Дупка от цигара!?!

  • 30 469
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 883
Здравейте,
Извинявам се ако темата не е за тук!!!

Търсе съветче,от тези тайничките на всяка домакиня Wink
Моя хубосник днес си изгоря анцунга на 3 места с цигара #Crazy
Дупките са по о/о 1 см големи и ще си личи ако ги зашия Rolling Eyes
Някой знае ли някоя хитринка ?Нещо като да се подложи плат и да се залепи с ютия.............. newsm78
Много му е любим и нов този анцунг и така не ми се хвърля Rolling Eyes
 Praynig  bouquet

# 1
  • Мнения: 4 380
Имаше наверемето едно такова лепило на прах, което се смесва с нарязани на мъх късчета от плата, слага се в дупката и се минава с ютия. Не помня как се казваше, но едно време майка ми го имаше и вършеше чудесна работа. Рекламираха го постоянно по телевизията.

п.с. "хубостника" е съпруг- не дете? Shocked Аз на никой хубостник не позволявам да пуши в къщата ми- не мога да си представя как би станал подобен инцидент. Rolling Eyes Бих казала, който хубостник е свършил подобна беля, той да си носи анцуга в такъв вид! Laughing Не бих си мръднала пръста.

# 2
  • Мнения: 9 669
Няма ли някакъв начин да зашиеш върху дупките подходяща емблема или нещо подобно?

# 3
  • под тепетата
  • Мнения: 9 270
Това лепило на прах виж дали го има в магазините на ВС-телешоп. Ако има подгъв анцунга не можели оттам да изрежеш и да пришиеш от обратната страна? И последно се сещам, че продават емблеми в магазините за шивашки материали -ако са близо дупките ,можеш с една да ги прикриеш. (има на футболни отбори).Аз така направих с новата хавлия на мъжа ми (една отгоре и една от вътрешната страна)

# 4
  • София
  • Мнения: 2 883
Ако намеря такова лепило на прах-много ще ми помогне Rolling Eyes

Не става с емблема -дупките са м/ у краката Joy Посто докато караше и му хвръкна огънчето #Cussing out

# 5
  • под тепетата
  • Мнения: 9 270
  rotfImbo тъкмо ще се проветрява!  WinkОпитай ако има други цветове по анцунга да намериш подобен плат и да направиш(или шивачка) и на двата крачола някакъв елемент. Друго не се сещам  newsm78 (сещам се, че моят хубостник с чисто ново зимно яке си купи акумолатор и го гушнал - резултата : якето отпред беше като перде от киселината  Twisted Evil , така че има и по-тежки случаи) 

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Ако намеря такова лепило на прах-много ще ми помогне Rolling Eyes
С такова лепило съм подлепяла дупка от цигара върху тапецерията на холова гарнитура. Днес години по-късно дори не мога да намеря мастото.
Лепилото ми го беше дала майка ми, тя твърди че го е купувала от кинкалерия.

# 7
  • Мнения: 420
   Grinning Аз използвам два начина:
  1. Изрязвам някакво симпатично етикетче с надписи от вътрешната страна на дънки или друга дреха и внимателно го пришивам върху дупката. Става като емблема на самата дреха.
  2. Има едно много ефикасно лепило на Бизон за текстил. Може да изрежеш парченце от вътрешната част, налагаш го на изгореното и с лепилото се възстановява дупката. Почти не си личи, но не хваща върху найлонови материи.
  И двата начина съм прилагала вече няколко пъти доста успешно.
  Иначе продават разни лепенки, които се залепят с ютията, но е трудно да намериш подходящ модел, а и много често се разлепят при пране.

# 8
  • Мнения: 24
Сигурно това ти е потребно


http://www.teleshop.bg/detail.php?item=56


Успех в залепването newsm10

# 9
  • София
  • Мнения: 978
Няма нищо лошо, дано да намериш това, което ти е необходимо. До преди да забремениея дупките от цигари ми бяха фамилния герб

Общи условия

Активация на акаунт