Стъклени тухли

  • 6 451
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Здравейте,
доста трудно намерихме майстор, който да поставя стъклени тухли. Затова, който се интересува, може да ми пише, да му дам координати.

# 1
  • Мнения: 3 453
а какво представляват тези тухли?

# 2
Здравейте,
доста трудно намерихме майстор, който да поставя стъклени тухли. Затова, който се интересува, може да ми пише, да му дам координати.

Майстора от София ли е? Моля за координати и цени.

# 3
  • Мнения: 803
а какво представляват тези тухли?

http://www.lucinda.net/santafe/graphics_spr00/glass.jpg





Много са ефектни, допадат ми много за баня.

# 4
  • Мнения: 2 529
Моля и аз за координатите на лични, защото вероятно ще ни трябва през пролетта или лятото. Благодаря предварително!   bouquet

# 5
  • Мнения: 2 220
За пръв път чувам за тях. Страхотно би било с такива! Приятни ремонти на всички.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Много харесвам ефекта от тези тухли.
borivana, а в какво се изразява трудността, че така отказват майсторите?
Благодаря!

# 7
  • Мнения: 1 336
може ли и на мен

# 8
  • Мнения: 2 936
страхотни са  Peace някога от една си бях направила касичка  Mr. Green

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Много харесвам ефекта от тези тухли.
borivana, а в какво се изразява трудността, че така отказват майсторите?
Благодаря!
Трудно се изгражда стена с такива тухли, особено ако е извита. Ползват се специални лепила и кръстчета подобни на тези, които се използват за фуги на плочки, за да е равано разстоянието между тухлите. Абе иска се майсторлък, все пак не са обикновени тухли и зидаря да каже - мазача ще изравни, мазача - шпакловчика ще го прави и т.н.

# 10
  • София
  • Мнения: 896
Моля и на мен координати и цени  bouquet

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Трудно се изгражда стена с такива тухли, особено ако е извита. Ползват се специални лепила и кръстчета подобни на тези, които се използват за фуги на плочки, за да е равано разстоянието между тухлите. Абе иска се майсторлък, все пак не са обикновени тухли и зидаря да каже - мазача ще изравни, мазача - шпакловчика ще го прави и т.н.

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт