Ваксини.Полза или Вреда? Ваксинационни Програми.

  • 159 391
  • 1 822
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 2 761
Ами ни6то особено.Просто 4ипа е вграден в картата ти,даже се вижда.В него предполагам е цялата информация за парите ти и за теб.Ама не може6 да избяга6 от това.Освен ако не ползва6 карта.
Не се 6а6кай изли6но,няма никъде скрито-покрито.Освен ако не живее6 в някой генгерлик Grinning

# 811
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Някак си да ми следят парите и т.н го преживявам, но ще ми е трудно да надмогна това да м и шушне някой в ушенцето кога какво да правя Blush

# 812
  • Мнения: 5 500
Мимито, права си!
То и без чип, имаш ли пари в банка, теглил ли си кредит пак се знае всичко!

# 813
  • Мнения: 4 392
Дали няма на4ин да се изкарат тези 4ипове все пак?4рез пълно пре4истване на организма примерно?!
 
Биочипът се носи в кръвния поток, доколкото четох. newsm78 
Дори и да има начин, да бъде изкаран, той ще е доста болезнен сигурно. ("Матрицата" не е просто някаква фантасмагория.  ooooh!)

# 814
  • Мнения: 2 761
Ами добре де,ами останалите отрови,които имаме в телата си не се ли носят пак от кръвния поток?

# 815
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Като ви гледам как се връзвате на всякакви конспиративни теории, направо ви се чудя, как успявате да спите да спите нощем  Rolling Eyes

# 816
  • Мнения: 4 392
Като ви гледам как се връзвате на всякакви конспиративни теории, направо ви се чудя, как успявате да спите да спите нощем  Rolling Eyes
Кой ти каза, че спим? Mr. Green Ние сме машини.  Joy

# 817
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Знаех си...  Mr. Green

# 818
  • Мнения: 1 984
Имам въпроси към tonev ,положителния ефект от ваксинирането на статистически данни ли се основава или на научни /ако ми покажеш 1 случай на едра шарка моментално си делим по 5 млн. долара - има награда - това статистически ли е обосновано или научно?/ В този ред на какво се основават научните - има ли например сравнителни анализи - колко е титъра на антителата след прекарано заболяване и колко - след ваксиниране да .Колко дълго трае (имунитета ) при първия ,колко при втория случай различно ?Колко са случаите в някакъв случайно взет интервал от време на заболели и увредени от дадено заболяване ,и колко са случаите на заболели и увредени от ваксини милиони ? Знаем ,че всяко лекарство или др. се "пробва " ,преди да бъде допуснато на пазара .Ваксините върху кой,кого ,какво се пробват клетъчни култури ? Как мога да бъда сигурна ,че дадена ваксина не е генетично замърсена какво е генетично замърсена? ако имаш предвид, че може да носи живи причинители - това се избягва при убитите ваксини, затова и те се предпочитат ? И не на последно място ,кой поема вината при увреждане на дете след ваксиниране хубав въпрос- зависи от причината - лекаря, производителя, системата...  ?Защото изобщо не съм съгласна ,че нечие дете ще бъде необходима жертва . няма необходими жертви. има непредвидими и предвидими - 2ооо на година само е БГ от грип, 18 - 40 млн след първата световна, милиони от шарки, от детски паралич.... все забравени болести...
общото между ваксините и червилото - консервантите - едни и същи са.... все същите живачни съединения, оловни съединения, опасност от заразяване примерно с приони.... понеже се правят от продукти от екарисажите.... а се изяждат всекидневно... съдържат хормонки...

# 819
  • Мнения: 1 559
общото между ваксините и червилото - консервантите - едни и същи са.... все същите живачни съединения, оловни съединения, опасност от заразяване примерно с приони.... понеже се правят от продукти от екарисажите.... а се изяждат всекидневно... съдържат хормонки...

Не знам защо си решил да вместиш темата за червилото в тази за ваксините.
И дездорантите са вредни, и някои шампоани, и боите за коса, и лаковете за нокти, и кремовете срещу стрии и ...всичката козметика сигурно в някакъв аспект. Ще е похвално, ако отвориш нова тема, където да информираш за вредностите от козметиката. Simple Smile
Като каза хормони - може да отвориш тема и срещу противозачатъчните, сигурно ще има жени, на които да е полезна.

А за така любимото за обсъждане червило - никой не го представя като всеобщо избавление и необходимо добро, което си длъжен да направиш (както е с ваксините). Ако искаш, ползвай червило, ако искаш - недей. Въпрос на избор. Всичко опира до въпрос на избор, но съществената разлика е в това, че за някои неща има масова пропаганда (в нечии интерес, разбира се) и са обявени за "задължителни" (т.е. човек трябва не просто да се абстрахира от сума ти насаждани предразсъдъци, ами и да търси вратички да заобиколи тази "задължителност", ако иска да направи свободен избор, който се разминава със "задължителното общодобро").

# 820
  • Мнения: 1 079
Интересно тогава ,защо туберкулозата не изчезва -напротив ,при положение ,че се ваксинират бебетата още в родилния дом?Мисля ,че около 99 г година имаше случай на полио и при това постваксниално .За едрата шарка да няма я ,но и чума няма - а за нея ваксина няма ,как тогава е "изчезнала " ?Пък коклюша си го има и ходи и по ваксинирани и по неваксинирани ..Рубеола и заушка ,също . Peace

Последна редакция: пт, 19 окт 2007, 12:21 от catch

# 821
  • Мнения: 4 150
Тонев,
Червило по устните и тиомерzал подкожно и мускулно едно и сьЩо ли е? Thinking

# 822
  • Мнения: 4 392

Тиомерzал има все оЩе в ваксините...

Е, това е интересно..Бърди твърдеше , че няма.  Rolling Eyes

# 823
  • Мнения: 667
Тиомерzал има все оЩе в ваксините...
Е, това е интересно..Бърди твърдеше , че няма.  Rolling Eyes

Тук пише разни неща. Интересно, доста актуална таблица - 16.10.07. Не ги разбирам много аз, но знам, че няма безопасна доза живак. Това е втория сайт, който ми излезе в гугл на "vaccine thimerosal content".

# 824
  • Мнения: 1 178
Листовки на ваксините по ЗК:
БЦЖ Има натриев глутамат...  newsm78
Дифтеткок Забранено е да се изпозлват ваксини съдържащи тиомерсал до 6 м. възраст в наредба No 15., а тук има.
Енжерикс
Еувакс
Имовакс полио
Приорикс

Други:
Пентаксим
Инфарикс
Акт-ХИБ
Инфлувак

Общи условия

Активация на акаунт