Хранене на 7 месечно

  • 3 243
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 120
Доста стара тема..... newsm78

# 16
  • Мнения: 377
Струва ми се, че момичетата не си падат много по млякото. Вие как мислите?

# 17
  • София
  • Мнения: 6 999
Доста стара тема..... newsm78


 Laughing Laughing Поне си припомних с какво съм хранила Дариа преди 1г. и 2 месеца Simple Smile Тя сега е вече на 1г. и 8 месеца. Все още пие вечер Милумил като десерт на вечерята, но вече не яде яйце, защото й се появи алергия към него Sad

# 18
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Хе-хе, и аз си припомних какво е хапвала Нели тогава hahaha hahaha hahaha

# 19
  • Мнения: 533
хи, хи, хи  Joy Joy Joy като не четем датите  Blush Embarassed Embarassed

# 20
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Мдааа, и аз си викам: Брех, тая тема има вече 19 отговора пък аз как съм я пропуснала  Joy Joy Joy

# 21
  • Мнения: 252
стари4ка е тази теми4ка штях да давам отговор но се оказах newsm78 newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 377
tadela, моля те сподели и ти:)

Извинявам се, че я вадя пак тая тема, ама се зачетох в темите от библиотеката и ми се ще да има малко повече мнения и опит за хранене на 7-месечно бебоче.

Рая е точно на толкова и имаме малко проблеми с храненето. Захраних я на 4 навършени месеца със зеленчукови пюренца на Хип и ядеше всичко с голям апетит. На 5 навършени, дадох и плодови, на 6 - месни, от време на време давах и каша. Обаче почна да отказва зеленчуковите пюрета и кашата, от месните слабо казано й се гади, яде само пилешкия вариант. Винаги съм слагала в зеленчуковите пюренца 2 лъжички АМ, да й е по-познат вкуса, плодовите си ги яде чисти. Та преди режима ни беше следния:

7:30-8 - 150-180 кърма
10 - 180 АМ и половин плодово пюренце
14 - зеленчуково с 2 лъжички АМ и евентуално другата половинка на плодовото
17- 180 АМ или мнооого рядко каша
19:30 - 20 - 180 АМ

Сега обаче след като отказа всичко без млякото и плодовите пюренца реших да я оставя 1 седмица само на мляко и после да почна пак да й давам и друга храна. Преди седмица въведох и глутена под формата на Плазмонки, от бисквитките за дъвкане, нямаме проблем до момента. Не съм въвеждала сирене и масло.

Та въпроса ми е : с какво храните вашите бебчета, давате ли попара, а супички, може ли кус-кус, с какво да заместя зеленчуковите пюренца newsm78 #Crazy

Да кажа, че пробвах и плодови шейкчета с банан, бисквитки, мляко и бях освиркана. Не искам да въвеждам кисело мляко още / примерно с плод и някакви бисквитки / , та какво може евентуално да го замести.

Моля ви споделете менюто и режима на бебешоците, че се чудя как да оправя положението.Simple Smile)))

Общи условия

Активация на акаунт