Ефтин влагоуловител от къде?

  • 23 404
  • 17
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 11
Знае ли някой от къде мога да намеря ефтин влагоуловител? Цената в Технополис е 500 и 1050 лева, в нета намерих и по 250, но нашата педиатърка каза, че имало някакви временни по 40 лева което е по приемливо за мен. Някой знае ли от къде мога да намеря?

# 1
# 2
  • Мнения: 13 512
02 9713482  и  0897260732
Аз си поръчах от тях, изпратиха ми ги до Варна с куриер и бях много доволна.ТАзи година ще си поръчам пак

# 3
  • Мнения: 1 232
Провери и в метро миналата година имаше,бяха по 80 лева

# 4
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
Monda може ли повече информация това някаква фирма ли е, или поне  каква е цената ?

# 5
  • Мнения: 13 512
20 лева беше...това са едни кутии..някъде 25 см/20 . В тях има едни торбички с кристали,които улавят  влагата и водата се събира в кутията. Торбичките с кристали се сменят,продават се и само те.Изкарах цяла зима с една торбичка.Всеки ден изхвърлях по половин ктия вода от дрешника,който е 20-на квадрата. Обади се на тедин от двата телефона и ще ти обяснят подробно

Последна редакция: пн, 20 ное 2006, 00:38 от monda

# 6
  • Мнения: 122
20 лева беше...това са едни лутии..някъде 25 см/20 . В тях има едни торбички с кристали,които улавят  влагата и водата се събира в кутията. Торбичките с кристали се сменят,продават се и само те.Изкарах цяла зима с една торбичка.Всеки ден изхвърлях по половин ктия вода от дрешника,който е 20-на квадрата. Обади се на тедин от двата телефона и ще ти обяснят подробно
Същото го купих от Пикадили в София. Имаше 2 размера. Аз взех по- малкия. Беше под 20 лв.

# 7
  • Мнения: 1 671
Мъжът ми две години подред купува някакви израелски. Пак са кутии с нещо вътре. Струваха към 6-7 лв.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 11
Знае ли някой от къде мога да намеря евтин влагоуловител? Цената в Технополис е 500 и 1050 лева, в нета намерих и по 250, но нашата педиатърка каза, че имало някакви временни по 40 лева което е по приемливо за мен. Някой знае ли от къде мога да намеря?

# 9
  • Мнения: 2 196
Мъжът ми две години подред купува някакви израелски. Пак са кутии с нещо вътре. Струваха към 6-7 лв.
И нашият е такъв - върши работа.

# 10
Това от пикадили което сте купили от кой магазин е било?
Ходя в пикадилито до хемус поне 2 пъти в седмицата но или няма, или не мога да видя. Във варненското също не съм виждал.

Изрелското добих представа как изглежда, ще се оглеждам и за него. Ако може да ми помогнете с адрес на магазин ще съм много благодарен. Проблема е  че където и да попитам ме гледат като извънземно, а единствените хора които  ме разбират са строители, но те ползват машини за по 3 хиляди  Cry Cry

Много благодаря.

# 11
  • Мнения: 13 512
В Пикадили -Център във Варна има.

# 12
  • Мнения: 731
Вчера купих от Пикадили на Хемус в София от стелажа с битовата химия. Имаше най-различни размери.

# 13
  • Мнения: 2 700
Има ги и в Пикадили в МОЛ-София. Също на щанда за битова химия.
Големият размер струва 25 лв, а малкият ако не се лъжа 12 или 15 лв.

# 14
  • Мнения: 7 640
Имам два от Бриколаж- по 5-7 лв бяха, марката е Макс Хоум, не съм особено впечатлена, конденз си има, но и вода се събира newsm78.
Размерът е като на два конфитюрени буркана на винт, но формата е трапецовидна.

Общи условия

Активация на акаунт