Капсули за отслабване или номера на китайката

  • 24 384
  • 335
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 10 758
кажи сега ко стаа с апетита? Какво похапна след палачинките?

Едно шкембенце Mr. Green

# 316
  • Мнения: 13 512
.Само да ви питам верно ли не ви се спи-аз спя като пън.
Аз си спя нормално, даже и през деня ми се доспива.

# 317
  • Мнения: 525
Остават ми два дена да свърша първата опаковка.Свалих 2-3 килограма първите два-три дена и спрях.Обаче твърдо съм решила да пия 2-3 месеца.На някои започвали да действат след първата опаковка.

# 318
  • Мнения: 13 512
Остават ми два дена да свърша първата опаковка.Свалих 2-3 килограма първите два-три дена и спрях.
Спря да сваляш килограми ли? А с апетита какво стана? Няма начин да не ядеш и да не сваляш

# 319
  • Мнения: 525
Ами първите дни ми беше лошо(аз съм със ниско кръвно) и хапвах,за да не ми е зле.Апетита ми е намален,но не е съвсем изчезнал.Ям по-малко от преди.

# 320
  • някъде там
  • Мнения: 1 464
Първите дни си имах апетит,но след втория може би понамаля,ама чак пък изобщо да не ми се хапва.... не е така. Хапвам си по малко.. е не като преди Blush
СПя си нормално,но винаги точно преди да легна си изпивам зеленото. Като се има предвид,че от 08.01.2007 не пуша,а всички минали по този път знаят,какъв вълчи апетит има човек опитващ се да спре цигарите,сега съм супер доволна.Почти не ми се яде   PartyДруго нищо не чувствам. Не съм се теглила ,нямам кантар под ръка,но коремчето ми е спаднало видимо.Хайде успех на всички. Hug Hug

Последна редакция: сб, 20 яну 2007, 18:03 от илонита

# 321
  • София
  • Мнения: 2 079
Eй, зарибихте ме и това си е! Party
От днес и аз се присъединявам към отбора на пиещите китайски `апчета! Peace
Ще докладвам редовно какво става с мен и какви реакции на организма ми има. Hug

# 322
  • Мнения: 7 059
Поздравления за всички, които успяха да отслабнат! Simple Smile
Ще споделя и моя опит с т.нар. "розови капсули".
Изпих една опаковка, но не съм доволна от резултата. Свалих 1 кг. само и по 2 см. от обиколките, при положение, че през тези 12 дни не съм хапвала нищо сладко и нищо от тесто.
Така, че monda, има начин да не ядеш и да не сваляш килограми Simple Smile
Повечето дни съм хапвала основно зелена салата с риба тон, варени яйца, пилешко, домати. За друго май не се сещам  newsm78 Пия доста вода, умишлено .Едва снощи изядох няколко обикновени бисквитки, в смисъл като нарушение спрямо режима ...
Както бях писала преди няколко дни, нямам безсъние, напротив ... Нямам главоболие, въпреки че имам мигрена. Нямам изтръпвания, сърцебиене и т.н. Мисля , че задържам течности обаче. Чувствам се надута. Не ходя изобщо редовно до  smile3550
На същия хранителен режим преди време съм сваляла повече.
Първите няколко дни ми ставаше много горещо на моменти. /писах за това и преди/.
Това е от мен за сега!

# 323
  • София
  • Мнения: 1 320
Росита, според мен това си е добър резултат за 12 дни.  newsm78
Принципно то си е толкова индивидуално...
Аз пък от предишното пиене на капсулите (10дни) почнах да ходя до тоалетна редовно. След като ги спрях (14дни) продължих да си ходя до тоалетна и до днес също е така. Доволна съм, защото аз имам проблеми с ходенето до тоалетна, а пък капсулите регулира стомаха ми. А пък някакъв режим на хранене не съм спазвала с тях. Хапвах си, както си ядях и преди, с тази разлика, че свалях кг. А и през дните на почивка, не съм качила кг, а съм си хапвала доста повече и дори свалих още 1 кило. А пък и да задържаш течности....  newsm78 По-скоро от това, често ходене то тоалетна по малка нужда може да се обезводниш, ако не пиеш повечко вода.... Но пак казвам много е различно и всичко си е до организъм!

А вчера на кутийката, която купих от китайския, пишеше какво преставлява F.T.D. и дори цялото съдаржание не беше на лист, залепен с тиксо, а си беше напечатана информацията на нея.

# 324
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Не знам ама на мен ми се яде много!!
Ако отслабна, то ще е не защото не ми се яде , ами защото се въздържам да не ям, че да не съжалявам за парите дето съм дала.

# 325
  • Мнения: 7 059
®, там е работата че на мен не ми действат нито диуретично, нито разхлабващо. Преди да ги пия посещавах 00 почти редовно. Резултатът- минус 1 кг. не е лош, но ако съм само на определения хранителен режим. Просто не виждам при мен приноса на капсулите!

# 326
  • Мнения: 513
Момичета, изчетох цялата тема и имам едни въпрос. На няколко пъти се споменаваше за даването на капсулите в ХЕИ за изследване, защото пише "и други съставки", което по принцип си е доста притеснително. Аз имам родители лекари и те по принцип са ми казвали, че в никакъв случай не трябва да се пият неща, в които няма точно изредени всички съставки. Аз по принцип съм и алергична към някои съставки, та общо взето малко ме е страх да пия непроверени неща. Въпросът ми е - даде ли ги някой вече в ХЕИ или смята ли да го прави, защото аз чакам да видя, за да преценя дали да си ги купувам? Много ви благодаря предварително.  Hug

# 327
При състава непише"  и други", но първата съставка е "тропическо растение"-според мен това е достатъчно неясно,защото едвали има едно тр-ско растение.Относно ХЕИ едва ли някои ще се бръкне с минимум . 120 лв. (освен ако не привлечем в отбора работещи в лаборатории) та нали точно това е номера на китайката, ние ако знаехме ,че са безвредни нямаше да изпишем толкова букви. А ефект имат и то много добър ако се съчетаят с спорт и ограничаване на сладкото .Това допълнително засилва ефекта.А аз всеоще не съм почнала да връщам нито грам.

# 328
  • Пловдив
  • Мнения: 1 741
Влезте в Дир-а,в клуб Диети,резултат има,но не е очаквания,в смисъл такъв,че отговорът не е конкретен.

# 329
  • Мнения: 10 758
Май ми действат Mr. Green....имам сухота в устата, ама като пуша и пия алкохол, иначе не.Снощи изобщо не съм спала.Апа колко сънища изсънуваааах ooooh!
Няма да се меря, че да не се дразня.

Общи условия

Активация на акаунт