;-)) Le Streghe di Eastwick...или Мами в Италия - 43!

  • 12 591
  • 292
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 475
Добре дошли в част 43 на темичката мами в Италия!

Живеем в Италия и тук споделяме всякакви въпроси, свързани с живота и интеграцията в италианското общество.
Очакваме да включим и още жени, живеещи в Италия! newsm10

Радваме се, че ви има и благодарим на всички за помощта, добрите думи и настроениe
newsm51

МАМИ В ИТАЛИЯ



Или иначе казано:

Trentino Alto Adige:                                                    Friuli Venezia Giulia:
gogo04 (МАЯ) - vicino a Trento                                Zai4enze (ГИНКА) - Trieste
                                                                                     piccola (КАЛИНКА) - Trieste   
                                                                                     misty5 (МИРА) - Trieste
                                                                                     Nelly_Iv (НЕЛИ) - Trieste

Piemonte:
Amymommy (ВЛАДИ) - Torino
Еluana (ЕЛЕНА) - Alessandria

Lombardia:
Giorgia (ГЕРИ) - Monza                           Ghery01 (ГЕРИ) - Monzа                             
sonita (СОНЯ) - Мilano
mcdirock (МИЛЕНА) - Lissone                 feiam(...)- vicino a Milano
piccolina (АНИ) - Valsolda                       antoegabi (АНТОНИЯ) - Imbersago
donna al volante (ВАЛЯ) - Bergamo        Bimba24 (ДЕСИ) - Desenzano del Garda
Ginger! (...) - Lecco                                  Лейди (ЕЛЕНА) - Milano
morgause(ЮЛИ)- Milano                         gioia(ЮЛИ)- Milano

Emilia Romagna:                                                       Toscana:
Lennie (ЕЛЕНА) - Forlì                              Кала(Bella13) (КАЛИНА) - Livorno
                                                                    Medea & BeaZtiE (ДИНЕВИ) - Arezzo

Umbria                                                                        Marche:
Nik77 (НИКОЛЕТА) - Citta'di Castello       makaui daniela (ДАНИЕЛА) - Ancona

Lazio:
vanesa79 (ВАНЯ) - Santa Marinella           denise(ДЕСИ)-Roma
Само Вески (ИРИНА) - vicino a Roma        Vesna 27(...)-Roma
Italina (АНТОНИНА) - Roma

Campania:                                                                 Basilicata:
dessita (ДЕСИ) - Napoli                           Rositsa (POСИ) - Palazzo San Gervasio

Sicilia:
milix (МИЛЕНА) - Palermo


Архивът Мами в Италия : Grinning

Част 1, Част 2, Част 3, Част 4, Част 5, Част 6, Част 7, Част 8, Част 9, Част 10,
Част 11, Част 12, Част 13, Част 14, Част 15, Част 16, Част 17, Част 18, Част 19, Част 20,
Част 21, Част 22, Част 23, Част 24, Част 25, Част 26, Част 27, Част 28, Част 29, Част 30,
Част 31, Част 32 и половина, Част 33, Част 34, Част 35, Част 36, Част 37, Част 38, Част 39, Част 40,Част 41,
Част 42

Поради големия интерес ето:


ТЕСТОТО ЗА ПИЦА НА ДЕСИ,
КИСЕЛОТО МЛЯКО НА ДЕСИ

Последна редакция: вт, 20 фев 2007, 18:29 от Giorgia

# 1
  • Мнения: 5 475
 Grinning Между другото надникнете при немските мами,да видите какъв луд купон са си направили...всички са маскирани... Wink

  Хайде ,няма ме ,като Кала.. Hug

# 2
  • Мнения: 3 425
абонирам се  Wink


  Хайде ,няма ме ,като Кала.. Hug

# 3
  • Мнения: 1 100
Хоп и аз тук Hug Гери, мерсаж за теми4ката Heart Eyes

По оная дискусия, дето се бистри в предиШната тема няма да се изказвам, 4е е много болна и тежка Sad По4ти напълно съм съгласна с Феиам ( това си е за притеснение Crazy)

Само да отбележа, 4е  за мен едно от най хубавите неЩа, които са постигнати в медицинaта и науката изобЩо е, 4е днес хора, които не са можели, могат да създадат живот и 4е многобройни беб4ета ( над 500 грама, родени преждевременно имат Шанс за живот Hug) и оЩе куп неЩа в тази област...

