Бамбуков паркет

  • 4 817
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 77
 Момичета, някой да си е слагал бамбуков паркет? Търся отзиви. Изглежда много добре, има светъл и тъмен, гланциран и матов. Гланцирания е като огледало и ми се вижда малко  Confused може би ще се пързаля много, но пък е много красив. Самите дъски са много дебели, значи добре ще изолира, широки и дълги. Не се циклел. Доста е скъп обаче - около 50лв. кв.м. Цялата ми информация обаче е от продавачката та затова не мога да й се доверя напълно.

# 1
  • Мнения: 655
Ние миналата година лятото правихме ремонт. Спомням си, че един ден мъжа ми ходи да купува ламинат и се върна много ентусиазиран. В магазина видял такъв паркет и беше се навил да слага. Имаме обаче добър наш приятел, който се занимава с ламинати, паркети и др. и който му каза, че този паркет не е от най-трайните. Доколкото си спомням каза, че е слагал такъв някъде, стоял много хубаво, но не ни го препоръча. А и цената не е много малка. Дано да съм ти била от полза. Ако искаш довечера като се прибере мъжа ми, ще го разпитам по-подробно какво му бяха обяснили и ще пиша пак ако нещо съм пропуснала. Wink

# 2
  • Мнения: 299
Бамбуковия паркет е много красив, но има доста недостатъци. Много е гланциран и лесно се хлъзгаш, дори да сложиш килим той също лесно ще се мести. Второ,  дървото е много меко и лесно се оставят драскотини, а ако някой стъпи  с обувки с токчета остават малки вдлъбнатини по паркета. А и за тази цена може да се намери хубав паркет от естествена дървесина. 
Иначе и аз много харесвам бамбуковия паркет, но се отказах от него поради горните съображения.

# 3
  • София
  • Мнения: 471
Бамбуковия паркет е много красив, но има доста недостатъци. Много е гланциран и лесно се хлъзгаш, дори да сложиш килим той също лесно ще се мести. Второ,  дървото е много меко и лесно се оставят драскотини, а ако някой стъпи  с обувки с токчета остават малки вдлъбнатини по паркета. А и за тази цена може да се намери хубав паркет от естествена дървесина. 
Иначе и аз много харесвам бамбуковия паркет, но се отказах от него поради горните съображения.
Peace Peace

# 4
  • Мнения: 5 140
В нашите има такъв паркет, някъде около 3 квадрата, защото около него има теракотни плочи.
Стой добре, много е лъскав, хубав цвят е. Единственият проблем, е че децата като са играли и са направили малка дупчица, която се вижда.
А иначе имат го вече 3 год и изобщо не се пързалят на него, в смисъл като се ходи.
Наистина е скъп тези 3 кв им излезна към 800 лв с поставянето (май толкова беше, точната цифра не мога да се сетя в момента, но си беше скъпичко).

Общи условия

Активация на акаунт