Разделно Хранене- част 6

  • 43 611
  • 305
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 280
Ауууууууу,забележителни новини ! Направо се изкушавам..хайде,ще помисля още малко...,4е много съм се замислила,тук тия меса са пълни с хормони и какво ли не...ама мъжът ми е силно месояден и до някъде това ми действа...а и все си мисля,за това,4е трябва да се сменят периодично режимите...въпреки,4е много хора си карат на разделно с години,или на Нисковъглех.режим пак с години..В чуденка съм голяма,а ми се ще малко да размърдам нещата,да излезна от схемата,и може би пак килцата ще тръгнат надолу...?   newsm78

# 301
  • Мнения: 573
Здравейте,дами!Не съм се отчитала скоро.
Каме, много добри резултати си постигнала,аз май нещо съм зациклила на едно място .Защо така само 4 кила съм свалила от както съм започнала newsm78,вярно че се отпускам от време на време (възможно ли да е това)
Пак съм в едно криво настроение ,но си имам причина за това(айде да минава тази причина,че занимарих треноровките)
пс.може ли спагети със заквасена сметана да се ядат(виждам че ги има в рецептите(спорих с един човек) newsm78  bouquet

# 302
  • Мнения: 392
Ками благодаря за бьрзия отговор.В страницата на Леокрема има много кремчета може ли точно да напишеш имената на твоите.Разпитвам те така подробно ,защото мисля че е време да започна някаква по-серизна работа за стягане .
ДидиП - днес за вечеря правих от твоите кюфтета сьс зеленчуков сос.Получаваш 6+.
Утре мисля да направиа от соленките с овесени ядки/искам да попитам нали те са разделни,а не просто се доближават до разделното/ и от картофените розички/разбирасе ще се сьобразя сьс забележката на Ками/.Лошото е че зьлвата заминава в сьбота за чужбина и ни покани утре с малката и 1/2  на Макдоналтц .И май едното ми хапване няма да е разделно Embarassed.
Лека вечер

# 303
  • Мнения: 392
Ако може някой да пусне нова темичка ,че тази стана много голяма пьк аз незнам как. Embarassed Embarassed Embarassed

# 304
  • Мнения: 903
Юзърче, радвам се, че ви харесват кюфтенцата ми. Измислих ги много импровизирано, но наистина станах много свежички. А за соленките мисля, че са си точно разделно. Брашното и овесените ядки са все въглехидрати, а сметаната се комбинира добре с тях. В оригинална рецепта са с кашкавал и кисело мляко вместо сметана. Е нека и по-компетентните да кажат.

# 305
  • Мнения: 2 959
Момичета, наистина малко надхвърлихме "лимита", да се пренесем в новата разделна тема

Общи условия

Активация на акаунт