Медицински лаборатории - Пловдив

  • 145 966
  • 359
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 077
Сега пак ли я има  Shocked

# 16
  • Мнения: 690
Аз ви препоръчвам лаборатория "Писанец", намира се на ул. Родопи, има договор със Здравната каса.
Peace http://www.pisanec.com/ можеш да си видиш изследванията по нета.

 Peace

# 17
  • Мнения: 4 700

Ами не zнам къде е била е преди, но както писах, сега е в пресечката сре6ту ДКЦто на Васил Априлов. Вижда се от проzорците на поликлиниката. Ако не се бъркам е една zелена къ6та. Или поне се минаве6е покраи не6то zелено.  newsm78

Какви са ти впечатленията от нея? Мен проф. Павлов ме прати там.

# 18
  • Мнения: 9 077
Моя братовчедка преди 2 години си пусна там хормонални изследвания.
Съвсем нормална лаборатория ми се струва.
За Писанец мога да изкажа по-сериозно мнение, защото лично съм ги ползвала, а и мои познати също.
Но за Бодимед само това мога да кажа Blush

# 19
 Посещавала съм отделението по стерилитет в Окръжна болница и съпругът ми няколко пъти си е правил изследвания при лаборант Тилкова.  Аз лично съм много доволна от обслужването  и затова съм я препоръчала на две наши приятелски семейства,които имат подобен проблем като нашия и за които мога да кажа, че в последствие също са с много добри впечатления.

# 20
  • Мнения: 282
 newsm78   newsm78 newsm78
Не разбирам как става така, че винаги гостите или новорегистрираните потребители с едно мнение, винаги са от доволните в медицинските теми.  newsm78

# 21
  • Мнения: 9 077
Не търси под вола теле Simple Smile

# 22
  • Мнения: 524
Нашите впечатления от "Писаница" не са положителни. Преди няколко дни отидохме да направим изследвания на 6 годишното ни момче( предстои му втора операция на крачето ) за 8 месеца му се налага за 4ти път да му взимат кръв и е много наплашен. Ден преди това ходихме до лабораторията да питаме дали имат специално отношение към децата, защото нашето се страхува, увериха ни, че няма проблем. Молихме детето 1 час и след това решихме да го държим здраво, то пищеше с пълно гърло. Вече приключвахме, когато при нас влезе възрастна дама и започна да ни гони, защото сме рушали репутацията на лабораторията. По късно разбрах, че това е "доктор" Маруся Писанец собственик на лабораторията в кавички, защото за нас това не може да бъде лекар. Когато отидох да получа изследванията ме навикаха, че съм влезнала в стаята и това, ако се нарича репутация... Все пак БЛАГОДАРИМ на лаборантите, че ни изтърпяха, но няма да стъпим там вече. По унизена като майка не съм се чувствала никога.

# 23
  • Мнения: 107
аз лично  съм много доволна от "Писанец",изследванията стават бързо и резултата си го получаваш в нета newsm10

# 24
  • Мнения: 4 700
Не само в Писанец стават бърzо и могат да се проверят в нета. Никога не съм била там, но не смятам, че могат да си поzволят такова отно6ение. Лаборатории под път и над път. В крайна сметка хората там си оставят парите.

tsetsi на твое място и аz не бих стъпила повече там. Дано се научат как се обслужват хора.

# 25
  • Мнения: 107
аз лично съм с много добри впечатления и не мога да се оплача от липса на добро отношение и внимание

# 26
  • Мнения: 4 700
Е, винаги има доволни и недоволни. Дано доволните да са повече. На мен ми се налага да правя иzследване, където никъде другаде в Пловдив не го правят, освен в Писанец, така че 6те видим какво им е отно6ението.  Wink

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Аз съм стъпвала в Писанец само веднъж, когато трябваше да вземат кръв на малката, но въпреки че и тя пищеше и се дереше, нямаше никакво негативно отношение към това - сестрите й пускаха Дядо коледа да пее и гледаха как да й отвлекат вниманието. Иначе аз си ходя в Торакс и съм доволна.

# 28
  • Мнения: 524
Както казах лаборантката се постара и ни изтърпя без да прави забележки и физиономии, не можах да преглътна отношението на собственика "доктор" Писанец, за която репотацията стои над пациентите и все пак говорим за дете. Благодаря на mipetrova за моралната подкрепа.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 580
      Аз също не съм много доволна от Писанец. Ходих когато бях бременна. Правиха ми изледвания на кръв и урина и кръвна група. Първо ми обещаха, че ще са готови до след обеда на същия ден. После до обеда на следващия. После пък ми изчезнаха изследванията за кръвната група. Наложи се отново да ми взимат кръв. Изведнъж след като ми взеха отново кръв изкочиха от документите на друга жена ooooh! Дано не ми се налага да ходя отново там.
         Иначе съм много доволна от лабораторията на ВМИ. Винаги резултатите им са точни и навреме.

Общи условия

Активация на акаунт