Маса със столове ИЛИ кухненски ъгъл?

  • 15 396
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 150
Та това е въпросът-  ще правим кухня на пролет и обмисляме варианти.За самата кухня вече сме се спряли на някакъв примерен проект, но се чудя дали да не сложа вместо маса и столове един красив кухненски ъгъл.И защо в никое списание няма такива варианти показани- демоде ли е какво...
Вие как мислите, момичета- някоя от вас има ли ъгъл вместо столове.
Може и снимки да пуснете ако искате   bouquet

# 1
  • Мнения: 235
Красив кухненски ъгъл няма да намериш Sad
Аз съм се спряла на този вариант защото кухнята ми е мн. малка а искам да има маса и място за хранене.
От един месец търся и хубав до сега не съм видяла.Примирих се с дизайна , ама не мога да се примиря с тапицериите - от грозни по-грозни . А аз трябва да се сместя и в определени размери от което идва по-големият проблем , защото ако имах повече място бих си взвла един релакс диван холски и да си го сложа в кухнята вместо ъгъл . Да ама не става - големи идват
Та това е моята лична драма за момента
Виж тук има ъгли - www.mebeliaron.com и тук http://dizma.tradernet.bg/index.php?show=browse&catid=6 на последната страница последния (един син) съм си харесала аз

# 2
  • Мнения: 1 028
И аз съм "за" кухненския ъгъл,първо заема по-малко място,на него могат да се сместят и повече хора,ползваш отдолу ракличките под седалките за си сложиш разни неща,че и на легло става,за мен преимуществата са повече.Е,ако имах огромна кухня дето с кон да я обикалям,и да се чудех къде да си похарча парите сигурно щях да вкарам някоя гъзарска маса,със също толкоз гъзарски столове Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 676
Ние сме с кухненски ъгъл, който става за спане. Вярно за кратък период. Отдолу има шкафчета и ми върши хубава работа. Нашия е само от плат, без дървении.  С този вариант имам повече място в кухнятам и детенцето обиклаля спокойно около нас на дивана, докато се храним  Peace

# 4
  • Мнения: 150
http://www.labirint.bg/index.php?option=com_content&task=vie … 447&Itemid=70

Какво ще кажете за този- не съм го виждала на живо но ми изглежда малко по-симпатичен от традиционните ъгли  newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 676
http://www.labirint.bg/index.php?option=com_content&task=vie … 447&Itemid=70

Какво ще кажете за този- не съм го виждала на живо но ми изглежда малко по-симпатичен от традиционните ъгли  newsm78

   Хареса ми  Peace. Мисля, че за кухня ще е голям. По-скоро, ако кухнята е обединена с хола, ще е удобно.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 865
аз пък бих предпочела маса със столове. по-красиво ми изглежда, позволява повече свобода в подреждането, по-лесно се чисти и поддържа...

# 7
  • Мнения: 420
 Grinning Кухненските ъгли са удобни заради малкия размер, но наистина ги правят много грозни.
     Този от твоята снимка е за хол. Малко е големичък като за кухня.
     Аз не съм ползвала ъгъл, но почти всичките ми познати, които имаха, ги смениха с маса и столове, защото им били неудобни за   
     продължително седене.

# 8
  • Мнения: 5 622
Grinning Кухненските ъгли са удобни заради малкия размер, но наистина ги правят много грозни.
     Този от твоята снимка е за хол. Малко е големичък като за кухня.
     Аз не съм ползвала ъгъл, но почти всичките ми познати, които имаха, ги смениха с маса и столове, защото им били неудобни за   
     продължително седене.


Е, що да е за хол?Пише си, че е кухненски ъгъл  Thinking

Ние лично също навремето бяхме с кухненски ъгъл. Но при първа възможност го сменихме за маса със столове. По-готино е някак. Другите предимства са ти ги казали..Тия кухненски ъгли, ги правят като кютюци...толкова са тежки и грозни...  Stop

# 9
  • Мнения: 3 360
Зависи от помещението и от това ,което вие търсите като излъчване!Аз харесвам кухненските ъгли,но не на всяка стая подхождат.Ако е малко мястото,ако стаята се използва и като дневна-да ,по-добре ъгъл,защото е удобен и за почивка.Но  ако е стая само за хранене-столова,маса със столове  по-добре!

# 10
  • Мнения: 2 161
Аз съм за маса и столове.Не харесвам кухненски ъгли.

# 11
  • Мнения: 22 531
Определено кухненският ъгъл е демоде,труден за поддръжка/откъм пране/,заема много място,а и аз досега хубав такъв не съм виждала.

# 12
  • Мнения: 3 248
Имали сме и двете. Определено съм за маса със столове, без колебание. Peace

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Мдаа, кухненския ъгъл не е много актуален в момента и наистина няма красиви по магазините. Но пък е толкова удобно. Как иначе, да накарам мъжа ми да дойде да ми прави компания в кухнята newsm78 тъй като там ще е само с трапезария, хола е отделно и съответно меката мебел е там. За това се оглеждам за по-удобни столове, нещо като кресла...не знам и аз...не съм го измислила още.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 865
Как иначе, да накарам мъжа ми да дойде да ми прави компания в кухнята newsm78

дай му да реже салатата и междувременно си сипете по едно малко Wink

Общи условия

Активация на акаунт