Ясли в Младост ???

  • 4 392
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 188
Здравейте мами

имам голям проблем
живея в Бъкстон, а от ноември, декември ще живея в Драгалевци
много се чудех къде да запиша малката и ми се стори по-добра идея да е по-близо до работата ми /съсобственик, с купен собствен офис - няма мърдане докато фирмата съществува/  Praynig 

само че, не знам нищо за тукашните ясли.
извадих ги по номера - най са ми удобни 59, 56, 70, 178
стават и 28, 76, 19, 9 и евентуално 17 

много ви моля кажете си мнението за тези ясли

Благодаря ви предварително   bouquet

Последна редакция: чт, 11 яну 2007, 16:55 от Una

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
76 - да. много съм доволна!
За 17 съм чувала добри отзиви
56 категорично НЕ.

За останалите другите мамета... Grinning

# 2
  • Мнения: 4 428
Аз също записах Маги до градина, която ми е близо до работата /Бизнес Парка в Мл4/. От прочетеното се ориентирах към 76-а. Като отидох лятото да си подам документите, ми направи добро впечатление, че нямаше мотаене и ми ги приеха 2006 за 2008 без проблем. В повечето ДГ, доколкото съм чувала не приемали документи по-рано от настъпване на съответната година. Много тъпо  Tired

# 3
  • sofia
  • Мнения: 1 185
178-мо е ЦДГ, а не ОДЗ и там няма ясла.
Иначе какво да те посъветвам - по - близко да ти е до офиса. Ако е в Бизнес парка по - добре е в 76 - то. Доколкото знам там няма да имаш проблеми с приема.

# 4
  • София
  • Мнения: 888
Аз  съм за 17-ОДЗ, Дъщеря ми е в яслата и сме доволни като цяло:)

# 5
  • Мнения: 729
Здравейте мили мами!

Пускам питането от името на на моя приятелка, която в момента няма възможност да го направи, а има толяма нужда от тази информация.
Та въпросът е ако може да споделите кои са добрите ясли в Младост?
И какви са ви отзивите за 76-то ОДЗ в Младост 4?

Предварително ви благодаря!

# 6
  • Мнения: 216
Не знам дали е въпрос на избор. По добре да се запише навсякъде и където има места - там. Чувала съм че има голям наплив. Нямам наблюдение за Младост 4. Иначе в 28 са добри.

# 7
  • Мнения: 729
Мами, няма ли сред вас такива които са дали децата си в Младост на ясла? Sad /76-то ОДЗ?/
Споделете  своето мнение, моля ви!

Благодаря ти Акулска стръв!

# 8
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
emsy, за 76 ОДЗ имам само пъвърхноста представа, защото бях там да подам молба, освен че беше топло, чисто и уютно друго не мога да кажа.

# 9
  • Мнения: 548
Моят син ходи на ясла в 76 ОДЗ и съм много доволна. Лелите са внимателни и грижовни, детето винаги е чисто и нахранено (друг е въпросът, че аз не одобрявам всичко в менюто, но никой не ме е карал насила да си пускам детето на ясла, нали?!). Вътре е много топло (23-24 градуса), чисто и подредено. Когато си вземам сина следобед, той е ухилен и доволен, което за мен е основен показател, че си прекарва добре (щото той е доста дискретен и засега не споделя вербално какви ги върши през деня). Директорката на ОДЗ-то -  г-жа Янкова е много приятна и разбрана жена. Доколкото знам обаче в яслената група няма да има прием до септември.
Ако се сещаш за друго - питай.

# 10
  • Мнения: 581
Аз съм много доволна от 14 ЦДГ в Младост 2, но за там има много кандидати - ние бяхме подали молба 1 г. по-рано.

# 11
Аз лично съм разочарована страшно много и от градината на 76-то ОДЗ. За яслата чувам само коментарите и се радвам че не съм пуснала детето преди това и там. Работата си вършат през пръсти някои от жениците на които поверяваме нашите дечица . Няма да изпадам в подробности , но категорично НЕ за тази ясла . 

# 12
За яслата мога да кажа само че не съм чула нищо хубаво. Аз съм разочарована от градината .   Ако искате детето ви да бъде гледано добре просто станете голям спонсор или на градината или на даскалицата  . Така всяка градина ще е добра за вас .

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз лично съм разочарована страшно много и от градината на 76-то ОДЗ. За яслата чувам само коментарите и се радвам че не съм пуснала детето преди това и там. Работата си вършат през пръсти някои от жениците на които поверяваме нашите дечица . Няма да изпадам в подробности , но категорично НЕ за тази ясла . 

Няма и ред вярно инфо в поста ти.
Наблюденията на яслата в 76ОДЗ имам от '99г. Вярно, че едната г-жа вече се пенсионира, но на нейно място се появи една супер млада г-жа, чиито син е в групата на моя. Лелките са много точни жени. Бяха ми облякли синчето един ден с момичешки дрешки, че нали са по 2 деца в гардеробче и после цяла седмица жената ме гонеше да ми се извинява.
За директорката... мииииииии - няма такава жена. НЯМА, дори и със свещ да търсите.
Децата в яслата са винаги чисти и спретнати. Никога не съм вземала синчето наакано, напишкано или с петна от храна по дрехите. НИКОГА!
Единственото е, че децата се извеждат само на терасата към яслата и никога в самия двор, който не е много хубав и това донякъде е плюс.
Пък и винаги, ако имаш някакви претенции към персонала, можеш да седнеш и открито да си поговориш с д-рката. Няма проблем  Hug

П.П: и само последно, което няма отношение към Темата -> на летните и зимните лагери към ОДЗ-то са добре дошли всички настоящи и бивши възпитаници на уч. заведение.

# 14
Към директорката на ОДЗ-то нямам никакви лоши чувства Simple Smile даже напротив мисля че е много слънчев човек.
Оставам с впечатлението, че не само тук си почетен член  Wink и за това така хвалиш ОДЗ-тo
Няма смисъл да се спори всеки сам преценява кое е добро и кое не. Аз лично не мога да кажа нищо хубаво

Общи условия

Активация на акаунт