Фирми за дивани

  • 20 114
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14 471
Смених си концепцията за хола и съм намислила да слагам друг диван. сега сме с бял ъглов, искам да го сменя за тройка и фотьойл в някакъв по-ярък цвят.
кажете от кои сте доволни т.е. интересува ме нещо наистина качествено.

# 1
  • Мнения: 4 546
аз съм доволна от тези  http://www.tediva.biz/

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 66
Много съм доволна от фирма"Богдан мебел". Диваните ни са вече на 5 години, но не са "мръднали". Страшно са удобни, а това е едно от най-важните неща при избор на мека мебел. Фирмата предлага богата гама от серии дивани. Може да поръчаш каквато си поискаш конфигурация.

# 3
  • Мнения: 3 575
Точно пък Богдан Мебел не ги хвалете, по-голям боклук няма!!!  #Cussing out
И не съм единствената недоволна от тях!

Диван който почти не се ползваше му се разпаднаха седалките след половин година, при това не беше от евтините.  #2gunfire

# 4
  • Мнения: 382
Може да видиш тези

# 5
  • Мнения: 836
Смених си концепцията за хола и съм намислила да слагам друг диван. сега сме с бял ъглов, искам да го сменя за тройка и фотьойл в някакъв по-ярък цвят.
А ще споделиш ли защо вече не ти харесва белия вече, защото и аз се чудя дали няма да сбъркаме, ако купим такъв Grinning

# 6
  • Мнения: 14 471
положението е следното:
и двамата с мъжа ми много харесваме ъглови дивани, аз специално винаги съм мечтала за такъв. като го сложихме обаче  виждам че не стои добре в самия хол тъй като той е твърде тесен и дълъг и има нужда мебелите да го разширяват визуално.
относно цвета - в момента е сив, целия на по-светли петна от вениша с който съм чистила накапано и разлято /дамаската явно не е качествена/ много зависи и от подръжката - майка ми има бял диван, който обаче пръска с някакви специални препарати от фирмата от която го купи които запечатват дамаската и тя не държи петна. тя така или иначе е постлала чаршаф за да не го цапа.
пък и се отказах от белия цвят - реших нещо в бледо-розово или оранжево да сложа като акцент.
друг е въпросът че мъжът ми отказва упорито да сменяме дивана, та смяната му засега никак не е сигурна. Grinning

# 7
  • Мнения: 3 211
Ние пък ще сменяме тройка и двойка с ъглов. Иначе аз съм много доволна от фирмата-производител на диваните: Ян Ди-Варна.
Страшно удобни и качествени: http://images12.snimka.bg/001505021.jpg, двата дивана струваха около 1000лв. Можеш ли ти да пуснеш снима на ъгловия, защото за нас си мисля точно да е по-тесен

# 8
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Нашият е от http://www.welga.com , доволни сме

# 9
  • Мнения: 4 202

mamareni, имаш ли лични наблюдения?

Аз си мечтая за един диван от същата фирма, но не съм чувала никакви отзиви за тях.

# 10
  • Мнения: 382

mamareni, имаш ли лични наблюдения?

Аз си мечтая за един диван от същата фирма, но не съм чувала никакви отзиви за тях.

Аз харесах това В Деница в Младост,само че беше в друг цвят.
Отзиви конкретни нямам,но жената която беше на щанда(не фирмен) някаква друга фирма,каза,че били доста добри.Вземали италианските модели и ги правели едно към едно на половин цена Shocked Там също имаше един огромен бял диван в който се влюбих,а същият го видяхме на долният етаж в "Идеален дом",мисля,че беше за някаква космическа сума.Предполагам българският не е от толкова качествена кожа,но беше същият на 100% Crazy

# 11
# 12
  • Мнения: 836
относно цвета - в момента е сив, целия на по-светли петна от вениша с който съм чистила накапано и разлято /дамаската явно не е качествена/ много зависи и от подръжката - майка ми има бял диван, който обаче пръска с някакви специални препарати от фирмата от която го купи които запечатват дамаската и тя не държи петна. тя така или иначе е постлала чаршаф за да не го цапа.
 Grinning

Точно от това се опасявах, при нас също е трудно да опазя чисто заради разбойника в къщи! Спирам да си мечтая за бяло...  Grinning
  bouquet

# 13
  • Мнения: 53

mamareni, имаш ли лични наблюдения?

Аз си мечтая за един диван от същата фирма, но не съм чувала никакви отзиви за тях.

Аз харесах това В Деница в Младост,само че беше в друг цвят.
Отзиви конкретни нямам,но жената която беше на щанда(не фирмен) някаква друга фирма,каза,че били доста добри.Вземали италианските модели и ги правели едно към едно на половин цена Shocked Там също имаше един огромен бял диван в който се влюбих,а същият го видяхме на долният етаж в "Идеален дом",мисля,че беше за някаква космическа сума.Предполагам българският не е от толкова качествена кожа,но беше същият на 100% Crazy
Белкаро са БГ фирма цеха е в Казичене имаме Минервата с дамаската на Монакото най удобното нещо на което съм сядала.Махат им се възглавниците.

# 14
  • Мнения: 53
Ето ви снимки:http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=13171&AlbumId=85575
чакахме ги 45 работни дни но си заслужаваше все пак такъв беше и договора ако искаш
пп.Отваря целия албум незнам защо снимка №1006

Общи условия

Активация на акаунт