114 ЦДГ - Лагера

  • 3 689
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 211
Може ли някой да сподели лични впечатления. Всичко, което се сетите - директорка, учителки, база, какво е положението със списъка за прием на нови деца /2004г/ и изобщо всичко хубаво и лошо.

Последна редакция: сб, 06 яну 2007, 12:36 от tety

# 1
  • Мнения: 2 211
Побут.

# 2
  • столицата
  • Мнения: 3 761
приготви си парички във всички случаи. Иначе за учителките предполагам, че тези които тази година водят предучилищната следва да поемат новата група.. Поразузнай кой са те и тогава може да попиташ във форума за  мнение за конкретните госпожи. Иначе като база градината е старичка и ще трябва родителското тяло да помогне. Репликата е "Това осигуряваме ние, а вие ако искате нещо по-добро за децата си, няма да ви пречим да го направите". Но може би и в другите ДГ е така,не знам?

# 3
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Потърсете имаше тема миналата година и там имаше майки, които се изказваха - мисля че бяха само хубави изказванията.

# 4
  • Мнения: 605
Голямата ни дъщеря е там от септември 2006г. в І група. Впечатления имам само от учителките в нейната група - много са добри, определено предразполагат децата и ги учат на много неща. Ивана плака 10-ина дни като тръгна, но сега няма проблеми с ходенето. Но и там явно зависи на какви учителки ще попаднеш. По празниците децата бяха в сборна група с друга учителка и веднага се усети разлика - ходеше с нежелание. /Баща й също не хареса новата госпожа още от първа среща  Simple Smile/ Материалната база е добра.
Аз вече пуснах молба от септември и малката да е там.   
Като извод - най-важно е отношението на учителките, така че ако имаш възможност проучи кои ще бъдат на І-ва група тази година.
П.П. Дъщеря ни онзи ден си игра на детска градина с баба си и й нареждаше: "Ти си госпожа Ботева, а аз ....", което за мен е много показателно, като знам колко обича баба си.

# 5
Голямото ми дете беше в тази градина, малкото ми сега също е там. Много съм доволна, защото децата ми се чувстват добре и научиха много неща. Сградата наистина е стара, но с родителска помощ + помощ от общината във всички стаи се правят периодични ремонти и подобрения. Дворът е хубав, всяка група си има площадка. На мен лично всички учителки ми харесват. Децата ми също много си харесват госпожите. С две думи - много съм доволна. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт