Кухненски робот-да или не?!

  • 23 987
  • 54
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 9 826
Здравейте!
От известно време се замислям дали да си взема кухненски робот,но все още не мога да реша.Питането ми е към тези от вас,които ползват роботи-какво правите в тях и каква марка са?Мога да си позволя до 160-180 лв за робот.Това,което досега ме е спирало да си купя,е факта,че имам поотделно сокоизстисквачка,много хубав миксер,пасатор,все неща,които си ползвам редовно.Винаги съм мислела,че уредите,които са 2в1,3в1,някак по не вършат работа.Така ли е?
 Благодаря ви!Ще ми е от полза всичко,което ми кажете за тези уреди!

# 1
  • Мнения: 3 504
Валенце, по принцип аз съм за кухненски робот, но ти си имаш уредите поотделно и не виждам смисъл, какво ще ги правиш другите уреди, които явно сега ти вършат работа. Ако кухненския робот върши още неща и други екстри се пробвай. Ето виж тук:

http://kitchen-robots.911.bg/a2/offers.asp?parent=3111

# 2
  • Мнения: 216
в твоя случай е малко вероятно да ти свърши по-добра работа от уредите, които вече имаш. Аз лично ползвам на комплект на braun  с миксер, пасатор и чопър и само сокоизтисквачка мисля да си взема(да запълня "дупката") Peace

# 3
  • В кошера...
  • Мнения: 527
не!

# 4
  • Мнения: 8 917
Още едно НЕ Stop

# 5
  • Мнения: 2 926
Твърдо НЕ! Naughty

# 6
  • София
  • Мнения: 6 011
Подариха ни такъв робот на сватбата-мнаго е скъп и хубав.Вече три години събира прах в един шкаф,а аз си купих нещата поотделно и ползвам тях.Лошото на робота е,че заема място на плота,пръска се и се цапа и като го ползваш трябва да миеш доста части/дребни при това/.
Общо взето поредната ненужна вещ в нашия дом.

# 7
  • Мнения: 5 362
Като имаш уредите поотделно-НЕ.
Ако пък имаш място в кухнята и голямо желание за робот-ДА.
Аз лично нямам,но и не искам.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 132
Аз от както имам робот (3 г. някъде) не съм рязала зеле на ръка , но това е единственото нещо за което го използвам.Мисля , че по-скоро не ти трябва  Naughty

# 9
  • Мнения: 2 494
Аз го ползвам редовно  Peace
http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=824141&cat=31&f=3698
На Сименс е , подарък от кумовете за сватбата. Много добро попадение, всичко си режа с него, има 4 приставки за настъргване, купа с пасатор, сокове всякакви, даже кекса забърквам вътре.
Но щом имаш другите уреди не виждам смисъл да влагаш пари в това. Старите ми уреди събират прах, а не бяха лоши  Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 18 679
При положение, че имаш другите уреди, за какво ти е?
Аз си купих преди 2-3 години и да ти кажа - голям рахат Sunglasses Но номера е да имаш място на плота - така ти е удобно и си режеш вътре абсолютно всичко. Прибереш ли го в шкафа веднъж - там ще си остане.

# 11
  • Мнения: 3 360
Аз съм "ЗА"Реже  и кълца всеки ден!Несравнимо е рендето за моркови например. Peace.Пасатора е удобен/при моя модел де..../Доволна съм,макар че може и да меси тесто и да изстисква сок,ама там вече става много сложно с частите и приготовленията Rolling Eyes,а на мен много не ми се занимава.Ти като имаш всички уреди за какво ти е?-Мулинекс е моя Simple Smile

# 12
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Е щом имаш уредите по отделно - НЕ!  Naughty

# 13
  • Мнения: 1 269
АЗ също мисля, че след като имаш отделните уреди, робота ще  е излишен.
Имам въпрос към тези, които имат кухненски роботи. Има ли такъв уред, който само да реже зеле, да стърже моркови, да мели(нещо като чопър). Аз съм  в същата ситуация, имам си всичко по отделно- миксер, сокоизтисквачка. Голямо улеснение ще ми е да не стържа един час морковите и ряпата за салата или да кълцам зелето до припадък.

# 14
  • София
  • Мнения: 9 826
АЗ също мисля, че след като имаш отделните уреди, робота ще  е излишен.
Имам въпрос към тези, които имат кухненски роботи. Има ли такъв уред, който само да реже зеле, да стърже моркови, да мели(нещо като чопър). Аз съм  в същата ситуация, имам си всичко по отделно- миксер, сокоизтисквачка. Голямо улеснение ще ми е да не стържа един час морковите и ряпата за салата или да кълцам зелето до припадък.
Точно такъв уред ми трябва и на мен,защото е единственното,което ми липсва.
Благодаря на всички за отговорите!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт