Кафявата ми блуза оцвети останалите

  • 1 462
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 550
Как да премахна петната? Не е общо боядисване в бежов нюанс, а отделни кафяво-ръждиви петна. Пробвах с Вениш, но не помогна. Имате ли някакви предложения?

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Няма начин. Съчувствам ти Sad Остава ти утехата, че може би някои петна ще избледнеят с повечко пране, с времето...Друго не мога да ти кажа. Съжалявам, много е гадно Close

# 2
  • Мнения: 3 360
Щом Вениш-а не е помогнал..незнам? newsm78Май ще трябва да  прежалиш някоя и друга дрешка Sad-съжалявам.../и аз съм я правила тая работа/Ако е бяло-с белина може и да стане ,иначе.... Closeна боклула....

# 3
  • Мнения: 62
Знам, че има специален препарат за забоядисани дрехи , немски доколкото си спомням в малки пакетчета, прахообразно. Но за съжаление не си спомням името.... май д-р Някой си беше. Във Варна го има в големите супермаркети като Пикадили. Моя позната го е  ползвала и е страшно доволна но друга пък - въобще. Май не ти помогнах много  Embarassed, но поне да знаеш, че има подобен препарат а пък ти ще си решаваш дали да го ползваш.

# 4
  • Мнения: 577
това е често срещан проблем в нашият дом:mrgreen:.не вярвам че петната ще избелеят скоро.пробваи с белина или пак с вениш,но ги остави да постоят повечко.успех  bouquet

# 5
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
"Д-р Бекман" - трябва да помогне, много е ефикасен!

# 6
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Ох,и аз така боядисах на мъжа ми якето и ми остана  само утехата,че с много пране ще избелее малко,за жалост се случват и такива неща!

# 7
  • София
  • Мнения: 276
При мен се беше боядисала така една блуза на детето и аз я накиснах в белина за цветни дрехи, казва се Delicandia. Оставих я за една нощ и после я изпрах, а от петната нямаше и следа.

# 8
Аз съм поправяла такива грешки с Ариел, на висока температура пусках пералнята на няколко пъти, отново и отново. Пораженията изчезнаха.

Общи условия

Активация на акаунт