УРЕДИ ЗА ВГРАЖДАНЕ

  • 5 847
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 453
Моля ви майчета да ми препоръчате уреди за вграждане от които сте доволни.Къде в Пловдив има такива?Каква марка са вашите?Имам страхотна печка с котлони,но в новото жилище искам да е с вградена.Притеснено ми е на каква печка ще случа и дали ще пече добре и рамномерно!?Очаквам помоща Ви! Hug

# 1
  • Мнения: 1 558
Освен в най-големите вериги - Технополис, Техномаркет и Метро, има и до хотела на Ванко1, също има и магазин в Капана, мисля, че беше срещу Салатения бар.  Други места са в "Тракия" на Търговиите на "Брезовска", и Интерсервиз "Узунов" Пловдив на бул."Цар Борис III Обединител"129.

Иначе нашата печка е от 4 години  Electrolux и сме много доволни от нея.

# 2
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Kpuccu, нашата фурна е Nardi, плота е Eurolux, абсорбатора е Faber - страхотна комбинация са, понеже вносителя е един и за трите марки, ползвахме и отстъпка. Фурната е със 6 функции, има опция за заключване от деца, а бе изобщо - супер!
Поздрави! Успех!

# 3
  • Мнения: 71
Крисси ние наскоро си взехме уреди за вграждане и се спряхме на BOSH. Та фурната, котлона /газов/,пералнята и аспиратора са с тази марка.Все още оба4е не съм ги изпробвала, тъй като имаме още доста работа докато стигнем на етап монтаж:). BOSH=SIMENS. Какво да говорим.
Успех с избора

# 4
  • Мнения: 5 401
Нашите са Кьортинг. Много съм доволна. Купихме ги от вносителя и ни направиха отстъпка заради броя.. А кои бяха вносителите, не пофна  Embarassed

# 5
  • Мнения: 1 205
Kpuccu, нашата фурна е Nardi, плота е Eurolux, абсорбатора е Faber - страхотна комбинация са, понеже вносителя е един и за трите марки, ползвахме и отстъпка. Фурната е със 6 функции, има опция за заключване от деца, а бе изобщо - супер!
Поздрави! Успех!

И ние сме точно така и съм доволна Peace

# 6
  • Мнения: 22 516
Крисси ние наскоро си взехме уреди за вграждане и се спряхме на BOSH. Та фурната, котлона /газов/,пералнята и аспиратора са с тази марка.Все още оба4е не съм ги изпробвала, тъй като имаме още доста работа докато стигнем на етап монтаж:). BOSH=SIMENS. Какво да говорим.
Успех с избора
Peace Сименс,но мечака обзавеждане на нова кухня и може би щше взема Бош.

# 7
  • Мнения: 1 449
Мисля, че каквото и да вземете на големите производители, ще останете доволни. Наште специално са АЕГ, старите беяха Аристон, нямам забележки. По-добре да се ориентираш към дизайн и функции и ценова категория.

# 8
  • Мнения: 3 835
Нашите са на Горение, доволна съм. И аз мисля, че ако си избереш уреди, на някоя утвърдена марка, ще останеш доволна. Успех в избора!

# 9
  • Мнения: 1 564
Нашите са на Горение, доволна съм. И аз мисля, че ако си избереш уреди, на някоя утвърдена марка, ще останеш доволна. Успех в избора!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
И нашите са "Горение".Нямам никакви оплаквания.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 011
Всичките ни уреди са Бош и Сименс.Производителят им е един и същ-има припокриване на маделите даже/като функции/.От магазина ни обясниха,че Сименс е с по-висок клас по-принцип.Много сме доволни от всички уреди на тези марки-вече 2 години.При покупка на повече уреди винаги си търсете отстъпките

Общи условия

Активация на акаунт