Споделете впечатленията си от фирмите за дограма.

  • 9 418
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 755
Искам да сменим един прозорец вкъщи, с ПВЦ дограма. От коя фирма сте доволни или недоволни. Защо? Аз се двоумя между "Ролпласт" и "Валда". Поне, като оферти ми се видяха добри. Thinking Фирмите "СИДО" и "Саламандър" са с доста по-високи цени от другите, макар че, "Валда" и "СИДО" предлагат едни и същи профили, обков и стъклопакет. На всичко отгоре, въпросните по-скъпи фирми изпълняват поръчките за почти един месец, а първите две, които споменах - за 7-10 дни. Най-дълъг гаранционен срок предлагат от "Ролпласт". Все си мисля, че по-дългият гаранционен срок, би трябвало да е гаранция за по-добро качество. Хм, а дали е така? Споделете вашият опит.

# 1
  • Мнения: 125
Провери във ф-ма Сариком поискай оферта мисля че сега текат отстъпки от цената-само да потърся тел...

# 2
  • Мнения: 125
на нашият договор имам този тел-0885 61 11 51....преди един месец си правихме цялата къща,доволни сме много.

# 3
  • Мнения: 2 005
Преди три дни сменихме дограмата навсякъде,но не съм от София за да препоръчвам фирма,мисля че не е важно фирмата да е голяма и известна,най-добре питай някоя позната,разгледай дограмата на познати,приятели,питай доволни ли са и тогава прецени.

# 4
  • Мнения: 2 755
Преди три дни сменихме дограмата навсякъде,но не съм от София за да препоръчвам фирма,мисля че не е важно фирмата да е голяма и известна,най-добре питай някоя позната,разгледай дограмата на познати,приятели,питай доволни ли са и тогава прецени.
Това и правя, но за една и съща фирма, чувам противоречиви мнения. Едни са доволни, други не. Затова реших да попитам и тук.  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 5 393
Искам да сменим един прозорец вкъщи, с ПВЦ дограма. От коя фирма сте доволни или недоволни. Защо? Аз се двоумя между "Ролпласт" и "Валда". .......... Най-дълъг гаранционен срок предлагат от "Ролпласт". Все си мисля, че по-дългият гаранционен срок, би трябвало да е гаранция за по-добро качество. Хм, а дали е така? Споделете вашият опит.
Добре е да погледнеш тази тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=122608.0

# 6
  • Мнения: 244
Аз мога да похваля Братя Градеви. Миналата година си поръчахме при тях дограма за цялата къща. Дограмата е Gealan - немска  (наистина е немска) и фирмата е коректна. Спазиха срока и  датата на монтажа. Сред време едната врата леко увисна. Обадих се и още същата седмица дойдоха и я регулираха.
А относно Ролпласт - не е лошо да погледнеш в клубовете на дир.бг - черни списъци. Почти нямаше страница на която да липсват миналата година, когато аз проучвах.

# 7
  • Мнения: 2 755
Явно, ще карам на късмет. Преди време ( 2002 г. ) поръчахме за банята прозорче от ПВЦ, във фирма Ролпласт. Като се изключи 5-дневното закъснение с изпълнението на поръчката, всичко останало беше ОК. Прозорчето е екстра до днес. Заради закъснението им, направихме поръчка за дограмата в кухнята, при друга фирма. Там беше доста по-скъпо, но бяха точни и дограмата и монтажа бяха добре изпипани. thumbsup Две години след това, при следващият ремонт, избрахме трета фирма, за хола и детската стая. В хола добре, обаче в детската стая, обкова на едното крило, нещо не захваща добре и се получава лек луфт. Ще им направя рекламация, преди да е изтекъл гаранционният срок.  #Cussing out
Остана още един прозорец за смяна. То май изборът на коректна фирма с приемливи цени е като тотото, я спечелиш, я не. Е, дано бъдем от печелившите. Praynig Която и да изберем.

# 8
  • Мнения: 1 418
Аз съм много доволна от "СТРОЙИНВЕСТ".Имахме проблем със стъклата,те са стопсол и бяха обърнали стъклопакета,следствие на което цветът на стъклото се промени,но си дойдоха хора от фирмата,остановиха,че е по тяхна вина и ги смениха напълно безплатно с нови.Дограмата е ПВЦ-Рехау.

# 9
  • София
  • Мнения: 10 825
Саламандър не е фирма за дограма, а профил, с който работят доста фирми.
За Ролпласт има доста голяма тема в Наш дом - погледни я.
И аз подкрепям sisonka за Братя Градеви Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 6 148
Аз мога да похваля Братя Градеви. Миналата година си поръчахме при тях дограма за цялата къща. Дограмата е Gealan - немска  (наистина е немска) и фирмата е коректна.

Мога да потвърдя за качеството на Gealan. С разликата, че я монтираха от фирма Аlsky. Първия прозорец, който ни направиха беше на кухнята преди 4 години. До момента не съм имала проблем с него и с друг направен по-късно. Предстои ни да направим детска стая. За прозорец ще се обърнем пак към тях.

# 11
  • Мнения: 258
За "Братя Градеви" имаше отрицателни отзиви в темата на Ламята НеСпаска:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=140010.msg2666064#msg2666064

# 12
  • София
  • Мнения: 7 753
Доволна съм от фирма " Юнипласт ". Дограмата е Къомерлинг, поставиха ми я 3 дена след поръчката.  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 2 079
Доволна съм от фирма " Юнипласт ". Дограмата е Къомерлинг, поставиха ми я 3 дена след поръчката.  Peace
Peace Peace
И при мен е същото положение!
Дограмата е австрийска, работещите там са страхотно отзивчиви.
Малко по-скъпа е от другите дограми, но си струва!  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 639
Аз прени около две седмици слагах дограма на едната стая от фирма Мултитех и съм много доволна спазиха си всички срокове и монтажа е много добре изпълнен /поне според баща ми който е майстор и ми прави целия ремонт  Simple Smile / смятам ттази седмица да си поръчам и другия прозорец при тях  Peace

Общи условия

Активация на акаунт