бягам, до после
  bouquet

# 4
Giorgia, оправи заглавието

# 5
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Хоп и аз тук Hug Гери, мерсаж за теми4ката Heart Eyes

По оная дискусия, дето се бистри в предиШната тема няма да се изказвам, 4е е много болна и тежка Sad По4ти напълно съм съгласна с Феиам ( това си е за притеснение [/size] Crazy)

Само да отбележа, 4е  за мен едно от най хубавите неЩа, които са постигнати в медицинaта и науката изобЩо е, 4е днес хора, които не са можели, могат да създадат живот и 4е многобройни беб4ета ( над 500 грама, родени преждевременно имат Шанс за живот Hug) и оЩе куп неЩа в тази област...

бягам, до после
  bouquet

брех не мога да разбера Що толкова се притесняват хората като са съгласни с мен.  newsm78
аз може да съм малко ербап, ама съм горе долу разумна жена  Crossing Arms Laughing

# 6
  • Мнения: 1 100
Хоп и аз тук Hug Гери, мерсаж за теми4ката Heart Eyes

По оная дискусия, дето се бистри в предиШната тема няма да се изказвам, 4е е много болна и тежка Sad По4ти напълно съм съгласна с Феиам ( това си е за притеснение [/size] Crazy)

Само да отбележа, 4е  за мен едно от най хубавите неЩа, които са постигнати в медицинaта и науката изобЩо е, 4е днес хора, които не са можели, могат да създадат живот и 4е многобройни беб4ета ( над 500 грама, родени преждевременно имат Шанс за живот Hug) и оЩе куп неЩа в тази област...

бягам, до после
  bouquet

брех не мога да разбера Що толкова се притесняват хората като са съгласни с менnewsm78
аз може да съм малко ербап, ама съм горе долу разумна жена  Crossing Arms Laughing


Предимно,  Щото носиШ на майтап Laughing и за да не ти развалям имиджа на бастиан контрарио Hug ( (by the way, все се каня да те питам ник_а ти от Фелисиа И Аманда ли е съкраЩение Thinking или аз съм съм с развинтена фантазия Embarassed)

Днес ни дойдоха мартениците, пратени от майка ми Heart Eyes винаги се радвам като си намеря приятна изненда в поЩ. кутия Hug

Какво друго си правите дами Wink

# 7
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Хоп и аз тук Hug Гери, мерсаж за теми4ката Heart Eyes

По оная дискусия, дето се бистри в предиШната тема няма да се изказвам, 4е е много болна и тежка Sad По4ти напълно съм съгласна с Феиам ( това си е за притеснение [/size] Crazy)

Само да отбележа, 4е  за мен едно от най хубавите неЩа, които са постигнати в медицинaта и науката изобЩо е, 4е днес хора, които не са можели, могат да създадат живот и 4е многобройни беб4ета ( над 500 грама, родени преждевременно имат Шанс за живот Hug) и оЩе куп неЩа в тази област...

бягам, до после
  bouquet

брех не мога да разбера Що толкова се притесняват хората като са съгласни с менnewsm78
аз може да съм малко ербап, ама съм горе долу разумна жена  Crossing Arms Laughing


Предимно,  Щото носиШ на майтап Laughing и за да не ти развалям имиджа на бастиан контрарио Hug ( (by the way, все се каня да те питам ник_а ти от Фелисиа И Аманда ли е съкраЩение Thinking или аз съм съм с развинтена фантазия Embarassed)

Днес ни дойдоха мартениците, пратени от майка ми Heart Eyes винаги се радвам като си намеря приятна изненда в поЩ. кутия Hug

Какво друго си правите дами Wink



то4на ти е фантазията, моята е недостатъ4на  Mr. Green Или по_то4но Фей е от Фелисиа, така ми се искаШе да и викам, ама тя взе, 4е стана само Фе или ФеФе' за вси4ки.

Как само ме разконспирира, аз нали съм паранои4ка гледам ни име, ни снимки да слагам, а ти хоп  Twisted Evil Joy и уйде

(всъЩност имам друг ник, с който се подвизавам от години по ит. форуми, оба4е, колкото и да е странно, беШе зает.  Rolling Eyes Даже му писах на моми4ето (от Щатите е, но май никога не пиШе), Щото ми беШе едно такова неловко да си видя "името" без да съм писала  Rolling Eyes)

Брей, време за мартеници станало. Аз пък имам толкова много, 4е всяка година ги убеждавам поне за 2/3 години да не праЩат, ама не... една сергиййка мога да отворя Laughing

# 8
Какво друго си правите дами Wink



работкаме си  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 714
да се обадя и аз от работното място  Wink

# 10
  • Мнения: 1 100
Какво друго си правите дами Wink



работкаме си  Mr. Green

Що таз зелена усмивка Wink То хубава да се работи, не може вси4ки да мързелуват като мен Joy Майтап да става Hug

Феиамски, сорри, 4е те разкрих, ма ми е силно развито логи4еското мислене Laughing Брех и аз си се 4удя Crazy

Отивам да бръкна едни форумски сладки, да не заслабея Blush

# 11
  • Мнения: 708
здравейте и от мен,
сега видях темата която сте захванали в4ера и многооо тъжно ми стана.
Да си призная дори не се 4уствам достатъ4но силна да я коментирам.
Само да споделя (трудно ми е много),4е допреди време и аз си задавах въпроса какво  ли бих правила ако ми кажат 4е бебето ми е с увреждане.Много скоро за съжаление оба4е полу4их отговора.Преди малко пове4е от година когато ми казаха,4е бебето ми няма сърде4на дейност и вси4ки доктори ме "успокояваха",4е така е по_добре понеже природата сама отхвърля "Нека4ествените ембриони и това е неин естевстен подбор" и добре 4е е така ина4е 6тяло да се роди увредено бебе ми се иска6е да я убия тая гадна природа 4е ми е отнела бебето,понеже дори и увредено си го исках,ама толкова много го исках.Ето ве4е си имам живо и здраво детенце (благодаря на Бог),оба4е оте ми е мъ4но за онова бебе и си го искам все толкова силно....ама наистина много си го искам,увредено или не.....за мен винаги 6те си остане моето първо дете.Всяка ве4ер се моля за него и дано някой там горе ми го пази......

Та кой съм аз 4е да казвам какво е правилно и какво не,знам само 4е след една такава загуба избора на мъжа ми и на мен е ве4е ясен и въпреки изследванията които правихме на Алесия в отробата ми бяхме твърдо ре6или да си я запазим каквито и да са резултатите (нямам притенцията 4е е правилното ре6ение)

Айде спирам,4е се разревах тука.

И бремитата да си карат спокойно бременността и никакви негативни мисли ейййййй   bouquet

# 12
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Привет и от вашта леля в Новата темичка Peace Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Гледам заглавието и си мисля....абе аз май точно като стрега бих се описала... въпреки, че слава богу пне на външен вид не я докарвам стрегата... Mr. Green Mr. Green Rolling Eyes
Иначе  в буквалния смисъл винаги са ми харесвали магиите, и по точно тия дето не вредят...и като мина покрай сергия с книги или книжарница първо за това гледам... Blush Embarassed
Сори, малко спамнах, ама не мога да се изкажа по предишната тема щото пак ме беше хванала липсата... Embarassed Rolling Eyes
Айде до скоро...

# 13
  • Мнения: 708
Денис4о кви сладки 6те бърка6,я хврли рецептата насам,4е и аз напоследък съм се запалила по ей тейа форумски манджи  Mr. Green



http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php?topic=824.0


уфаааааа кога 6те ги свалям тея 5 кг кой знае  newsm78

# 14
Какво друго си правите дами Wink



работкаме си  Mr. Green

Що таз зелена усмивка Wink То хубава да се работи, не може вси4ки да мързелуват като мен Joy Майтап да става Hug

Феиамски, сорри, 4е те разкрих, ма ми е силно развито логи4еското мислене Laughing Брех и аз си се 4удя Crazy

Отивам да бръкна едни форумски сладки, да не заслабея Blush




не знам колко мързелуваш с пет месечно бебе в къщи ooooh!
аз като се върнах на работа, все едно на почивка ме бяха изпратили  Party

Общи условия

Активация на акаунт