветята, аз бих си сложила повече от тях  Wink

# 14
  • Мнения: 282
Ох, Галхен и на мен много ми харесват, ама големите са 33 лв. за брой, а малките са 15 лв.за брой!!И по-добре може да е банята, ама парите.......

Общи условия

Активация на акаунт