Чеснов сос

  • 21 176
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 266
Как го правите?Много го обичам,но незнам как се прави. newsm78

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Аз го правя както дойде - задължителното е кисело мляко, сол и чесън; иначе добавям заквасена сметана или майонеза; подправката е в зависимост от ястието, към което го предлагам - може само черен пипер, може копър или магданоз

# 2
  • Мнения: 1 448
Аз го правя по следния начин - майонеза, кисело мляко, чесън/чесън на прах, черен пипер, червен пипер, чубрица и изобщо каквито подправки ми попаднат   chef

# 3
  • Мнения: 4 546
орехи, чесън, сол и малко олио - счуквам в хаванчето. добавям това към киселото мляко /за сос взимам 4,5% / ако има време - покривам купата с фолио и оставям за час-два в хладилникът.
по заведенията мисля, че слагат и майонеза и пропускат орехите

# 4
гъсто кисело мляко , пресован чесън или на прах , ситно накълцан копър , много малко чер пипер и майонеза с малко сол   / ако нямам майонеза слагам малко олио + 1-2 с. л. прясно изцеден лимонов сок  и  сол / , а наистина ако има и орехи ...мммм става супер  Peace

# 5
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
гъсто кисело мляко , пресован чесън или на прах , ситно накълцан копър , много малко чер пипер и майонеза с малко сол   / ако нямам майонеза слагам малко олио + 1-2 с. л. прясно изцеден лимонов сок  и  сол / , а наистина ако има и орехи ...мммм става супер  Peace
Много е вкусен наистина, аз го правя без орехи обаче!

# 6
  • Мнения: 2 550
Кисело мляко, майонеза, чесън, солSimple Smile Може и кисели краставички да се сложатSimple Smile

Общи условия

Активация на акаунт