На какво ли се дължи?

  • 6 650
  • 40
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Няма да повярвате какво ми се случи на 31.12 ooooh! Просто не е за вярване #Crazy Както си стоим с любимия и се приготвяме за новогодишния купон и изведнъж чуваме някаво пукане и виждаме как теракота под кратата ни започва да се надига като пирамида, да се разтваря и плочките се праскат една след другааа ooooh! Изкарахме си акъла!!!!!Извадиха се около 40 плочки и сега сме само по мазилка Sad Беше ужасно. Викнахме полиция, пожарна да кажат какво става. Ама и те бяха по учудени и от нас. И понеже беше в навечерието на Нова Година и почти всички съседи не си бяха и дома ooooh!, не можахме да проверим дали е само при нас. Мислехме дали не гори нещо в съседите под нас и от топлината да се получава, ама дим и огън няма. Пълна мистерия. Някои казват, че блока се намествал newsm78
Аз естествено отказах да се прибера в апартамента, отидох на купона по анцуг  Embarassed На другата сутрин се прибираме да видим какво става, влизам аз в тоалетната и нещеш ли както си стоя и хоп ВЕНТИЛАТОРЪТ ПАДА НА ГЛАВАТА МИ #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Нещо става с този апартамент, но никой не знае какво.
Споделете дали на някои му се е случвало подобно нещо и каква може да е причината. Вече не мога да спя тук спокойно Confused

# 1
  • Мнения: 2 922
На едни наши познати им се напука така целия теракот в кухнята. Слягал се блока (ново строителство)  ooooh!

# 2
  • Мнения: 505
тъкмо това и аз щях да напиша, ако апартаментът ви е ново строителство това е напълно възможна причина.  При нас се случи на 5 година в коридора, сменихме плочките и от тогава проблеми не е имало, ако обаче сте в старо вече слегнало се жилище наистина е по-тревожно.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Блокът е 10 - годишен, не минава за толкова ново строителство. А нормалноли е да става само в един апартамент?

# 4
  • Мнения: 2 922
Блокът е 10 - годишен, не минава за толкова ново строителство. А нормалноли е да става само в един апартамент?

Не знам?! Не си спомням дали имаха поражение и съседите им.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Вчера като събрахме съседите и им показахме поръженията, те доста се стреснаха и искат да викаме архитект на сградата за да провери дали всичко е наред. Имаше и предположения, че може някой да е отрязъл носеща колона. Но засега никой не си е признал. Мен ме притеснява да не се повтори това пак, защото и банята ни е на теракон, страх ме е за болера Confused

# 6
  • Мнения: 211
А плочките с фуги ли са лепени? На моята колежка така се отлепиха / буквално гърмяха/ плочките . Казаха им / някакъв майстор по тия работи/, че е защото не били достатъчни фугите и с времето се натрупвали разни напрежения / от слягане на блока, температурни и други някакви/ и така в един момент плочките се разхвърчаха. Сега са с нови плочки и без подобни проблеми.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 180
А плочките с фуги ли са лепени? На моята колежка така се отлепиха / буквално гърмяха/ плочките . Казаха им / някакъв майстор по тия работи/, че е защото не били достатъчни фугите и с времето се натрупвали разни напрежения / от слягане на блока, температурни и други някакви/ и така в един момент плочките се разхвърчаха. Сега са с нови плочки и без подобни проблеми.

Да, с фуги са! Но странното е, че се отлепиха само в средата на стаята, а по края не са мръднали. Но след този случай ще се слага ламинат. Не ми се мисли какво е в чисто новите кооперации Shocked

# 8
  • Мнения: 9 095
леле горките, за първи път чувам такова нещо, ще внимаваме, като купуваме жилище и правим ремонт Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 752
Ние имаме същия проблем, но с ламината и при нас това се получава (е не изхвърча но много се надува), защото е нареден плътно до стените и не е оставено място на където да се раздува когато му е необходимо...може и на плочките да им трябва такова пространство...

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не съм чувала за токова нещо Shocked Говорете с архитект наистина, да не стане и по-голяма беля (да не чува дявола). Колкото до вентилатора- едва ли има връзка с плочките Mr. Green Не се шашкай излишно.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Благодаря за подкрепата  bouquetТрябва май да внимаваме какво жилище купуваме и какви майстори ни го правят Naughty
За сега това не се е повторило и се моля да не става Praynig Вече гледам по-спокойно на нещата, даже весело. И в тази връзка да ви кажа какво ми се случи след като падна вентилатора. Същия ден ходихме на пикник и за риба и незнам как стъпих накриво, но паднах и то къде -  в една поляна с коприва ooooh!
Какъв е този късмет мой, незнам Crossing Arms 

# 12
  • Мнения: 2 922
Благодаря за подкрепата  bouquetТрябва май да внимаваме какво жилище купуваме и какви майстори ни го правят Naughty
За сега това не се е повторило и се моля да не става Praynig Вече гледам по-спокойно на нещата, даже весело. И в тази връзка да ви кажа какво ми се случи след като падна вентилатора. Същия ден ходихме на пикник и за риба и незнам как стъпих накриво, но паднах и то къде -  в една поляна с коприва ooooh!
Какъв е този късмет мой, незнам Crossing Arms 

 Дано повече да няма такива неприятни изненади!  Laughing

# 13
  • Мнения: 420
Виновен е някой Баш майстор.

# 14
  • Мнения: 1 338
Същото ни се случи и на нас в един поне 20 годишен апартамент в Люлин. Плочките в кухнята се занадигаха и след няколко часа половината кухня беше с разкъртен под. Вероятно става нещо от тези безкрайни ремонти и премествания на стени из панелките.

Общи условия

Активация на акаунт