Жълти петна по тоалетната чиния

  • 8 203
  • 16
  •   2
Отговори
  • Мнения: 2 751
Тоалетната ни чиния е на по-малко от година, и е на Видима-хубава е.
Чистя я с прах Роли, в който има белина, по 2 пъти в седмицата.
Обаче от едната й страна, отвътре, са се появии бледо-жълти петна... Shocked
Как да ги изчистя?
Много ме дразнят, все едно тоалетната чиния е на години  #Cussing out

# 1
  • Мнения: 1 449
Има един препарат на Медикс, страшно добре чисти точно такива следи. Явно казанчето не затваря плътно и подлизва вода - така беше при нас. С Медикса обаче, намазвах и оставях да действа и следите изчезнаха.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 7 690
Доместос-заливаш и оставяш.После само пускаш водата и готово-сама се чисти. Да търкаш с Роли-е на това аз му викам мазохизъм! Embarassed

# 3
  • Мнения: 9 063
Има достатъчно добри препарати, с които всеки подобен проблем може да се отстрани лесно Peace
Доместос предлагам и аз Simple Smile

# 4
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Има един препарат на Медикс, страшно добре чисти точно такива следи. Явно казанчето не затваря плътно и подлизва вода - така беше при нас. С Медикса обаче, намазвах и оставях да действа и следите изчезнаха.

И аз ползвам същия - освен че е много ефективен, мирише страхотно, за разлика от повечето подобни препарати Peace

# 5
  • ново
  • Мнения: 5 884
И аз ползвам Доместос, гадничко мирише, но почиства перфектно.

# 6
  • Мнения: 5 622
НЕ знам дали става за целта, но за почистване на банята, ползвам Мистър мускуло и съм много доволна. Много лесно чисти, почти колкото на рекламата  Wink

# 7
  • Мнения: 4 668
BREF Power Desinfection  Peace е моят фаворит ! Няма петно , което да му се е опряло досега !

# 8
  • Мнения: 5 362
С Циф махам всякакви петна. Peace
Баня и тоалетна мия с Циф и Доместос.

# 9
  • Мнения: 983
Цялата баня, включително и тоалетната чиния търкам с Доместос и блесва идеално Peace

# 10
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
BREF Power Desinfection  Peace е моят фаворит ! Няма петно , което да му се е опряло досега !

подкрепям

# 11
  • Мнения: 2 386
Цялата баня, включително и тоалетната чиния търкам с Доместос и блесва идеално Peace
И аз!

# 12
  • Мнения: 2 751
Още утре се заемам с доместос.
Ако не стане, с Циф.
Ако не стане, с останалите  Twisted Evil

# 13
  • София
  • Мнения: 1 339
а при мен не стана с нищо освен със стария препарат кислол и ме светнаха да пробвам с него от магазина явно водата ни е доста варовита полях оставих 15 минути и пуснах водата гадно мирише ама даже се чува как разяжда мърсотията

# 14
  • Мнения: 8 917
Доместос Peace И успех Grinning

Общи условия

Активация на акаунт