112 ОУ "Ст. Заимов" на "Княз Дондуков" 60- Моля за мнения

  • 5 134
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Здравейте,
с помощта на форума по предишната тема, която бях повдигнала за задължителната предучилищна подготовка, установих, че в 112 ОУ "Стоян Заимов" има предучилищна група, че даже и няколко, доколкото разбрах по телефона. Моля отново за мнения и отзиви и впечатления от 112 училище.

Благодаря предварително

Поздрави Дашер

# 1
  • София
  • Мнения: 4 865
и аз започвам да заглеждам същото училище... ако виктория реши да остане в смг и след 7 клас, за габриела това ще бъде идеалното начално училище като местоположение Thinking
но нищо не знам за него, макар че съм учила 5 години в същата сграда.

# 2
  • Мнения: 2 700
Към днешна дата не знам, но това е училище с традиции и не би следвало да се е променило към по-лошо. Там съм учила начално (говоря за много отдавна) и всичките ми съученици влязоха, според желанията си. 

# 3
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Мммдааа, някога се водеше елитно... Аз съм учила там, но много отдавна. Малко е кофти със смените, защото са в една сграда с 1-ва Английска. Сестра ми е доста по-малка от мен, завърши 7-ми клас 2003, тогава беше доста добре ... хубаво училище...

# 4
  • Мнения: 28
Ami az veche podadoh documentite. Kazaha, che edna maika pri zapisvaneto se e obadila i e izrazila jelanie decata ot Alliance da sa v edna podgotvitelna grupa. Inache yavno niama mnenia ot uchastnicite vuv foruma, koeto me kara da mislia, che e mnogo veroyatno podgotvitelnite grupi da zapov4vat edva ot tazi godina.

Общи условия

Активация на акаунт