Детска градина към фондация "Ламартин"?

  • 3 508
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
Майчета, знае ли някой нещо за тази ДГ? Намира се около "Фантастико" на "Нишава" и е с френски език. Вече в две градини ме ядосаха - "Звънче" и "Талант"! За първата трябва май да се търси връзка от депутат на горе, а за втората....може и да се измисли нещо.

Последна редакция: чт, 11 яну 2007, 13:20 от tanya.d

# 1
  • Мнения: 1 180
Ееее, никой ли не го знае туй чудо?! Намирала се между "Фантастико" и някакви лекарски общежития - в "Стрелбище".

# 2
  • Мнения: 3 740
Когато моите деца ходеха в градината към фондация "Ламартин", тя беше в "Емил Марков" /сега "Гоце Делчев"/ . Ама има 6-7 години оттогава, та не знам как е сега.

# 3
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Занимавам се с френски откакто съм се родила, и знам почти всички градини с френски, училища и прочие, но тази не съм я чувала, хм,  newsm78 странно newsm78

сайт няма ли тази градина newsm78

и каква е тази Звънче с толкова връзки? newsm78 нещо по-специално ли се? newsm78

# 4
  • Мнения: 3 740
Занимавам се с френски откакто съм се родила, и знам почти всички градини с френски, училища и прочие, но тази не съм я чувала, хм,  newsm78 странно newsm78

сайт няма ли тази градина newsm78

Виж тук. http://www.121sou.org/partners.html

# 5
  • Мнения: 1 180
Благодаря, утре ще звънна да проверя дали знаят нещо за детската градина. А "Звънче" е бившата Хо ши мин /така ли се пише newsm78/ - и с големия там ударих на камък преди време, но сега положението е още по-трагично!

# 6
  • София
  • Мнения: 2 967
Вече в две градини ме ядосаха - "Звънче" и "Талант"! За първата трябва май да се търси връзка от депутат на горе, а за втората....може и да се измисли нещо.

По въпроса - не знам нищо, обаче това и мен ме ядосва много и затова ще дам детето на частна ясла, защото ми омръзна от връзки, рушвети и др. Имам идея, ако има и подкрепящи, да се пусне жалба, където трябва, и да се направят проверки. Всеки знае, че само с връзки вече се влиза в държавните градини. Това трябва да се промени, та сега ли е най-големия бум на раждаемостта, та ние като сме били деца родителите ни с години ли а чакали да ни пуснат на градина. На мнение съм, че държавата изобщо не се занимава сериозно с тези проблеми, а само излизат с някакви изказвания, колкото да ни замажат очите.

# 7
  • София
  • Мнения: 7 673
Майчета, знае ли някой нещо за тази ДГ? Намира се около "Фантастико" на "Нишава" и е с френски език. Вече в две градини ме ядосаха - "Звънче" и "Талант"! За първата трябва май да се търси връзка от депутат на горе, а за втората....може и да се измисли нещо.
тел, който аз имам е 958 60 99

# 8
  • Мнения: 86
здравейте, телефона е 9586099, адресът е жк. "Гоце Делчев" ул. "Георги Измирлиев" бл. 231. Работното време понеделник, сряда и четвъртък от 16.00 до 18.00 и вторник и петък от 08.00 до 14,00

# 9
  • Мнения: 1 180
Благодаря  bouquet!

# 10
Тогава имаше софийско жителство и не се беше изсипала половин България в София... Simple Smile

По въпроса - не знам нищо, обаче това и мен ме ядосва много и затова ще дам детето на частна ясла, защото ми омръзна от връзки, рушвети и др. Имам идея, ако има и подкрепящи, да се пусне жалба, където трябва, и да се направят проверки. Всеки знае, че само с връзки вече се влиза в държавните градини. Това трябва да се промени, та сега ли е най-големия бум на раждаемостта, та ние като сме били деца родителите ни с години ли а чакали да ни пуснат на градина.

# 11
liorena коя е най-добрата детска градина с изучаване на френски език?

Общи условия

Активация на акаунт