22 ясла в Студентски град - моля за отзиви

  • 1 230
  • 2
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 70
Здравейте мами и татковци,
имам молба към тези от вас, чиито деца посещават 22-ра ясла в Студентски град. Моля за отзиви - за отношението към децата, храната. Моят син ще постъпи там евентуално през пролетта, та да съм подготвена малко...
Споделете и къде и дали извеждат децата в хубаво време, тъй като аз не забелязах двор или площадка (но не съм и оглеждала де).
Благодаря на всеки, който се включи.

# 1
  • София
  • Мнения: 903
Здравей.
Моята дъщеря вече порасна и ходи на градина, но преди ходехме в 22 ясла. Мога да ти кажа само добри неща за тази ясла. Персонала е много добър, отнасят се добре с децата. Само една от сестрите ми се видя отначало много "дръпната", но пък после детето я обожаваше, така че вероятно първите ми впечатления от нея са били погрешни.
Децата са малко ( само една група), доста хора се грижат за  тях. Директорката е много разбрана, изобщо -  не съм имала никакви проблеми с никого в градината. Детето ходеше с удоволствие.
Що се отнася до извеждането навън - в самата сграда посредата има нещо като стая без покрив. ( ама само как го обясних). Laughing Там извеждат децата всеки ден сутрин. Няма трева, асфалт е , но постилат едни килими,а пък си има и предимства -  сега винаги взимам дъщеря си от градина с кални дрехи, яке и т.н. - там такъв проблем няма,  има  и люлка.
Та с две думи - аз съм твърдо ЗА тази ясла. Мисля, че е най-добрата в Студентски град.  Peace
А, забравих да кажа, че яденето го приготвят в градината и е страхотно. Взимала съм в къщи, когато дъшеря мие била болан, и мога да ти кажа, че на мен ми се искаше да го изям. За сравнение в сегашната градина изобщо няма кухня, храната се доставя отвън и е отвратителна.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 70
Благодаря tania28,
радвам се за такъв хубав отзив. Аз също смятам, че малкият брой деца е голямо предимство, а това за междублоковото пространство е много интересно  Simple Smile
Ще се радвам и на други отзиви, ехооо, мами...

Общи условия

Активация на акаунт