мнения за 18, 32, 56 ОУ

  • 9 737
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 984
би ми се искало да чуя мнение и за госпожите, които ще поемат първи клас есента

# 1
  • Мнения: 507
Не е важно кае училище ще избереш, а по важно е госпожата. Моето дете е в 56 , госпожата е върховна, но няма гаранция че всички госпожи в това училище са такива. За съжаление не познавам нито една от тези които ще поемат първи клас от следващата година.Но 56 училището е като всяко едно днешно училище - нищо особено.

# 2
  • Мнения: 984
аз за това искам да се включат майките на ученици в 4 клас, защото и на мен ми е ясно, че госпожата е от голямо значение

# 3
  • Мнения: 3 886
За 32 и за 18 са супер и е много трудно няма да сбъркаш с  тях .Моля се да ни приемат  в 32 .Абе и в 2 те училища е било трудно влизането ConfusedМоя приятелка има дъщеря 3 клас и е страшно доволна.Много ги стягат в ученето

# 4
  • Мнения: 81
Нашата голяма дъщеря е първи клас в 32 ОУ.Миналата година подадох ме документи в 32 и в 18 и в двете можехме да учим, но предпочетохме 32 заради руския.Когато отидах да подам документите в 32 си насрочих среща с директорката и поговорих с нея за условията и за педагожките, които поемат първи клас и по този начин се ориентирах горе-долу, но и самата директорка ми допадна.Ако ти трябват координати мисля, че имам на директорката и на едната зам. директорка.Относно обучението за сега нямам забележки, но ще видим.За учителките, които ще поемат първи клас не мога да ти помогна.Успех в избора! Peace

# 5
  • Мнения: 2 792
 Аз съм доволна от 32-ро, Димана е там във втори клас, имат си изисквания и ги стягат.

 Момчил и той сега ще е първи и пак там ще го запиша, но нищо не знам за учителките, още не съм разпитвала, записването е чак април, поне така е всяка година (за децата, които се записват по право) Момчил попада в тази група, защото сестра му учи там. Иначе е доста по-сложно и трудно, виси се на опашка цяла нощ, със списък и тн.

# 6
Горещо препоръчвам 18-то СОУ и г-жа Виолета Николова, която мисля започва с първи клас наесен. Има изключителен индивидуален подход към децата, взискателна е, но печели децата. Моята Дамяна дължи много на нея и особено грамотното и правилно писане, което повярвайте, съвсем не е правило за децата, ходещи на училище. Непрекъснато имам повод да оценя каква стабилна основа и е дадена в началния курс - сега се подготвя за кандидатстване след 7-ми клас и съчиненията и са без правописни грешки, което беше подчертано като изключение от госпожата, която я подготвя за изпита. Искам да уточня, че аз съм работеща майка и детето ми посещаваше занималня до 2-ри клас, а после започна сама да се подготвя в къщи. Аз след 18 часа само можех да метна поглед в/у домашните, докато бъркам манджите за вечеря - т.е. в училище тя получаваше и научаваше всичко, което е необходимо.

# 7
  • София
  • Мнения: 750
...........Абе и в 2 те училища е било трудно влизането ConfusedМоя приятелка има дъщеря 3 клас и е страшно доволна..........

Нямам опит и за това питам - какво значи "трудно влизането", ако си подадеш навреме документите, няма ли да те приемат, въобще какво е нужно да се направи, за да приемат детето?

# 8
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Относно 18 СОУ  -вчера говорих с моя позната ,на която дъщерята ще бъде 1кл. чак следващата година,но и тя е на мнение,че за нашият квартал Св. Троица, това е най-доброто у-ще.И много важна за мен информация,че имало осигурен транспорт .Дали някой може да потвърди?

# 9
  • Мнения: 193
Горещо препоръчвам 18-то СОУ и г-жа Виолета Николова, която мисля започва с първи клас наесен.
Много мило ми стана като прочетох името на моята първа учителка - г-жа Николова /тогава другарка/. Наистина невероятен човек.

# 10
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Само искам да кажа, че преди 4 години аз самата  завърших 32-ро . Нямама наблюдение за началното училище, но мога само да кажа, че директорката Максимова е много сериозна и отговорна жена. Всички и козируват и вади от пиле мляко за училището. Учителите също са много добри, като образование, подходи и преподаване. Е, има и изключения, но мисля, че и родителите от началното са доволни. Никога не съм чувала лоши отзиви. А изучаването на езиците е на ниво.

# 11
  • Мнения: 2 792
Само искам да кажа, че преди 4 години аз самата  завърших 32-ро . Нямама наблюдение за началното училище, но мога само да кажа, че директорката Максимова е много сериозна и отговорна жена. Всички и козируват и вади от пиле мляко за училището.
Максимова се пенсионира (тя ми е леля и аз съм завършила 32-ро), вярно е печена и леко като старшина го раздава  Mr. Green.
  Сега директорката е друга Ани Костова (може и да бъркам името) младичка е, но е печена и си върши работата съвестно.

# 12
  • София
  • Мнения: 164
моля ви, кжете добър учител, който поема първи клас в 56-то

# 13
  • Мнения: 963
Аз като възпитаничка на 56. СОУ, макар и на гимназията само, да се включа. Директорът беше страхотен... но се пенсионира вече май... Гимназията много си я обичам, брат ми също е завършил там...
НО: като цяла впечатленията ми от началните класове са Sad . Влизала съм в часове на 2-3 клас - някои от госпожите са направо кошмарни... Още си спомням крясъците и великата незаинтересованост. Други бяха страхотни... Не им помня имената за съжаление... Още един минус - учителките по физическо са ужасяващи - мен ме хващаше страх от тях, за първолаците не знам просто...
И пак казвам: обичам училището... но не и началното.

# 14
  • Мнения: 222
Горещо препоръчвам 18-то СОУ и г-жа Виолета Николова, която мисля започва с първи клас наесен.

За съжаление обаче г-жа Николова догодина щяла да води 4-ти клас, а не първи.
Неприятното в 18-то училище е, че има ясни само 2 госпожи, едната се връщала от майчинство, другите тепърва ще бъдат наети. Информацията е от заместник-директорката по учебната част, г-жа Микова. Пък се оказа, че и без това право на избор на учител нямаме.

Общи условия

Активация на акаунт