Черен и бял списък на фризьорите!?

  • 258 790
  • 898
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 4 496
За БЕЛИЯ списък - гр. Варна:


Валя от Студио "Цветка & Крис"  ул. "Ген. Киселов" №17
а Цветка работи ли още?

Съжалявам, не мога да ти отговоря, защото за първи път ходих там и не ги познавам. Ако искаш мога да ти пратя на ЛС телефона да звъннеш.  bouquet

# 331
Бял списък: Много съм доволна от Ина от салон "Чармо" в Редута. www.saloncharmo.com
Черен списък: Не съм доволна от възрастни фризьорки, които подстригват "като едно време".

# 332
  • Мнения: 757
черен списък
салон в ПЛОВДИВ-"РОМАНО"Пловдив 4002
ул. Жан Жорес 16
РОМАН НГУЕН

 




много съм възмутена,как този РОМАН-ФРИЗЬОРА си играе с хората,омръзна ми да ме съдят по дрехите и бижутата и да ми одират кожата.как трябва да ходя облечена за да ми взимат нормални цени?
и нужно ли е да сменям стила си на обичане и да ходя по неглиже за да мога да си позволя да си плата сметката в салона.
във въпросния салон "РОМАНО" си запазих час за боядисване на корените и да пи подстриже връхчетата на косата.
отивам аз с 5 мин. закъснение за което ми се вдига  луд скандал защо съм закъсняла толкова,как той "голямото светило"мразел да чака.
за което аз се извиних,че съм закъсняла "толкова много".
седнах аз да ме боядиса с "златните си ръце"и ме пита кой некадърник ми е пипал косата до сега?
била ми в ужасно състояние!
докато чаках да ми се изрусят корените на косата се наслушах на простотии и гадни коментари за негови клиенти които посещават салона,човек от там само може да си направи сметката какво се говори  и за него зад гърба му.
много лошо впечатление ми остави затова че си "плюе на хляба"като точно тези клиенти му дават парите с които живее!!!
това е само една малка част от това което ме възмути.

накрая за това боядисване на корените и подстригване на връхчетата на косата ми взе 130 лева!!!
направо не можах да повярвам #Crazyкато ценоразпис на услугите в салона просто нямаше.
цената се определя по вида на клиента!
и това не е най-лошото,в мен нямах толкова пари!предполагах,че ще ми вземе най-много 80лв.(приблизително) понеже той работи с продукти на( шварцкопф) те не са от най-скъпите,продукти на пазара.
стоя аз на касата и бера най-големия срам през живота си,изкарах си всичките пари които имах и не ми достигнаха с 20лв.(в салона с карта не може да се плаща).
от този срам не можах да реагирам адекватно на ситуацията.
извиках мъж  ми от вкъщи да ми плати сметката в салона,който не можа да повярва как в тази дупка наречена салон са ми взели толкова пари.като при по луксозните салони които съм посещавала не съм плащала толкова!

това е историята на кратко,дано съм написала всичко за да може да е било достатъчно ясно и да сте разбрали за каква наглост става на въпрос.
ако въпросният РОМАН прочете всичко това нека разбере,че това е цената на наглостта която трябва да плати,
а моята цена аз си я платих.


Последна редакция: пт, 30 май 2008, 13:30 от versace

# 333
  • Мнения: 5 647
той работи с продукти на( шварцкопф) те не са от най-скъпите,продукти на пазара.

130 лв за боядисване с Шварцкопф??? Това направо е невероятно. Не само, че не са най-скъпите, а бих казала, че са в една от най-ниските ценови категории, редом с Палете и т.н.

# 334
  • Мнения: 757
той работи с продукти на( шварцкопф) те не са от най-скъпите,продукти на пазара.

130 лв за боядисване с Шварцкопф??? Това направо е невероятно. Не само, че не са най-скъпите, а бих казала, че са в една от най-ниските ценови категории, редом с Палете и т.н.

да така е,затова не бях подготвена за такава сума,все пак едни корени ми изруси ,ами ако си бях боядисала цялата коса,щя да платя сигурно 500лв. Sick #Crazy

# 335
  • Мнения: 5 647
той работи с продукти на( шварцкопф) те не са от най-скъпите,продукти на пазара.

130 лв за боядисване с Шварцкопф??? Това направо е невероятно. Не само, че не са най-скъпите, а бих казала, че са в една от най-ниските ценови категории, редом с Палете и т.н.

