кухненски робот?

  • 17 278
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 095
здравейте, дано не е пускана тема, да не се повтарям, ама сме се наканили да си вземаме робот и не можем да се ориентираме за марка, цена и качество Crazy, има ли доволни и недоволни, благодаря Peace

# 1
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Моят е Мулинекс, стар е вече- на 7 г, раздрънкан, шуми сякаш ще излита, но му взимам душата. Много го ползвам. Сегашните предполагам са доста по-добри, така че каквото и да избереш мисля ще си доволна. Вземи си с повече функции-няма да съжаляваш. На моят му липсва само цитрус преса и приставката му за яйчни смеси се развали Cry. В момвнта, в който издаде багажа- веднага си вземам нов.

# 2
  • Мнения: 9 095
всъщност се чудехме между Мулинекс и Филипс, ама имаше и Нео и някакви други марки и честно да ти кажа не съм запозната с това колко фукнции максимално трябва да има Crazy, и понеже това веднъж се купува, затова събирам мнения Peace

# 3
  • на път
  • Мнения: 2 804
Две години го ползвах с голямо удоволствие, но заема много място на плота и като го прибрах .... не съм го вадила. Иначе са голямо улеснение. Най-му се радвах като стържех тиква за тиквеник  Laughing

# 4
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Именно- един път се купува, затова не се лъжи с Нео и подобни. Вземи си АЕГ, Филипс, Мулинекса май са средна хубост. Колкото до функциите - гледай да има шейкър кана, купа с различни приставки- за нарязване и настъргване, може са рязане на картофи за пържене да има ( аз тази почти не я ползвам ), нож за тесто, за крем и яйчни смеси, сокоизтисквачка. Това са основните.

# 5
  • Мнения: 510
Наистина не се лъжи с лъжи с куче марки. За сватбата ни подариха два кухненски робота единия беше Crown, а другия Siemens, разликата е от тук до Луната.
Crown е сложен за сглобяване, за миене, въобще дървена работа, инструкцията беше едно хвърчащо листче, развали се малко след като започнахме да го ползваме и се оказа, че гаранцията не покрива нищо освен машината в корпуса.
За сметка на това от Siemens съм много доволна. Има сокоизтисквачка, за цитруси и отделно за други плодове, различни приставки за рязане и настъргване (наистина гоооолямо улеснение), шейкър кана, която се използва също за смилане на ядки и т.н. Влиза ми в употреба почти всеки ден.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 555
Ние си взехме наскоро Филипс с 31 функции май беше. newsm78 Препоръчаха ни го и казаха, че били по-добри от Мулинекс и с повече приставки. И аз доста се чудих, чесно казано.  newsm78 Но не съжалявам, много съм доволна от робота, върши ми чудна работа. Преди няколко месеца си купих и пасатор с блендер на Фирипс и от него също съм доволна, така че мисля, че може да се довериш на тази марка.  Peace

# 7
  • Мнения: 99
Да се включа за Мулинекса... много съм доволна и не ми е създавал никакви грижи вече 6-7 години. newsm80 newsm10

# 8
  • Мнения: 9 095
хубаво, съгласна съм да не е куча марка, ама и аз много се двуомя между Филипс и Мулинекс/ милото каза каквото реша/, и ми се ще да е до 200лв някъде и незнам, е, ще изчакаме не бързаме, първо ще е микровълновата, а и там е главоблъсканица ooooh! Peace

# 9
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 659
Нашият е такъв - http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=827023&cat=31&f=3703,
и съм много доволна.

# 10
  • Мнения: 3 360
И аз съм с Мулинекс от 5  и повече години...Доволна! bowuu

# 11
  • Мнения: 4 300
АЕГ имаме. Доволна съм, макар че рядко го ползвам. Например предикато разбивах хайвер ми се откачаше ръката с пасатора, а сега сипвам в робота и си блея в телевизора. Да не говорим за любимата салата на мъжа ми от червено цвекло. Чиста работа.

# 12
  • Мнения: 261
Аз съм с Мулинекс и съм доволна, но за деруги марки нямам наблюдения. Имам приставка за цитруси, за твърди плодове, кана, 4 рендета, приставка за тесто, за яйчени смеси, малък блендер и нож. Цената май му беше 280.00 лева, взехме го наскоро, но вече не режа нищо на ръка.

# 13
  • Мнения: 284
моят е сименс и струваше 160лв. ползвам го 5г. и съм много доволна

# 14
  • Мнения: 9 095
лимонче, много ми хареса, ще разгледам и другите модели, а искам само да питам понеже хич ме няма кое какво е, и като чета малко немога да се ориентирам, въпреки че е по- евтин, има ли всички необходими приставки, много тъп въпрос, ама да съм сигурна Peace

Общи условия

Активация на акаунт