За тези които харесват порцеланови фигурки.

  • 4 021
  • 7
  •   1
Отговори
# 1
Много харесвам, дори сама правех преди години от глина обаче.Правех принцеси, замъци,  приказни къщички и такивамити нщица.Много е разпускащо.Но сега нямам глина , а и снимки на компа, за да ти покажа.

# 2
  • Мнения: 6 461
Аз също много ги харесвам.

# 3
  • Мнения: 2 591
много интересен сайт, мерси!  Hug толкова богат избор не съм виждала никъде! имат ли фирмен магазин в троян, че ние май се каним като се постопли да отидем по онзи край!

# 4
  • Мнения: 3 050
и на мен ми харесват-и като имаме път на там (защото ми обещаха да видя троянският манастир Party) ще си купя нещо сладко Hug

# 5
  • Мнения: 3 647
Аз също много ги харесвам.
Embarassed имам около един тон в нас
 Rolling Eyesа колко прах събират не е истина Embarassed

# 6
  • Мнения: 1 884
Да, това са градински статуйки, имам вече 5 - мъжа ми ми се подиграва че ще стане кич, обаче аз си ги сменям, имам сърничка, зайче, охлювче, таралежче и една стомна/делва/ за цветя. Учудващото е, че някои се правят от бетон...  #Crazy Иначе харесвам и порцеланови фигурки, има и едни стъклени продават, обожавам морски кончета и феички.  Grinning

# 7
  • Мнения: 3 647
Да, това са градински статуйки, имам вече 5 - мъжа ми ми се подиграва че ще стане кич, обаче аз си ги сменям, имам сърничка, зайче, охлювче, таралежче и една стомна/делва/ за цветя. Учудващото е, че някои се правят от бетон...  #Crazy Иначе харесвам и порцеланови фигурки, има и едни стъклени продават, обожавам морски кончета и феички.  Grinning
и аз много ги харесвам, но уви няма къде да ги слагам
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт