Руло щора..

  • 6 404
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 163
Моля някой да ми каже какво знае за този тип щори, как горе долу им вървят цените, разбрах че били от плат или PVC  за да не се мокри ако има конденз на прозореца, различна светло-пропускливост и т.н . Ако някой от вас има такива нека пусне и снимка.

# 1
  • Мнения: 125
Ето тук може да видиш цени и информация за тези щори http://www.gershmanbg.com/rulosvodac.html

# 2
  • Мнения: 7 640
Снимки не ти трябват, виж ги във всека магазин за щори, тм има и мостри на материите..
Нашите са производство на Ролпласт, скъсаха ми нервите #2gunfire, виж в съответната тема.
Четири щори от най-обиковения плат с р-ри 220х80 излязоха около 200лв.

# 3
  • Бургаски вечери...
  • Мнения: 52
Щорите в хола ни са роло - цвят резеда. Поръчвахме ги от Кипро. За 4 щори със вземане на мерки и поставяне малко над 100лв. Доволна съм. Сега през зимата са максимално прибрани, при нас са и незабележими тъй като имаме перде.

# 4
  • Мнения: 8 917
Ние сме с такива щори и съммного доволна - те бяха този цвят, които ни трябваше Peace

# 5
  • Мнения: 125
biskvitkata ljubima може ли да покажеш малко снимки на варианта щора с перде. Благодаря предварително. И как ги почиствате тези щори  Simple Smile!

# 6
  • Мнения: 246
И аз съм на тази вълна, така че с интерес ще следя темата.
Искам да питам тези, които имат такива щори, ако са светъл цвят добре ли предпазват от слънчевата светлина, изобщо какво затъмнение се получава при по-светъл цвят на щората?
Също така препоръчайте ми моля фирма, от която сте останали доволни. Присъединявам се и към въпроса за почистването на руло щорите.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 952
Слагахме такива щори в друго жилище, където не живеем.
Стана проблем, тъй като горе, където се навива рулото, ширината му трябва да се съобрази с отварянето на прозореца. В нашият случай прозорците не се отварят напълно, а само на 45 градуса, което не е много приятно.
Иначе щорите стоят много добре и аз продължавам да ги харесвам  Simple Smile

# 8
  • Бургаски вечери...
  • Мнения: 52
biskvitkata ljubima може ли да покажеш малко снимки на варианта щора с перде. Благодаря предварително. И как ги почиствате тези щори  Simple Smile!
Откраднаха ни наскоро фотоапарата, така че Sorry! Пердетета ни са от новите модели нежни, прозрачни, феерични... Съчетание са от бледорезеда и оранж на финни резедави квадрати. Затова избрахме щорите да са резеда и стои много свежо когато са спуснати. Относно степента на предпазване от слънчева светлина мисля, че са на принципа на всички видове щори от плат, т. е. не са напълно изолиращи слънцето. Но аз и не търсех в хола такъв ефект, мразя да ми е мн. затъмнено. Каквото и да си говорим щорите тип "венециански" и външните ролетни щори са най-удачни за предпазване от силните слънчеви лъчи, макар че и те си имат минуси. Когато поставяхме вертикалните щори в спалнята ни предложиха вертикални щори, но не от плат, а PVC именно поради гореспоменатата причина. Разбира се избрахме тези от плат. Светлината, която отразяват, когато са спуснати, придава на стаята мн.романтичено настроение. Момичета, разгледайте подробно фирмите, които предлагат такива услуги. Все пак и при тях мострите са закачени на прозорци и ще можете  нагледно да се ориентирате в избора на цветовата гама и ефекта от различните нюанси. Като фирма мога да посоча "Кипро", поетапно поставяха щорите в целият ни апартамент- бързи, коректни, приемливи цени. Имат мрежа в цялата страна. Ех, че реклама!

# 9
  • Мнения: 125
biskvitkata ljubima би ли дала някакви координати на фирмата в Бургас   bouquet

# 10
# 11
  • Мнения: 96
Тути, много са интересни щорите ви! Откъде ги купихте и за колко? И как ги почистваш?

# 12
  • Мнения: 780
момичета според вас какво да сложа на прозорците които са в кухнята всъщност но дефакто са на присвоена тераса и печката ми е изнесена там много се чудя дали да са някакви щори или перденца не мога да взема решение  newsm78

# 13
  • Мнения: 1 418
Тути, много са интересни щорите ви! Откъде ги купихте и за колко? И как ги почистваш?
От "Бриколаж".Не си спомням колко струваха,защото имаха промоция,но май около 100лв. за двете бяха.
И да ти кажа(срам,не срам) не съм ги почиствала още.
Те са в спалнята и там не се цапат толкова.
Имам ги от около година.
Беше невероятен късмет,защото тапетите ни са от тези светещите на звездички и търсех точно такива щори.
http://images13.snimka.bg/002110131-big.jpg
Тук се вижда малко от тапетите.

# 14
  • Мнения: 96
Мерси за отговора, Тути! Ние май все пак ще предпочетем пердетата, по простата причина, че вече сме сложили корнизи. Но при вас наистина много ефектно се е получило - поздравления Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт