пяна за почистване на диван

  • 22 982
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 546
преди време във форума се обсъждаше една пяна за почистване на диван, но не мога да намеря темата.
използва ла се по принцип да почистване на тапицерията на колите и се продавала по бензиностанциите. аз гледах на няколко бензиностанции, но всички препарати , които видях, бяха течни, а не пяна. ако се сеща някой какъв точно е този препарат, моля , да помага  Praynig

# 1
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз съм пускала такава тема. Преди няколко години купих един голям спрей, който чистеше чудесно. Май беше немски...  newsm78 След това сигурно са спрели да го внасят, защото никой не беше чувал за него. Пръскаше се пяната, оставаше се един час да изсъхне и тя ставаше на прах. Прахът се обира с прахосмукачка и готово.
Продължавам да търся този препарат.  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 3 927
Аз имам такъв препарат на Апта - френска фирма е......само че продуктите им не са много разпространени по магазините. Но би следвало да ги търсиш по магазините за перилни и почистващи препарати.
Скоро исках да изчистя дивана у нас, но не се получи, т.е. видимо не забелязах промяна на дамаската. Нещо съм разочарована от пяната, а от другите им продукти съм доволна.....

А, ето ти телефона на директния вносител. Ако искаш питай къде ги има:
0888/ 21 55 51
фирма Джи енд Би комерс ЕООД

# 3
  • Димитровград
  • Мнения: 1 735
Значи най-хубавия такъв препарат е на ТУБА-немски.Видях,че го имат в Домко.
Чистил ми е мокет(стар) и тапицерия за кола.И диван,кухненски.Нямам забележки.Само че идва малко скъп-5лв е една опаковка,а тя свършва бързо.

# 4
  • Мнения: 4 546
а какви са другите продукти?
не ми се иска да е нещо течно, което да разнасям с парцал или четка  Rolling Eyes дамаската е суид /бях пуснала тема, но никой не ми отговори/ и като прокараш ръка остава следа. затова четката направо я изключвам - струва ми се, че с нея бързо ще захабя дамаската  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 1 370
Почиствам си диваните със спрей за вътрешно почистване на кола. Става супер, дори и мокетите така чистя

# 6
  • Мнения: 7 640
Почиствам си диваните със спрей за вътрешно почистване на кола. Става супер, дори и мокетите така чистя

кажи кой е, моля те!

# 7
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
И аз имам нужда от нещо такова и то спешно че дивана е ужасен а ми се иска за празниците да светне

# 8
  • Мнения: 1 455
на Апта са страхотни продуктите.Аз си ги купувам от Дианабат не помня името на магазина,но е доста голям,ако сте от този район ще се сетите.

# 9
  • Мнения: 1 383
А защо просто не повикаш фирма да ги го изперат?

# 10
  • Мнения: 4 546
А защо просто не повикаш фирма да ги го изперат?
защото едва ли ще ми вземат 7-8 или 10 лв, колкото бих дала за препарат. освен това е добре да има нещо под ръка, с което да се почисти, ако някой залее или изцапа дамаската.  Peace

нещо друго да питам - като чистита с течен препарат четка за дрехи ил ползвата? не се ли захабява платът с тях?

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Почиствам си диваните със спрей за вътрешно почистване на кола. Става супер, дори и мокетите така чистя

От къде го купуваш, марка?
Аз съм търсила такъв спрей по бензиностанциите, но няма?

# 12
  • Мнения: 1 370
Почиствам си диваните със спрей за вътрешно почистване на кола. Става супер, дори и мокетите така чистя

кажи кой е, моля те!

Почиствам си диваните със спрей за вътрешно почистване на кола. Става супер, дори и мокетите така чистя

От къде го купуваш, марка?
Аз съм търсила такъв спрей по бензиностанциите, но няма?

Момичета съжалявам, че не съм уточнила, но не живея в Бг, просто го споделих като идея.

# 13
  • Мнения: 1 311
На "Turtle Wax" продуктите за коли са страхотни. Имат и спрей за почистване на тапицерия, отгоре на самата капачка (то не е точно капачка всъщност)  си има четка. Продават ги в Метро, Бриколаж, в Била съм виждала някои неща. Не мога да си спомня точната цена на спрея, но беше  някъде около 8 - 11 лева

# 14
  • Мнения: 7 640
каква площ може да почистиш с този спрей?

Общи условия

Активация на акаунт