да така е,затова не бях подготвена за такава сума,все пак едни корени ми изруси ,ами ако си бях боядисала цялата коса,щя да платя сигурно 500лв. Sick #Crazy

Абе тоя Роман да не е някое прохождащо гейче?

# 336
  • Мнения: 757
той работи с продукти на( шварцкопф) те не са от най-скъпите,продукти на пазара.

130 лв за боядисване с Шварцкопф??? Това направо е невероятно. Не само, че не са най-скъпите, а бих казала, че са в една от най-ниските ценови категории, редом с Палете и т.н.

да така е,затова не бях подготвена за такава сума,все пак едни корени ми изруси ,ами ако си бях боядисала цялата коса,щя да платя сигурно 500лв. Sick #Crazy

Абе тоя Роман да не е някое прохождащо гейче?
даа ето му сайта-http://www.romano-bg.com
нещо се е превъзбудил с тези цени

# 337
  • Мнения: 5 647
нещо се е превъзбудил с тези цени

Ами трябва да покрива загуби от минали години.  Mr. Green

# 338
  • Мнения: 1 224
Версаче, какво се чудиш.. циганска работа  Sick

# 339
  • Мнения: 97
versace, мила, ама той комплексна процедура извършвал- мистична, невероятна, вълшебства твори - написал си го е в сайта - фрузьорските му услуги били ритуал  Thinking докосване до таланта  ooooh! тинтири минтири, ама и тва пари струва ша знайш Laughing
Аз като го гледам не само с цените се е превъзбудил - границата между авангард и кич е тъничка  #Crazy Sick
Може всепризнат талант да е, една стена с грамоти и дипломи да е накичил - аз на  нещо, което изглежда(и очевидно се харесва) по този начин не мога да се доверя.
То бива стайлинг, бива  екстравагантност, но на това отгоре да кажеш, че красотата ти е стил  Joy Joy Joy Joy

# 340
  • Мнения: 1 063
Едва сега разбирам, че Мърфи е отворил салон в София? ooooh!
Изгубих му  координатите (не живееше в София)  и много ще съм  благодарна, ако ми изпрати някой на лични.  Peace
Това е единственият фризьор, за когото мога да кажа, че е влюбен в работата си, обективно,  без приятелските ми  настроения. И невероятен професионалист. Както и човек. При Капанов беше само за летните (им) курсове. Харесвам в него и това, че непрекъснато се стремеше да се усъвършенства в работата.
Зарадвахте ме с тази новина!

Аз да похваля за мъжко подстригване Калин от „Кало” на бул. Витоша.

# 341
  • Мнения: 5 647
versace, мила, ама той комплексна процедура извършвал- мистична, невероятна, вълшебства твори - написал си го е в сайта - фрузьорските му услуги били ритуал  Thinking докосване до таланта  ooooh! тинтири минтири, ама и тва пари струва ша знайш Laughing
Аз като го гледам не само с цените се е превъзбудил - границата между авангард и кич е тъничка  #Crazy Sick
Може всепризнат талант да е, една стена с грамоти и дипломи да е накичил - аз на  нещо, което изглежда(и очевидно се харесва) по този начин не мога да се доверя.
То бива стайлинг, бива  екстравагантност, но на това отгоре да кажеш, че красотата ти е стил  Joy Joy Joy Joy

Че и отдел маркетинг има, ама що не влязат да прочетат в нашия форум, да разберат как се работи.

# 342
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
versace, на заглавната страница на сайта самият "творец" ли е? съжалявам за това, което си преживяла Hugуспех следващия път!

http://www.romano-bg.com/

# 343
  • Мнения: 19 359
Ей, напълни се и при фризьорите с печалбари и самозвани "творци". Като гледам на сайта - салончето му в някакъв заден двор, ама наслагал свещи и хавлии и "осъществява ритуали". Като е толкова печен - поне наистина да можеше да се плати с дебитна карта - че то и аз не ходя с 200 лв. кеш в портмонето!

# 344
  • Мнения: 757
охх Sad
като си споделих с вас малко ми олекна,така бях побесняла Sick
благодаря,че ми влезнахте в положение и имахте търпението да прочетете моите оплаквания.
дано никои не попада в такава ситуация.

Общи условия

Активация на акаунт