Детска градина "Сияние" - кв. Бояна

  • 13 642
  • 50
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 967
Здравйте!
Искам да попитам някой има ли информация за тази градина? Имам отказ от държавната градина да вземат детето сега и искам да търгне в детско заведение, та се спрях на "Сияние" и моля за инфо.

# 1
Тя е частна и е създадена преди доста години. Директорките са детски учителки от държавна градина, но още в самото начало на демокрацията, напускат и създават ДГ "Сияние".

# 2
# 3
  • Мнения: 2 232
Някакви цени може ли да споделите?И аз се интересувам.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 967
Някакви цени може ли да споделите?И аз се интересувам.


260 лв. е таксата без транспорт. В тази цена влизат 4 хранения /3 основни + една междинна закуска плодове/, програмите за децата, спуснати от Министерство на образованието, английски език, плуване /за дечицата, които са махнали вече памперса, ски училище.
За моя радост педиатъра на градината е нашият др. Д. Ковачев и това доста нагежа в решението ми, защото поднавам какъв специалист е.
Градината работи целогодишно и естествено приемат деца по всяко време, като ми обясниха, че най-доброто време за децата да тръгнат на градина или ясла е  зимата, когато е много студено или лятото, за да може лесно да се адаптират по отношение на имунитет. Също така ми споделиха, че сега големите тръгват на ски и цялото внимание бива съсредоточена в/у най-малките.

# 5
  • Мнения: 2 232
GERBER -благодаря ти, ще го помислим с мъжът ми.Поне ни е близо.

# 6
  • Мнения: 113
В цената влизат ските и плуването, правилно ли съм разбрала?

# 7
  • София
  • Мнения: 2 967
GERBER -благодаря ти, ще го помислим с мъжът ми.Поне ни е близо.


Ина нас така, в квартала ни е и няма да плащаме за транспорт.


В цената влизат ските и плуването, правилно ли съм разбрала?



Да, правилно си разбрала. Плуването за малките деца, които вече са свалили памперса, а ските предполагам, че е за по-големите. Може би има някаква такса, която е за самото ски училище на Витоша, но не вярвам да е нещо много скъпа, пък все пак става въпрос за 2-3-4 мес. най-много през годината.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 967
Аз не знам какви са таксите в другите градини, но доколкото съм чувала, повечето са над 400 лв., като транспорта се заплаща отделно. Тази и за още една на Бъкстон знам, че е на по-ниски цено, за другата таксата е 170 лв. /пак без транспорт/.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Ще следя темата.
И аз съм на вълна избор на ясла/градина за Влади newsm78
А тази ДГ има ли и ясла, или от каква възраст приемат дечица, около 2 г. може ли?

# 10
  • София
  • Мнения: 2 967
А тази ДГ има ли и ясла, или от каква възраст приемат дечица, около 2 г. може ли?


Приемат и по-малки дечица. Моето дете  е на 1г. и 7м. и казаха, че може да го вземат веднага.

# 11
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 733
Аз не знам какви са таксите в другите градини, но доколкото съм чувала, повечето са над 400 лв., като транспорта се заплаща отделно. Тази и за още една на Бъкстон знам, че е на по-ниски цено, за другата таксата е 170 лв. /пак без транспорт/.
А коя е тази в Бъкстон?

# 12
  • София
  • Мнения: 2 967
Аз не знам какви са таксите в другите градини, но доколкото съм чувала, повечето са над 400 лв., като транспорта се заплаща отделно. Тази и за още една на Бъкстон знам, че е на по-ниски цено, за другата таксата е 170 лв. /пак без транспорт/.
А коя е тази в Бъкстон?



В къща с/у бензиностанцията на Лукоил. Собственичката се казва Мая. Препоръчаха ми я едно семейство, на което голямата дъщеря ходи там и са изключително доволни. Имам телефон, ако те интересува ще ти го дам.

# 13
  • Мнения: 4 668
Запалихте ме с тази детска градина . Аз мисля от следващата година да го дам Марти и се бях отчаяла от разказите за държавните ДГ  Confused Да не говорим , като гледам как се редят хората от предния ден ( живея близо до 8 ОДЗ ) направо се вбесявам ...

Ние сме в Борово и Бояна ми е много удобно  Hug

GERBER ще споделиш ли по - нататък как се чувства детенце в градината и дали сте доволни ?

Тази в Бъкстон не се ли казва " Цветенце " ?

# 14
  • София
  • Мнения: 2 967
GERBER ще споделиш ли по - нататък как се чувства детенце в градината и дали сте доволни ?

Тази в Бъкстон не се ли казва " Цветенце " ?


Ще направя консултация с доктора, както казах нашият лекар е лекар и на градината, и ако Коси е готов в здравословно отношение /кара една доста дълга кашлица/ и са добри отзивите на "чичо Доктор", го пускаме. АКо стане така, ще пиша, обещавам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт