Рисуване за начинаещи

  • 160 014
  • 643
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 924
Хипатия, не можах да се ориентирам как става свалянето, би ли ми обяснила, моля те.
Кликнах на снимката и ми се отвори линка, но оттам нататък не вдяванах  Embarassed
трябва първо да инсталираш толбара. Ако вече си го направила при отваряне на линка се вижда това



Напиши трите букви в правоъгълника




изчакай малко за стартаSimple Smile




натисни за сваляне.При мен е на руски ,при теб може и да е на английски в зависимост от предпочитанията ти



тук изчакваш да ти се включи менажера за сваляне на файлове. Моя е на гръцки,но няма значение. Натискаш save или там както е при теб

# 136
  • Мнения: 11 307
Благодаря за обяснението.
Сега свалям като луда.
А линкове пускай до припадък  Hug

# 137
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Бързам да се запиша, пък после ще ви чета, че и мен ме сърбят ръцете да създам нещо, въпреки че не съм особено талантлива. Нещо новогодишно, снежно и красиво, че ако няма сняг за Нова година...

# 138
  • Мнения: 2 863
А аз бъразм да се похваля, че ми дойде таблета!
Жана - благодаря за препоръката, беше ми много от полза, много ми е хубавичък, само е доста мъничък, но за лаик стига:)
Ето виртуалната почерпка Wine Glass
за "произведения"е  много рано, пък и с куража съм супер зле, все не харесвам каквото и да направя...

Последна редакция: чт, 23 ное 2006, 19:17 от Jaly

# 139
  • Мнения: 1 263
Хипатия , БЛАГОДАРЯ!  bouquet  на тази анатомия на Бамес съм й хвърлила око още от Академията...Направо не знам какво да кажа! Не само за тази книга и за другите които си пуснала и тук и в  "Намерих" - Благодаря! Страхотна си! Heart Eyes

# 140
   И аз да се запиша при вас.Обичам да рисувам и да правя разни неща от глина.Но да си призная май за последно съм рисувала /ама истински, вглъбено, както се полага Wink/преди 2-3 години.Рисувам в/у камък и дърво с темпер или водни бои и после запечатвам с лак.За съжаление не знам никакви професионални техники, така че ще следя темата.
Тия дни ми донесоха диск с уроци по рисуване , с две маслени бои към него.Но е на испански.Ако все пак схвана за какво става дума ще ви пиша .
   Това са 2 от произведенията ми отпреди:
   http://images12.snimka.bg/001588289-big.jpg
   http://images12.snimka.bg/001588291-big.jpg

  Да ви призная имам несбъдната мечта да илюстрирам детски книги Blush

Последна редакция: пт, 24 ное 2006, 00:39 от gerik

# 141
  • Мнения: 1 263
Хипатия, а дали ще можеш да намериш някоя книга за анимация? А? Embarassed

# 142
  • Мнения: 2 924
Хипатия, а дали ще можеш да намериш някоя книга за анимация? А? Embarassed
нещо като манга или Ну,погоди!?
Майтап си правя.
Като за начало става ли?



# 143
# 144
# 145
  • Мнения: 1 263
Хипатия, а дали ще можеш да намериш някоя книга за анимация? А? Embarassed
нещо като манга или Ну,погоди!?
Майтап си правя.
Като за начало става ли?




Хубаво е т'ва много! Ама е по-скоро за типажи и състояния. Можеш ли да изкопаеш някое книжле точно за анимация - разрисовка на кадрите.
Извинявай, че така нахално, ама явно ти се отдава намирането на всякакви книжни съкровища.

# 146
  • Мнения: 2 924
момичета,
рисувате ли?Simple Smile
 Май и аз се каня да взема да рисувам ,че от толкова много учебници и книжки дето имам почвам да си въобразявам ,че поне един Пикасо мога да стана:))
Лошото е ,че все време няма, даже и снимките на дъщеря ми нямам време да принтирам.
 Ето нещо още от мен.
Една серия за това как се рисуват разни неща. Кой знае някой може да иска лично Путин да нарисува:) Помня като дете разчертавах на квадратчета снимка на Левски и после я рисувах и бях горда с резултата.
Формата на файловете е pdf















# 147
  • Мнения: 2 924
и останалите от същата серия




















# 148
  • Мнения: 119
Момичета бихте ли казали с какви боички е най безопастно да направя на малката отпечатъци на ръчичките и крачетата...може и някакви по нестандартни варианти....каквото ви хрумне или сте правили  bouquet

# 149
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Купи бяла глина- има в Метро и струва не повече от 4-5 лв. Разстилаш я, слагаш найлон отгоре и натискаш крачето да се отпечата. Махаш найлона и оставяш да изсъхне според указанията. После може да оцветиш с каквато искаш боичка.

Общи условия

Активация на акаунт