у-ще "В.Априлов" на ул.Шипка- дайте мнения

  • 3 668
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 122
Здравейте, тази година ще сме първокласници и се интересувам дали училището е добро, има ли много кандидати и кога се подават документи
Благодаря

# 1
  • Мнения: 1 877
Ами на братовчедка ми децата учат там,но ги набута с връзки.Иначе предимство имат децата,които живеят в района.Знам,че напливът е голям,тъй като се води елитно у-ще,със строг директор и добър контрол.Но на едно дете като не му се учи,ако щеш и в Харвард го набутай,то не ще да учи и това си е.

# 2
  • Мнения: 74
obadih se po telefona 8465358 i mi kazaha che se podavat molvi na 2 mai 2007 g. dokolkoto znam tam chakat hora ot vecherta za da si zapazyat red
lichno az se otkazah ot tova uchilishte
malko mi idva dalech
no na teb uspeh

# 3
  • Мнения: 3 740
Зълва ми се нареди на опашка в 3-4 ч. през нощта и записа племеницата ми там. Доволна е от госпожата, но от занималнята - никак.

# 4
  • Мнения: 133
Привет на всички!
Имаме намерение да запишем детето си в 38-мо, първи клас. Твърдо сме решени, че ще е там.
И така, моля за повече информация за учителите, които тази година поемат първолаците. Предварително благодаря   bouquet

# 5
  • Мнения: 768
училището е старо; стаите - леко мрачни и доста олюскани; всяка година събираме пари за ремонти, но се подмениха чиновете само в някои стаи; плюс за нас поне е, че е до седми клас, т.е. няма големи, не са разпространени лоши навици, децата са предимно от културни семейства

# 6
  • Мнения: 542
Здравейте - звънях и ми обясниха, че нямат предучилищна група, поради липса на място, а приема е направо в 1-ви клас. От 1-ви клас се изучава засилено английсли език (ранно чуждоезиково обучение), а след 4-ти клас - немски като втори език. Има стол и държавна занималня, както и няколко частни. В държавната са 26 деца. а в частните са по 5-6 на една учителка.

# 7
  • Мнения: 133
katosun, благодаря за информацията.
Спомена, че имало частни занимални. Освен "Ян Бибиян" знаеш ли за някоя друга, която да е по-близко до училището?

# 8
  • Мнения: 542
Човека, с който говорих беше много лаконичен и разбрах, че частните занимални са в самото училище, но може и да не съм разбрала правилно... За съжаление нямам достатъчно информация за други занимални newsm78

# 9
  • Мнения: 768
Имат мултимедиен център - английски с компютри на третия етаж - вероятно това са имали предвид за частна занималня. Иначе си имат редовна, но с ограничена бройка деца.

# 10
  • Мнения: 133
Аз разбрах за редовната занималня, но тя е до 17.00 часа, а мен това не ме устройва, защото работя до 17.30 часа. Освен това си мисля, че в частната занималня ще обръщат повече внимание на детето, защото то си има нужда, де.

# 11
  • Мнения: 768
Не мога особено да ти помогна, в района има частни, но не съм много наясно, виждала съм и бусчета на частни занимални, които чакат децата след училище, взимат ги и ги водят.

# 12
Освен това си мисля, че в частната занималня ще обръщат повече внимание на детето, защото то си има нужда, де.
Ще си позволя да допълня информацията - близо до училището има частна занималня /тя е на една от преподавателките в училището/ и е най-евтината, за която съм чувала изобщо - 6 лв на ден с една закуска/. Родителите, с които съм говорила, са много доволни от нея. Когато аз ходих да проверя, бях закъсняла и всички места бяха заети. Точни координати не мога да дам, защото не ги знам /адрес и телефон/, но мога да опиша как да я намерите. Тръгвате по бул. Евл. Георгиев от ул. Шипка по посока Орлов мост, стигате до един спортен магазин, веднага до него е вхоната врата към блока, в който на приземния етаж е занималнята. Ако случайно не можете да се ориентиратекъде да влезете, попитайте в спортния магазин - те ще ви упътят. И дано вече да не е късно да ги откриете.

# 13
За тази занималня внимавайте само учителката, която ги води да не е Мира.

Общи условия

Активация на акаунт