Препоръчайте ми добър магазин за тапети

  • 67 033
  • 93
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 013
Искам да сложа някакви интересни тапети на две стени. Останалите са с латекс. Не съм гледала за тапети в магазините, препоръчайте ми добри магазини. Ще съм благодарна и на снимки, линкове и пр.
Ще ми се нещо интересно - бамбукови, копринени.... и аз не знам.
Събирам идеи. 

# 1
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
http://www.rasch.de
Точният адрес на магазина им обаче не мога да ти кажа. Знаех един, който закриха отдавна.

# 2
  • Мнения: 4 202
В Домко съм виждала хубави, те имат и каталози, по които можеш да поръчваш.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 079
Магазин "ТАПЕТИя" (няма грешка, точно така се казва Peace). Намира се на ъгъла на улиците "Черковна" и "Мадрид", близо до гара Подуяне е. Там има срахотни тапети, немски,  чешки и въобще всякакви хубостии, с каталози, с интериорни решения ....  Peace

# 4
  • Мнения: 2 013
много благодаря

# 5
  • Мнения: 6 039
с/у медицинска Академия магазин Genesis

бамбуковите тапети никак не са хит в момента

тук можеш да погледнеш част от тенденциите
най-актуални са големи флорални мотиви
http://www.andersonprints.com/
тези тапети и много други се предлагат от Котюр Дизайн на кв. Лозенец, ул. Голо бърдо 17, тел./факс: 02/ 862 41 14

http://www.bulfurniture.com/php/firm_profiles.html?fid=4&tp_id=24&id=706

# 6
  • Мнения: 1 418
РАШ има в Бриколаж-точно каквито търсиш-копринени.Наистина има богат асортимент и разцветки.Толкова много видове харесах,че сега се чудя къде да лепя.

# 7
  • Мнения: 2 013




Малена, супер си!
ето тези три десена ми харесаха на пръв поглед. Не знам защо, решила съм, че искам нещо в сивата гама...

# 8
  • Мнения: 588
Ще следя темата с интерес!

Тепърва започвам да обзавеждам изцяло и предпочитам тоалетната ми да е с тапети, мразя плочки с фризче, ужас!

Може би и една - две стени из стаите да получат тапетки!

Malenna има много добър вкус! Евала!

# 9
  • Мнения: 2 013
А някой може ли да каже ориентировъчни цени на тапетите на Раш и тези от линка на Малена?

# 10
  • Мнения: 1 418
Към 30лв. ролката.

# 11
  • Мнения: 6 039
Divana, съветвам те да отидеш с магазините, които ти написах. Там се предлагат безброй много тапети, ще получиш компетентна информация. Цените на всяка фирма/каталог/ са различни и почти винаги можеш на по-скъпи тапети да намериш и по-евтин вариант, но за целата наистина отиди в магазини, които са специализирани в тази област.
Най- малкото ще си свериш часовнка и ще изплакенеш око. Тапетите в Бриколаж, са от т.нар масовка. Аз лично съм купувала от там тапети за стаята на Малена на вилата. Но преди това доста добре съм проучила пазара.

днес междудругото мъжа ми ми е обещал да зелепи един тапет, който купих преди 3 месеца, и надявам се най-после да го залепи, за да видя - сбърках ли или не с избора си Joy

# 12
  • Мнения: 1 418
За теб 30лв.,ако са масовка...незнам.

# 13
  • Мнения: 2 013
Divana, съветвам те да отидеш с магазините, които ти написах. Там се предлагат безброй много тапети, ще получиш компетентна информация. Цените на всяка фирма/каталог/ са различни и почти винаги можеш на по-скъпи тапети да намериш и по-евтин вариант, но за целата наистина отиди в магазини, които са специализирани в тази област.
Най- малкото ще си свериш часовнка и ще изплакенеш око. Тапетите в Бриколаж, са от т.нар масовка. Аз лично съм купувала от там тапети за стаята на Малена на вилата. Но преди това доста добре съм проучила пазара.

днес междудругото мъжа ми ми е обещал да зелепи един тапет, който купих преди 3 месеца, и надявам се най-после да го залепи, за да видя - сбърках ли или не с избора си Joy


Ще отида непременно - по-лесно ми е в Лозенец, отколкото в Бриколаж. Още утре сутринта ще се занеса до Кутюр.
И да пуснеш снимка, когато мъжът ти залепи тапета.

# 14
  • Мнения: 6 039
За теб 30лв.,ако са масовка...незнам.

да, масовка са
1. защото има и тапети по 12 -18 лв
2. защото тапетите, които се предлагат там, са сравнително евтити и се използват в закусвални, детски стаи, магазинчета от 15 кв,м и такива най-различни /като вече казах и аз съм купувала/. но това не ги прави интересни, ако имаш по-набито око, ще започнеш да ги забелязваш под път и над път.

# 15
  • Мнения: 1 418
Незнам от кога не си ходила там,но в момента продават много хубави копринени тапети,които както споменах са около 30лв.Не говоря за тапети от 15лв.
И откога в закусвалните и магазините слагат тапети?

# 16
  • Мнения: 2 013
Една стандартна ролка тапети колко е дълга? Широчината мисля е около 40-50 см, поправете ме, ако греша?

# 17
  • Мнения: 1 418
53см. широка, 10м. дълга

# 18
  • Мнения: 6 039
не смятам да споря с теб
там предлагат тапети, които не брикола внася, така че има няколко голями магазина, които предлагат и техните тапети. Не казвам, че са лоши. Но се използват масово=масовка


сериозно ли ме питаш. те само това слагат. Овобено в магазините - още днес ще ти снимам едим много "добър" пример за приложение на копринени тапети в магазин

Една стандартна ролка тапети колко е дълга? Широчината мисля е около 40-50 см, поправете ме, ако греша?

има и по-вироки, този който днес ще лепим е на 65 см, покрива 5.68кв.м
има и такива които са на метър - основно бамбуковите

# 19
Malena,koи са тези магазини=какво стана с снимките.А ти какви тапети си салепи ако нее таина,много ме развалнуваxте с тази тема.Малена ще покажеш ли  своите тапети,ако ги залепи ве4е.

# 20
  • Мнения: 6 039
залепихме тапет само на една стена

Доста е смел, не е за всеки  Joy

 
 

имам и в коридора друг, но той е вече стар

# 21
Малена,много са xybaви тези тапети.От къде ги купи.

# 22
  • София
  • Мнения: 13 206
Домко!!!! С две ръце!!! Имат чудесни тапети от най-евтините до най скъпите. Казвам ти го като човек дето може и лепи тапети... Wink

# 23
  • Мнения: 794
А къде другаде?

Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 1 819
Този магазин в Лозенец... Ние от там си купихме тапетите за спалнята - 87 лева ролката. Бяхме харесали и още едни за антрето, които бяха по 150 лева ролката и щяхме да ги купим, ако нашите дизайнери не ни бяха пратили в Бриколаж да си ги купим абсолютно същите за 30 лв./ролката.

# 25
  • Мнения: 6 039
наистина ли абсолютно същите, на коя фирма бяха?

# 26
  • Мнения: 2 641
а да знаете кои тапери миришат....... на някакви лепила ли какво ли ама много неприятно. брат ми си взеха такива, немски знам че са, но като ги отвориха адски миришеха на някакви химикали и поне още 2 месеца след слагането миришеха  Shocked newsm78 някой да знае какво е това? аз си купувам само хартиени тапети и нямат никаква миризма.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 819
Трябва да огледна фирмата. Но са абсолютно същите - бели на черни, сиви и сребърни хоризонтални райета...

Дизайнерите казаха,ч е те сас е прецакали и са си купили скъпите и после открили в Бриколаж евтините и ни пратиха да си купим тях. За всеки случай съпругът ми пак ги разгледа хубаво тези в Лозенец за да сме сигурни, че са същите.

# 28
  • Мнения: 6 039
по принцип Бриколаж не са вносители, вземата тапетите от съответните фирми, които ги внасят и би трябвало цените да не се различават

Поне във Варна има един магазин, който зарежда от този магазин в Лозенец/те са вносители/ както и от други, та виждала съм тапети във Варна на едни цени и същите в Бриколаж

разбира се, не съм сравнявала всеки един десен по отделно

стана ми интересно

# 29
  • Мнения: 175
http://www.proambiente.de/omexco_home.htm. Мисля 4е се предлагат и в Бг. По спомен Практикер и може би Бриколаж /не съм съвсем сигурна/ Според мен е по добре да се отиде на място за6тото в действителност са много по красиви от това което се вижда от снимките.

# 30
  • Мнения: 794
Обожавам тапети, надявам се  Heart Eyes-ми да се съгласи и да сложим в антрето и дневната..

Последна редакция: ср, 07 мар 2007, 12:04 от Samantha Jones

# 31
  • Мнения: 175
Ето Ви и представителите на продуктите на Omexco за БГ. http://www.atg-apa.net/MAIN.htm Как са ги нарекли само - ексклузивни стенни покрития.  Joy Да не забравя да кажа 4е тук/Норвегия/ се продават на метър а не на ролка.

Последна редакция: ср, 07 мар 2007, 13:09 от kvinne

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Ние си купихме готини тапети от Бриколаж.. Недостатък обаче е, че не приемат поръчки и купуваш каквото има  Thinking

# 33
  • София
  • Мнения: 1 819
Malenna, като залепят тапетите ще снимам и ще ти изпратя снимките.

# 34
  • Мнения: 794
Domko - останахме изумени - невероятно разнообразие!!!!
Поне 20 каталога прелистихме!!!
И дори май си избрахме!

# 35
  • Мнения: 794
http://www.as-creation.de/pages/en/

Има ги в "Домко", при поръчка  -  доставка след 40 работни дни...

# 36
  • Мнения: 4 916
Още един глас за "Домко"  Peace

# 37
  • Мнения: 4 202
В Домко има и тапети на Есприт, ужасно ми харесват.

# 38
  • Мнения: 794
А най-красивите, ефектни и изумителни от Idea Casa,

само че са безбожно скъпи  ooooh! - една ролка 115 лв  #Crazy

Днес ще поръчваме обаче, защото други такива не видях!

Само след седмица уж щ ги доставят!

http://www.idea-casa.net/

бул. Витоша 192 тел.: 02/9533466

# 39
  • Варна
  • Мнения: 7 701
Малена ще споделиш ли приличен магазин за тапети и във Варна без Практикер и Бриколаж-днес бях има само обикновенни и не ми хванаха окото.По принцип съм изхвърлила този артикул от много години обаче сега ми се ще да заформя комбинация между тапет,мазилка и едни странни пана та за това се интересувам.

# 40
  • Мнения: 655
Също съм за "Домко". Очите ми останаха в някои модели.

# 41
  • Мнения: 6 039
maгазинът за тапети на бул.Сливница, под Еко Клима
не помня кой номер беше

# 42
  • Мнения: 23
Аз току що завърших ремонта на спалнята.Сложихме текстилни тапети от Бриколаж.Стана невероятно луксозно.Много съм доволна.Препоръчвам на ги на всеки.Цената на 1 ролка е около 27 лева.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 819
Malenna, както обещах ти пускам снимки с тапетите. Тези, които купихме от Бриколаж са раираните, а другите ги взехме от магазина в Лозененц.

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2656958
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2656960
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2656973

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 4 575
Genesis - Стамболийски с/у МОЛ-а

# 45
  • Мнения: 6 039
Malenna, както обещах ти пускам снимки с тапетите. Тези, които купихме от Бриколаж са раираните, а другите ги взехме от магазина в Лозененц.

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2656958
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2656960
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2656973

радвам се, че не си забравила  bouquet
но като кликна на линковете ме препраша на началната страница на снимка.бг

# 46
# 47
  • Мнения: 6 039

етомира- поздравления за интериора на домът ти  Hug Hug Hug

удоволствие беше да надникна в дома ти, макар и незавършен и не в целия му блясък

# 48
  • Мнения: 794
etomira , интересно се е получило!

А аз си падам по флоралните мотиви - седна дума цветчета да има  навсякъде  Mr. Green

Направо се чудя мъжа ми как ги одобрява, защото харесва минималистичен стил!  Wink

# 49
  • Мнения: 794
Сега решихме и в спалнята да сложим - намерихме още един магазин с доста голям избор и любезен персонал: Genesis  на Стамболийски до мол-а.

# 50
  • Мнения: 1 558
maгазинът за тапети на бул.Сливница, под Еко Клима
не помня кой номер беше

Преди малко бях там, страхотни тапети, но пък малко много ми идва 45 лева за метър, но  в крайна сметка си доставих невероятно удоволсвтие да разгледам! Hug

# 51
  • Мнения: 1 341
за съжаление не се вижда, а ми стана много любопитно при тези суперлативи.
Аз обожавам тапети. Придават ми уют и топлина.
Наистина в Домко има много голям избор. А и Тапетия на Мадрид също... Някой знае ли специализиран магазин на Rash.Преди 5 години имаше под път  и над път. Другмагазин, за койтосе сещам е до Малечкона Константин Величков.

# 52
  • София
  • Мнения: 1 819
Не се вижда, защото изтрих старите снимки за да мога да сложа тези на завършения апартамент. Ето:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=145138&photo=4 - това е скъпия тапет

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=145138&photo=2
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=145138&photo=10 - тези са от Бриколаж.

# 53
  • Мнения: 1 341
Много ми харесаха, а този тапет от Бриколаж дава страхотен акцент.

# 54
  • Мнения: 1 426
Също на площад Македония в София, в самото начало на Алабинска...

# 55
  • Мнения: 82
ДОМКО !!! Peace

# 56
# 57
  • Мнения: 2 641
Някой да е попадал на други интересни магазини за тапети във Варна от лятото насам?

# 58
  • Мнения: 6 039
Бриколаж, няма голям избор, но има наличност

има едно магазинче, на ул. "27 юли", зад ц-вата  "Св. Никола" за подаръци и аксесоари.Казва се Elements. Там има страхотни каталози с тапети.

Опълченска 23, до Хикови, посока у-ще Кирил и Мтодий.

# 59
  • Мнения: 2 641
Благодаря Малена.

Как ти се отразава Лондон (все се каня да те питам)?

# 60
  • Мнения: 6 039
London винаги ми се отразява добре.
но си живея във Варна, от време на време прескачам до там. Mr. Green

# 61
  • София
  • Мнения: 2 967
В Домко съм виждала хубави, те имат и каталози, по които можеш да поръчваш.


Да Simple Smile  Домко е добра идея.

# 62
  • Мнения: 2 641
London винаги ми се отразява добре.
но си живея във Варна, от време на време прескачам до там. Mr. Green

Simple Smile

Във Варна няма Домко, нали? Или аз не съм up date-ната?
[/color]

# 63
# 64
  • София
  • Мнения: 2 952
Не съм срещала да е споменат магазина на ДЕКОР на ъгъла К. Величков и Т. Александров. Имат голям избор на каталози, но и поддържат немалки наличности на нелоши тапети.
Не е по темата, но ще съм много благодарна, ако някой ми препоръча на ЛС проверен майстор за лепене на тапети.

# 65
  • Мнения: 1 341
Декор център са с много добър избор на луксозни тапети. Има открит от лятото нов огромен  магазин на Сливница посока Захарна фабрика. Там Декор центъра  е разделен на магазин за тапети, за мокет, замебели и т.н.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 692
А какво е актуално сред тапетите сега? Флоралните мотиви още хит ли са?

# 67
  • Мнения: 4 202
А какво е актуално сред тапетите сега? Флоралните мотиви още хит ли са?

Да, и мен това ме интересува.

# 68
  • Мнения: 1 341
А какво е актуално сред тапетите сега? Флоралните мотиви още хит ли са?
Ами  ида и не. В смисъл, че си ги държат каталозите с цветята, но има и много на черти, дюз, блестящи и т.н. По-скоро сега гледам, че има много на фигури загатващи цветя, но не точно. Като заврантулки... дали ме разбрахте, аз самата не се разбрах  Mr. Green
Аз си харесах едни слюдени. Хола ще ми е в три нюанса на оранж, едното от които много тъмно, то ще е акцентната стена. Нараво ги сънувам тези тапети. А и пердетата към тях са много яки.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 692
Да, да, разбрах за заврънтулките - и на мен много ми харесват!
Черно-бялото също ми харесва, но взе да писва леко, много експлоатирано като комбинация напоследък ... Thinking

# 70
  • Мнения: 3 782
Бих искала да попитам в региона около Шумен, Търговище дали има магазин с голямо разнообразие на тапети? Интересува ме по-специално цвят червено с някакви флорални мотиви или нещо на черти. Как го обясних само, до края на другата седмица трябва да ги имам.
Редактирам се и искам да попитам за следният сайт http://tapeti.vratsabg.com/index.php?page=colections&cat=1, някой поръчвал ли е? Цветовете хубави ли са? Имате ли представа.

Последна редакция: пт, 30 май 2008, 15:18 от ani_4ka

# 71
  • Мнения: 6 039
Бих искала да попитам в региона около Шумен, Търговище дали има магазин с голямо разнообразие на тапети? Интересува ме по-специално цвят червено с някакви флорални мотиви или нещо на черти. Как го обясних само, до края на другата седмица трябва да ги имам.
Редактирам се и искам да попитам за следният сайт http://tapeti.vratsabg.com/index.php?page=colections&cat=1, някой поръчвал ли е? Цветовете хубави ли са? Имате ли представа.


отиваш в първия срещнат Бриколаж и си намираш точно такива тапети.  около 25-29лв е ролката, покрива 5кв.м

# 72
  • Мнения: 3 782
Благодаря ти  Hug

# 73
име един магазин на ул."Пиротска" до 18-то училище, страхотни тапети има. купихме за целия апартамент и сме много доволни. Момиче и имомче работят и са много любезни и компетентни. Обясниха ни всичко и всеки тапет с какво лепило се лепи. много се радваме,че открихме този магазин. ако на нямой му се наложи непременно да отиде.

# 74
  • Мнения: 3 782
искам да препоръчам магазин в Шумен. Биохимия, от там си взехме тапети на Есприт http://www.tapetenshop.de/pages/de/tapetenexplorer/artikel_detai … html?artnr=586216. Дори ни излязоха май  по-евтини от тези в сайта. 30 лева е ролката.
Така,че който му е близо и има път към Шумен, може да отиде. Има около 5 каталога на различни фирми. Голямо разнообразие, много се учудих.

# 75
  • Мнения: 4 202
Искам да ви се оплача какво ми се случи вчера с едни тапети от Домко.
Та значи купихме тапетите преди 2-3 седмици, но вчера им дойде времето за лепене. Става дума за 2 ролки зеленкави тапети. Залепихме първата ролка и дойде ред на 2рата и като закачихме първото платно видяхме, че има разлика в цветовете - едното е по-убито другото по-тревисто ooooh!
Когато са на руло и опаковани въобще не се забелязва, но на стената направо ми вади очите.
Като погледнах етикетите се оказа, че едното след големия номер има индекс 5а, а другия 6в, ама кой да ни каже  ooooh!
Така че отваряйте си очите и сравнявайте всички възможни номера на етикетите.

# 76
  • Мнения: 66
Здравейте, момичета!
За да не отварям нова тема искам само да попитам, къде има хубави тапетни фризове. Вчера ходихме в Мосю Бриголаж, но са останали по 2-3 ролки от тези, които си харесахме. Казаха, че не очакват зареждане скоро, така че явно няма да си купуваме от тях. Става въпрос за София! В Домко дали има?
Благодаря предварително!

# 77
  • Мнения: 6 039
Искам да ви се оплача какво ми се случи вчера с едни тапети от Домко.
Та значи купихме тапетите преди 2-3 седмици, но вчера им дойде времето за лепене. Става дума за 2 ролки зеленкави тапети. Залепихме първата ролка и дойде ред на 2рата и като закачихме първото платно видяхме, че има разлика в цветовете - едното е по-убито другото по-тревисто ooooh!
Когато са на руло и опаковани въобще не се забелязва, но на стената направо ми вади очите.
Като погледнах етикетите се оказа, че едното след големия номер има индекс 5а, а другия 6в, ама кой да ни каже  ooooh!
Така че отваряйте си очите и сравнявайте всички възможни номера на етикетите.

да, това е много важно.
може да са абсолютно една и съща серия, просто различни партиди печат и пак има разлика. Затова задължително се сравняват серийните номера. Жалко, че не сте знаели.

# 78
  • Мнения: 1 322
Домко.

# 79
  • Мнения: 264
Здравейте. Искам да попитам някои пазарувал ли е от този магазин - http://www.minimax.bg/ ? В сайта им има някои много интересни предложения. Благодаря предварително.

# 80
  • Мнения: 158
Има ли някакъв сайт с идеи за комбинации между различни тапети или с тапет и латекс, да подхраня въображението си, че нещо ми липсват идеите.

# 81
  • Мнения: 125
Имате ли идея колко струват горе-долу бамбуковите тапети? Казаха ми че са "много " скъпи. newsm78 Колко точно е това много ?....

# 82
  • Мнения: 6 039
Имате ли идея колко струват горе-долу бамбуковите тапети? Казаха ми че са "много " скъпи. newsm78 Колко точно е това много ?....

банбуковите тапети варират от 130 до около 400лв за ролка 91/722см
цената зависи от вида на бамбука
има и такива, които се продават на кв.м, но там снаждането е повече

# 83
  • Мнения: 125
Благодаря ти! А откъде знаеш толкова подробности? Слагала ли си ? Сподели ! Във Варна има ли? И къде ? Че тука са голям смях - има уж в Домко, но в софийското. Нямат и каталог.Бил само един и ако някой поиска да го види им го пращали от Сф и после си го взимали. Ей такива глупости Shocked

Последна редакция: ср, 20 авг 2008, 15:49 от joop!

# 84
  • Мнения: 6 039
знам аз, в тази област много неща знам Joy Wink

архитект съм, това ми е работата, длъжна съм да знам


всъщност може да се намерят и по-евтини вече, защото търсенето не е толкова голямо, като преди 2=3години. Но не съм сигурна, цитирам цени, за които съм сигурна.

# 85
  • Мнения: 125
Много ми е приятно да се запозная с почти колега - архитектурен техник съм и правя и екстериорни 3д визуализации.

# 86
  • Мнения: 5 178
Моля кажете къде във Варна хубав фототапет????
трябва ми за декорация на една малка спалня с изключитлно малък прозорец
искам да я освежа и да създам малко илюзия за пространство
като кв. спалнето е 10 кв, но заради липсата на хубав прозорец е доста мрачно

# 87
  • Варна
  • Мнения: 1 571
KOTE, в Камко на втория етаж има фототапети. Не знам дали са хубави, защото не се загледах, но определено има.

# 88
  • Мнения: 5 178
я кажи къде е това Камко, нищо не ми говори

# 89
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Извинявай, че не обясних - магазина е в новата сграда, срещу бензиностанция пирамидата на Сливница.
Ето какво намерих за фирмата

# 90
  • Мнения: 44
Мами помагайте  Praynig Спешно ми трябва магазин за тапети, където продават тапети на P+S International. (изключвам Бриколаж, защото там има такива тапети, но няма десена, който ни трябва) Разбрах, че дистрибутор е фирма Тони Бад, но всички координати, които успях да открия се оказаха неактуални  Sad

# 91
  • Мнения: 125
Здравейте. Искам да попитам някои пазарувал ли е от този магазин - http://www.minimax.bg/ ? В сайта им има някои много интересни предложения. Благодаря предварително.
от този магазин купихме тапети за две спални - определено има какво да се види и цените са поносими

# 92
  • Варна
  • Мнения: 691
ние си взехме на BN international само за едната стена в хола като на др 3 стени ще е латекс. Харесах си и този фототапет за детската http://www.wallpapermurals.co.uk/mural-gallery/kids-murals/princess/

# 93
  • София
  • Мнения: 4 397
Здравейте. Искам да попитам някои пазарувал ли е от този магазин - http://www.minimax.bg/ ? В сайта им има някои много интересни предложения. Благодаря предварително.
от този магазин купихме тапети за две спални - определено има какво да се види и цените са поносими

Как са цените. Видях доста хубави неща.

Общи условия

Активация на акаунт