Частна детска ясла в София

  • 192 886
  • 1 039
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 10 825
Аз пък не харесвам Дрита Confused Според мен там е добре само за деца чак в предучилищна група. Двора е общ с училището, което според мен не е добре за най-малките. Освен това дворът е изцяло павиран и децата от детската градина се извеждат на полянките наоколо. Храната също се приготвя за училището и до колкото може се съобразява с детската градина. Пример - ако за учениците има печена наденица, за малките има варен кренвирш. Това е цитат на учителките. Освен това детската градина почива винаги, когато почива и училището - тоест цяло лято, зимна ваканция, пролетна ваканция + останалите почивни дни за учениците. В бусовете няма учители с най-малките.
Най ми допадна Лапину и ако някоя от вас има впечатления от там ще се радвам да ги сподели  Hug

Моето дете е в Лапину от началото на месеца. За сега не мога съвсем точно до преценя нещата, но впечатленията са ми преобладаващо положителни

# 256
  • Мнения: 88
Айде и аз да се разпиша - бебо от този понеделник ходи в "Мила", случайно се освободи място и почнахме....Засега е добре, омита всичката манджа за радост на лелките, спи следобяд, само сутрин поплаква за нас, като повечето деца. Още не смея да давам супер отзиви, но голямо благодаря на форума и на всички мами, които ме светнаха за тази ясла!!! Поне вече не треперя по цял ден каква нова беля ще спретне бебегледачката....Нататък ще видим, че Филип е най-малкият в яслата...

# 257
  • Мнения: 481
Айде и аз да се разпиша - бебо от този понеделник ходи в "Мила", случайно се освободи място и почнахме....Засега е добре, омита всичката манджа за радост на лелките, спи следобяд, само сутрин поплаква за нас, като повечето деца. Още не смея да давам супер отзиви, но голямо благодаря на форума и на всички мами, които ме светнаха за тази ясла!!! Поне вече не треперя по цял ден каква нова беля ще спретне бебегледачката....Нататък ще видим, че Филип е най-малкият в яслата...
Моля те, дай координати за яслата.

# 258
  • Мнения: 4 428
И аз вече се заглеждам по яслите, така че тази тема ми е супер полезна.
Имам пусната молба в една държавна от миналата година, като ще пускам Маги от март догодина. Но въобще не е сигурно, че ще стане. Затова трябва да се застраховам, защото няма кой да я гледа тогава.
За това, ако може да ме ориентирате за частни ясли в районите Младост, Дружба, Студенстки град, Стрелбище, Бели брези, Хиподрума, Гоце Делчев, Манастирски ливади. Ясли, които са във "витошките" квартали не са ни удобни.
Много мерси предварително  Grinning

# 259
  • Мнения: 7 640
извинявам се, че не мога да прочета всичко, от каква най-ранна възраст вземат деца в частните ясли?

# 260
  • Мнения: 4 668
извинявам се, че не мога да прочета всичко, от каква най-ранна възраст вземат деца в частните ясли?
Различно ! Обще взето - по договорка . Има дечица и на годинка .

# 261
  • Мнения: 7 640
Различно ! Обще взето - по договорка . Има дечица и на годинка .
Shocked
според шефката на Асоциацията на частните детски заведения, най-ранната допустима възраст била 2.5 год

# 262
  • Мнения: 4 915
Аз знам за бебе на 8 месеца, от една такава частна ясла ми се похвалиха.  Tired

# 263
  • София
  • Мнения: 2 671
Във всички, които съм проверявала, ми казваха, че няма точна възраст, а детето трябва да може да ходи стабилно.

# 264
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Във всички, които съм проверявала, ми казваха, че няма точна възраст, а детето трябва да може да ходи стабилно.
И това не е задължително. Дъщеря ми ходеше само за ръчичка в началото и нямаше проблем да я дам на ясла.
И беше на 1 година.

Знам за доста деца под 2.5 години, които са в частна ясла, то ако нямаше толкова малки деца, щеше да има само частни градини, не и ясли. newsm78
Тази шефка на асоциацията да не би да е говорила за градините? Thinking

# 265
  • Мнения: 480
Моля ви да ми дадете някакви отзиви за детски ясли в Младост...
Благодаря предварително!!!!!

# 266
  • Мнения: 198
Здравейте! Моята калпазанка е на 2 години и последната седмица се разтърсих за ясла, защото гледачката внезапно се оказа, че не може повече да я гледа.  Close
Изчетох темата (3 пъти  Embarassed ), но почти всички ясли са ми далече, защото нямам книжка, а мъжа ми няма да може да я кара всеки ден. Единствените варианти са ми "Пламъче" и "Мила". Честно казано, "Мила" ми хареса повече като атмосфера, а и собственичката много ме зарадва, държа се най-естествено от всички. Проблема е, че там няма места засега. "Пламъче" също ме устройва, има едно място, изглежда добре като база, но намерих много малко за нея във форума. Може ли някой да даде информация "отвътре"? Най-вероятно ще я запиша там другата седмица, но все пак имам резерви и ми се иска да поразпитам...

# 267
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
аз лично останах с много негативни впечатления от базата на Пламъче и се отказах да запиша детето там. Чувала съм че има доволни родители.... на мен хич не ми хареса. Мисля, че за да направиш детска градина се изисква малко по-голямо усилие

# 268
  • Мнения: 198
Ох....не това ми се искаше да чуя, но ти благодаря все пак, съвпада и с други мнения, които съм чела...
За момента обаче нямам много избор. Мога да оставя молба в "Мила" и като се освободи място да я преместя, ако се окаже, че в Пламъче не ни харесва. Най-вероятно така ще направя...освен за Мила, май няма много позитивни отзиви за другите градини около нас, а и наистина там шефката много ми хареса. Така е, който се сеща късно...

# 269
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
Ох....не това ми се искаше да чуя, но ти благодаря все пак, съвпада и с други мнения, които съм чела...
За момента обаче нямам много избор. Мога да оставя молба в "Мила" и като се освободи място да я преместя, ако се окаже, че в Пламъче не ни харесва. Най-вероятно така ще направя...освен за Мила, май няма много позитивни отзиви за другите градини около нас, а и наистина там шефката много ми хареса. Така е, който се сеща късно...

Днес една близка много ми похвали СИЯНИЕ в Бояна. Току-що говорих с тях таксата им е 200 евро без транспрот и 250 със странспорт.

Можеш ли да ми кажеш какви са таксите в Пламъче и Мила да се размисля и аз  Wink

Общи условия

Активация на акаунт