Коледен базар 2006

  • 51 428
  • 1 159
  •   1
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Тази година Коледният базар ще се състои на 16 и 17.12. на в НДК,зала 4.
От 10.00 да 18.00ч.

Събраните средства ще бъдат предоставено на СОУ за деца с нарушено зрение в гр.София и ДОВДЛРГ гр.Кюстендил.


Нека в тази темо се вклучат всички,които ще правят нещо за базара.Да пишат от кой град са ,какво ще правят и по колко.Разбира се,бройката ще търпи промени ,но трябва да знаем за да можем да разпределим нещата между София,Пловдив,Пазарджик,Видин и Ст.Загора Wink
Ще се продават Crazy

1.Коледни картички
2.Коледна украса
3.Коледни сувенири
4.Шаловете ...........от темата на Летяща крава в клюто Hug
5.Курабиики,сладки и соленки...........

Чакаме още предложения и идеи Hug
В тази тема ще се координира базара и молбата ми е да се пише стегнато за да не се разводни темата и стане 100 стр.......

Всичко трябва да бъде описано-вид,бройка.......И най-късно до 12.12. изпратено до съответният град.А то може да стане само ако знаем кой с какво ще се включи  Wink

Последна редакция: вт, 21 ное 2006, 22:56 от lavender

# 1
  • София
  • Мнения: 4 865
смущават ме хранителните продукти, които ще де продават. хеи няма ли да създаде проблеми? пък и ми се струва опасно newsm78
аз лично не бих си купила "домашна" храна от такова място.

# 2
  • Мнения: 1 072
Разрешете да доложа - аз участвам.  Mr. Green  Grinning   Mr. Green

yanita, с право се смущаваш. Това обаче е съобразено другата тема. Сладкишите ще бъдат предназначени за коледна украса за елха. Не пречи това да бъде изписано специално като предупреждение.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 865
и аз най-напред си помислих, че става дума за тестени украси, но после видях, че украсите са в друга категория без уточнение на вид и изходни материали.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 743
Аз ще се постарая да се отчета с поне 50 броя картички.Ще помисля и за още нещо  Blush
И се надявам активно да учавствам в организацията  Hug  Както и в самия базар  Peace

# 5
  • sofia
  • Мнения: 7 477
смущават ме хранителните продукти, които ще де продават. хеи няма ли да създаде проблеми? пък и ми се струва опасно newsm78
аз лично не бих си купила "домашна" храна от такова място.

ооооооооо Close,не за ядене Close
аз вече така съм наплашена,че Mr. Green

# 6
  • Мнения: 6 039
с удоволствие ще се включа
не знам още с какво, но с картички със сигурност

ще следя темата с интерес, може още нещо да ми хрумне

# 7
  • Мнения: 1 134
Ние с Мими ще продаваме. Само за това ни бива Embarassed Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 6 743
Ние с Мими ще продаваме. Само за това ни бива Embarassed Laughing
Това е доста важна задача.А съм сигурна, че като се усмихнете на хората, ще изкупят всичко  Hug

# 9
  • Мнения: 863
И ние с Мишо ще се включим като продавачи!Е,може и да се включа в правенето на картички, ама ша крадъ идеи от другите Blush
Вили, обеща да направи някой сувенири и други неща за базара.Тя е уникат в измислянето на разни такива красотиии Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 39 723
С колежките ще направим някоя и друга картичка. Те са художнички, надявам се да дадат някоя и друга идея.

# 11
  • Мнения: 6 039
тези, които са продавали миналата година, нека споделят, коя стока беше най-вървежна, така да се изразя...

# 12
  • Мнения: 2 353
  Картичките се изкупиха най-бързо.

# 13
Az imam koledni igrachki ot shisharki - kominochistachi, s koito shte se vkliucha. Sestra mi gi praveshe i ima mnogo ostanali - nad 1000.  Hug

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Момичета, погледнете тези жилетчици и ми кажете стават ли за базара? Ще ги сложа на закачалки и ще ги опаковам в целофанче
http://snimka.bg/album.php?album_id=71056

Общи условия

Активация на акаунт