цветни лещи на FreshLook или Bausch&Lomb

  • 117 745
  • 793
  •   1
Отговори
# 390
  • Стара Загора
  • Мнения: 827
 Grinning Да, и Aquamarine стояха добре, но с моята червена коса - лещите си личаха доста, контраста беше силен. Може би така реагирам, защото не съм носила досега лещи.   bouquet

# 391
  • софия
  • Мнения: 290
Е естествено -взимаш което ти харесва повече . Имай и предвид ,че ти се гледаш и от много близо , а другите няма да те гледат от толкова след това . Абе най-добре някой да ти каже отстрани кое ти стои по добре и кое си личи все пак (че то ако не личи , няма и смисъл да ги купуваш), и да не е и фрапиращо разбира се. Да ни се похвалиш после със снимки  Wink

# 392
  • София
  • Мнения: 1 889
Simple Smile И аз вчера ходих да пробвам цветни лещи. Пробвах на Б&Л - зелени, сини и сиви. Зелените ми стояха най-добре - пробвах Aquamarine и Emerald. Сивото също стоеше добре, но ми правеше окото доста светло. Тъй като за първи път ще си купувам такива лещи, се спрях на Emerald, защото стоеше по-естествено. После като посвикна малко, ще си купя и сивото - Platinum. В понеделник ще си ги взема и ако незабравя ще пусна снимка.  Hug


    А има и един много хубав зелено-сив цвят на Б&Л - Jade - пробвай и него.  Peace

# 393
  • Бургас
  • Мнения: 130
Моите са на Б&Л сини пасифик блу. От начало трудно ги понасях на очите , но после свикнах.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=221922

# 394
  • Мнения: 689
Моите са на Б&Л сини пасифик блу. От начало трудно ги понасях на очите , но после свикнах.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=221922
Wow,много ти отиват,правят те още по-чаровна!
А какъв ти е естественият цвят,8.4 ли са?И каква им е цената?

# 395
  • Бургас
  • Мнения: 130
Струваха по 35 лв бройката. И се водят едногодишни. Естественият ми цвят е кафяв.

# 396
Здравейте !
Най-добрите лещи за мен са : http://www.apo-optic.com/catalogue.php?cid=80

# 397
  • Мнения: 1 813
Благодарим за рекламата.  Grinning

# 398
  • Стара Загора
  • Мнения: 827
 Grinning Днес си вземах лещите, само че докторката ми каза да ги държа в разтвора поне 10 часа  newsm78 и тогава да ги слагам. Сигурно няма да мога да изтърпя толкова време и ще ги пробвам. При вас така ли беше - като ги купихте колко часа след това ги държахте в контейнерчето с разтвора? Днес пробвах и сивите на Б&Л но на моите кафяви очи изобщо нестояха добре #Cussing out много светли някак си изглеждаха, но за сметка на това пасифик блу ми стояха разкошно. Само да посвикна с тях и ще си купя и сини.

# 399
  • Бургас
  • Мнения: 130
Аз като си ги вземах не ми казаха нищо такова, а и аз нямах търпение и си ги сложих веднага след като се прибрах. Но много ми бучеше, шипеше ми, направо се бях отчаяла. После известно време не ги слагах. Един ден пак ги сложих - беше по-добре но понеже беше лятото и стоях на климатик и много почнаха да ми съхнат очите. След известно време свикнах и сега си ми е съвсем нормално. успех с твоите !!! Simple Smile

# 400
  • Стара Загора
  • Мнения: 827
Момичета, колко време е нужно да се свикне с носенето на лещите? Аз моите ги нося от 3-4 дена, но идва момент в който сякаш почвам да виждам по-замъглено. Започвам да усещам лещите и някак си като че ли ме дразнят леко. При вас така ли беше? Може би трябва по-дълго време да съм ги носила за да не ги усещам ли  newsm78 И изобщо идва ли ден в който лещите не се усещат изобщо?  newsm78

# 401
  • софия
  • Мнения: 290
трябва постепенно да се увеличава времето за носене . Първия път няколко часа , и полсе малко по-малко да се удължава за да свикнат очите

# 402
  • Мнения: 55
Аз доста се колебая дали да си вземаа сиви или сини лещи по навита съм за сини ,но всяка втора с сини лещи и си мислех за нещо по различно  Peace Rolling Eyes да ми дадете някъкав съвет?  newsm78

# 403
  • софия
  • Мнения: 290
моят съвет е - взимаш някои с теб ,отиваш , пробваш различни цветове(синьо , сиво , зелено), к'вот ти душа иска...  и гледаш и питаш какво ти отива повече,решаваш и си вземаш Laughing  Аз така се колебаех за синьо и зелено , даже повече исках синьото , ама като се видях със зелено и веднага реших ! Shocked

# 404
  • Мнения: 55
Хаха Виктория* така ще направя мила  Hug все пак мерси ... лелее на мене пък  зелени лещи хич не ми отиват...  Laughing пък изобщо не си харесвам кафевите комбали  #Crazy  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт