Черен списък на стоки

  • 1 609
  • 4
  •   1
Отговори
Пускам тема, в която всеки може да сподели от какви закупени стоки е недоволен. Ще има и отделна такава за услуги. Нека да си помогнем взаимно със споделяне на негативен опит за нещо, в което сме се набутали и така да помогнем и на друг да не направи същата грешка. 

На първо място в черния списък слагам кафе машините на НЕО. Гумените им уплътнения са некачествени и си заминават след около месец-два. (Иначе правят хубаво кафе). Първо издухва уплътнението към цедката, а след това и вътрешното. Водата се лее свободно и навсякъде, а машината е неизползваема и плаче за контейнера. Уплътненията са около 8-10лв за малкото, а за голямото са скъпи и най-вече не се намират никъде. В резюме - кафе машините на НЕО са боклук, не ги купувайте.

# 1
  • Мнения: 4 770
Аз смятах да си взема, но ми казаха препатили, че са голямо менте. И не се подлъгах. За щастие, както виждам.
Иначе съжалявам за теб, Unknown Lady!    bouquet

# 2
  • Мнения: 1 299
Ха, че то за мен НЕО си е буклук за всичко - последната изцепка беше мп3 плейър на НЕО, който и един месец не ми издържа  ooooh!

# 3
  • Мнения: 4 770
  Мда, портативните са гола вода наистина. Но пък дивидито ни е номер 1  Flutter   Thinking

# 4
  • France
  • Мнения: 726
Към авторката: скоро пуснах подобна тема, без да подозирам за тази.
Чудесно допълнение.
Но пуснах и тема "Черен списък на съседите". Нали няма да търсим чии са авторските права? Grinning

Общи условия

Активация на акаунт