Фотошоп ІХ

  • 27 617
  • 384
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 677
Имам едно молба, която на повечето ще се стори доста идиотска...  Embarassed
Айде някоя добра и търпелива мама да ми обясни (може и на лични) как могат четките да ми влязат в употреба, че като ви гледам какви красоти творите с тях...  Heart Eyes А аз единствено знам как да шляпна някоя звездичка тук-там.  Rolling Eyes

Предварително ви благодаря много, много, много....  Hug

# 361
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
 Сега някой да разясни и къде се намира unsharp mask, за който говори stela, може и аз да се справя с фоторетуша...

# 362
  • Мнения: 1 084
Mira_55, oт Filter/Sharpen/Unsharp Mask Simple Smile)

# 363
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
sage, още веднъж благодаря за съдействието!

# 364
  • Мнения: 2 863
Имам едно молба, която на повечето ще се стори доста идиотска...  Embarassed
Айде някоя добра и търпелива мама да ми обясни (може и на лични) как могат четките да ми влязат в употреба, че като ви гледам какви красоти творите с тях...  Heart Eyes А аз единствено знам как да шляпна някоя звездичка тук-там.  Rolling Eyes

Предварително ви благодаря много, много, много....  Hug
Пуполино, на първо време просто експериментирай, по нататък има настройки, с които можеш да си донастройваш как да изглежда четката, с  която работиш и това е, няма никава философия:))

# 365
  • Мнения: 2 271
Браво момичета!Всички работи са много хубави!

# 366
  • Мнения: 623
Браво момичета!Всички работи са много хубави!
о, да! : Grinning

# 367
  • Мнения: 4 406
аз имам такава болка: смъкнах си не помня от къде action puzzle. не мога да го подкарам обаче, макар и да следвам инструкциите, все ми иска някакъв бекграунд. слагах и махах, няма оправия, а ефекта много ми хареса. днес толкова побеснях от безсилие, че пак омятах пакет чипс Embarassed
ако някой е намерил и изпробвал такъв екшън ( не ми се сменя кирилицата Laughing) да пусне линк моля с обяснения

# 368
  • Мнения: 6 039

 ето нещо и от мен ,нещо не ми е коледно още!


vanda, откъде взе тези четки, искам и аз, ако може на готово:)))

# 369
  • Мнения: 1 393
Сега някой да разясни и къде се намира unsharp mask, за който говори stela, може и аз да се справя с фоторетуша...

Filter- Sharpen- Unsharp Mask

Последна редакция: чт, 14 дек 2006, 22:34 от MrsG

# 370
  • Мнения: 1 884

vanda, откъде взе тези четки, искам и аз, ако може на готовоSimple Smile))

Malenna и аз ги имам тия четки, виждам че още не ти е отговорила, така че заповядай, страхотно сайтче, може и да го знаеш:
 http://www.deviantart.com/deviation/36999307/

Да се разпиша и аз с шаренийка



# 371
  • Пловдив
  • Мнения: 62
Някой може ли да ми помогне-не ми работят четките, досега не ми се е случвало-щракам, щракам и нищо, сменям различни цветове и пак нищооооооооо - HELP

# 372
  • Мнения: 2 271
Хайде и аз да продължа с шаренийка  Laughing

Последна редакция: пт, 15 дек 2006, 01:24 от petia47

# 373
  • Мнения: 948
Толкова красиви неща в последните дни!  Heart Eyes

Аз много се вдъхнових, сега ако може и малко свободно време да ми пратите, още повече ще ви обичам!

Дребен въпрос: къде мога да си изпечатам красивите си снимки в Пловдив, някой има ли препоръка за студио, и как да ги занеса - на диск записани ще стане ли?

# 374
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
misholina - в Пловдив, на Батенберг има ателие на Кодак - работят много добре! Най-хубаво е на диск но, ако не се лъжа, може и по мейла! Имах някъде и тел, ама ще трябва да се поровя, ако ти трябва!

Общи условия

Активация на акаунт