Покажете антретата си

  • 17 435
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 930
Стигнахме до така нареченото антре- събирам идеи.
Става въпрос за малко , тясно коридорче, което е около 10 квадрата. Цветът на стените е мляко с какао. На всяка от стените има врата. Как и какви шкафове, портманта да подбера? Трябва да е компактно и просто. Дайте да крадна някоя идейка WinkПокажете как е при вас.

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Мисля да следя тази тема

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 926
Страшно ме вълнува и мен тая тема. ТРябва да си купим портманто , но нищо не ми хваща окото ooooh!

# 3
  • Мнения: 213
И ние сме на този етап. Ето тук има няколко идеи: http://shop.yavor-bg.com/index.php?catid=120&subcat=81

# 4
  • Мнения: 1 558
И аз се записвам за темата!

# 5
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Записвам се за темичката, за да видя идейки - иначе майстори за мебелите имам, ама хич никаква идея си нямам как да изглежда туй антре........

# 6
  • Мнения: 1 930
Ееее, ама не е честно....дайте да види окото, де.
Аз обещавам после ще покажа снимки.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 511
Наложи се да рисувам портмантото и стенния гардероб за антрето,защото размерите са такива,че не пасваше нищо от магазините...но за съжаление не мога да ви ги покажа.Все още ги правят и до края на януари трябва да ги монтират!
Най-много да ги снимам и после да ги кача в някой албум за да ги видите!

# 8
  • Мнения: 1 311
Извинявай, но малко и тясно коридорче не ми се връзва с 10 квадрата, кухнята ми е по-малка. Какви са му размерите?

Не се заяждам, просто моя коридор е 1,8 х 3,45 (значи 6 квадрата) и има в него гардероб 2,60 х 0,60 и шкафче за обувки и огледало и нещо подобно на закачалка, по-точно тази част от портмантото на която са закачалките и пак ми се вижда голям, особено когато зимата като е кално трябва да го мия след всеки влязъл Laughing

# 9
  • Мнения: 6 039
нямаме антре

# 10
  • Мнения: 13 512
а коридор поне нямате ли?

# 11
# 12
  • Мнения: 1 655
Ето някои интересни идеи:



от тук.

# 13
  • София
  • Мнения: 676
  Входния ни коридор е с дървена ламперия и едно голямо огледало, като в горните му краища има стенни лампи. Палтата, саката и обувките са в дрешника. В другия коридор имаме шкафове, високи към тавана и едно шкафче. Малко скъсяват височината, но са практични и събират доста багаж  Peace
 svetla1, хубави идеи си дала   bouquet

Последна редакция: ср, 10 яну 2007, 11:35 от Dori

# 14
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
А моят коридор е 17 кв. Чудя се с какво да го запълвам, неотопляем е и не става с много цветя. Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт