С какво чистите огледала

  • 4 816
  • 95
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
Мили мами,
Извинете ме за досадния въпрос но и търсачката нещо не работи.
Кажете вие с какво почиствате огледалата вкъщи така че да блестят.
Опитвала съм с препарат за стъкла обаче се появяват ивици.
Има ли някаква тънкост-моите са нови и хич не ми се иска да ги захабявам.

# 1
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Вода и добро търкане със суха кърпа. В банята го правя много често, през 2-3 дни, не изисква усилие и отнема много малко време, а и не се трупа варовик от капките. Ако капките са повече ще се справиш с нещо от рода на ЦИФ или Бинго, а дори и с оцет ще стане.

# 2
  • Мнения: 431
С препарат за стъкла, влажен парцал и накрая задължително за да няма ивици - с вестник. Примитивно, но ефективно.

# 3
  • Мнения: 2 609
С препарат за стъкла, на мен не са ми се появявали ивици.  Peace По скоро смени кърпата, с която чистиш, може тя да е проблема.Thinking

# 4
  • Мнения: 22 516
С препарат за стъкла, влажен парцал и накрая задължително за да няма ивици - с вестник. Примитивно, но ефективно.


С препарат за стъкла, на мен не са ми се появявали ивици.  Peace По скоро смени кърпата, с която чистиш, може тя да е проблема.Thinking
Peace

# 5
  • Мнения: 2 700
С препарат за стъкла, на мен не са ми се появявали ивици.  Peace По скоро смени кърпата, с която чистиш, може тя да е проблема.Thinking

 Peace Действително, смени кърпата.

# 6
  • Мнения: 2 196
С микрофибърна кърпа и вода. Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 978
С препарат за стъкла, на мен не са ми се появявали ивици.  Peace По скоро смени кърпата, с която чистиш, може тя да е проблема.Thinking

Точно така

# 8
  • Мнения: 686
Медикс за стъкла + памучен парцал

# 9
  • Мнения: 10 982
С препарат Ajax или Medix и кърпа от микрофибър. Ако няма кърпа - с вестник.

# 10
  • Мнения: 3 447
Препарат за стъкла и суха салфетка.

# 11
  • Мнения: 569

 С памучна кърпа/чорап/ и препарат за стъкла. Но и без препарат пак става, поне при мен. Има също така едни попивателни кърпи, дето ги продават по 3 в пакет, понякога към тях слагат и една по различна, прилича на старите гидюрии/не съм сигурна за думата/, лъска невероятно

# 12
  • София
  • Мнения: 35 812
С препарат за стъкла и памучен парцал Wink

# 13
  • Мнения: 899
С Медикс за прозорци + микрофибър (ако нямам със стар чорапогащник) + и накрая с вестник.

# 14
  • Сливен
  • Мнения: 295
С препарат Ajax или Medix и кърпа от микрофибър. Кърпата се продава в Била и е страхотна. Струва само 1.70, но веднъж пробваш ли, само нея ще използваш.

Общи условия

Активация на акаунт