Една успешна рецепта при кашлица

  • 12 096
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 141
Взема де парче вестник и се надупчва с игличка, върху него се намазва мед.Така приготвеното се залепя върху гърдичките на детето.Снощи го пробвах и цяла нощ малката не е кашляла, а предните две вечери кашля цяла нощ.Много съм доволна, затова бързам да споделя, дано да помогна на някой. Peace

# 1
  • Мнения: 137
Това, което знам за тази процедура е , че не бива да се прилага на бебета поне до годинка. Медът затопля много бързо. Трябва да се прави изключително внимателно, нищо че някои го смятат за бабина деветина. Факт е, че наистина помага дори и при голям човек.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 676
Помага ,но на дете не се слага на гърдичките ,а на гръбчето...

# 3
  • Мнения: 46 508
Правили са ми го като дете, ефект= 0.

# 4
  • Мнения: 8 917
Майка ми едно време с това ни лекуваше с успех Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 6 182
Ама детето спи с намазания вестиник ли? А как не се омазва цялото? А ако е за известно време - колко дълго?

Май схванах, меда е от към кожата, а вестника от към дрехата нали? Че първо си помислих, че дупките от игличка, са за да се просмуква бааавно меда през тях  Embarassed

# 6
  • Мнения: 141
Ами стоя така цяла нощ.ДА меда е от към тялото.А що се отнася до дупките нямам идея защо са, но така ми го казаха и така го направих. newsm78

# 7
  • Мнения: 2 818
И на мен са ми го прилагали... помня че имаше ефект, но ме притеснява мастилото от вестника....

# 8
  • Мнения: 48
сменете вестника с памучен или друг мек плат-мас и сода също е ефикасно.не се слага компрес на сърцето

# 9
  • Мнения: 5 468
На мен педиатърката няколко пъти ми е казвала да намажа детето с мед, но гърба й... Действало отхрачващо или нещо такова... Веднъж я мазах. Ако се наложи отново бих я мазала, вярвам в ефекта от меда.

# 10
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
С този метод баба ми излекува бронхита на брат ми на времето Peace Прилагала съм го върху себе си като бях бременна и ефект наистина имаше Grinning Народната медицина понякога работи Wink

# 11
  • Мнения: 5 362
Всичко що се прави с мед е успешно и лековито Peace!
В това вече се убедих сама,от личен опит.

Общи условия

Активация на акаунт