Куче и котка заедно в апартамент

  • 5 655
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 420
   Grinning  Имам десетгодишно куче. Скоро намерих пред блока мъничко болно котенце, излекувах го и сега искам да го оставя вкъщи. С котето проблем няма да приеме кучето, но кучето пощурява щом го види и по-точно си мисли, че е женска и се опитва да му се качва. Как да го отуча от това неприятно негово желание? И изобщо как се гледат заедно коте и куче в апартамент?

# 1
Аз имам куче, но преди време гледах и куче, и котарак заедно. Беше голям майтап. Кучето винаги ще е потърпевшо, почакай само котето да стане по-голямо. За да няма никакви проблеми, те трябва да са отраснали заедно от бебета. При сегашната ситуация, чрез "качването" върху друго животно кучето се опитва да покаже надмощие, един вид да се знае кой е стопанинът тук  Grinning Това е така, защото котето е на неговата територия; след някое време ще отмине.
Моят котарак замахваше с лапа с нокти срещу носа на кучето и хич не му мислеше много. Иначе взаимно един на друг си изяждат манджата в паничките и после стават битки. Моя приятелка си храни котето върху хладилника, там му слага паничката Joy иначе кучето му изяжда яденето. Ако обаче кучето се заплесне, котето също изяжда неговото  Laughing Аз ги хранех в различни помещения. Правят си и мизерии един на друг, но това е ревност и борба за любовта на стопанина. Като свикнат едно с друго ще живеят в мир, няма страшно.

# 2
  • Мнения: 966
аз също съм гледала куче и коте Grinning
само че котето беше голямо и беше взето много преди кучето.Като представихме кучето,котарака се ядоса,само дебнеше кучето и му съскаше и не даваше на кучето да се разхожда из апартамента....след няколко месеца борба за територия,една сутрин ги намерих заедно сгушени да печката Shocked hahaha Joyмного мила картинка......от този ден бяха приятели и котарака ходеше при кучето да се  гушат Laughing

# 3
  • В страната на бурите
  • Мнения: 959
Моите куче и коте са израснали заедно и много се обичат. Като малки правеха куп поразии, но сега нещата се уталожиха - все пак като излизаме не ги оставяме заедно в едно помещение. Иначе котето мие кучето, дори веднъж се хвърли върху мъжа ми, защото кучето нещо изскимтяло и то решило че той го е наранил. Въобще да го защитава. Иначе кучето е два пъти по-голямо и по-игриво, но пък на котето като му писне от игри просто се качва някъде където кучето не може да го стигне. Но честно казано е трудно да се гледат две животни, особено ако си в апартамент- искат непрекъснато чистене и грижи.

Общи условия

Активация на акаунт