Капсули за отслабване ???

  • 41 192
  • 476
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 809
абе,мацки,как бяхте с апетита на втория ден? newsm78
мъжо сега се прибра с 2 хамбургера и не се стърпях  Crazy
хич не ми е намалял апетита  #Cussing out
Повтарям се,може и да се потретвам,ама пак ще кажа:)При мен намалянето на апетита дойде след 4- 5 ден.Сега пия 2-ра опаковка и не бих казала,че нямам никакъв апетит,но определено не е какъвто беше PeaceЗа съжаление нямам кантар и не знам колко кг съм свалила,но определено съм постопила нещо Wink

# 451
  • Мнения: 91
Сега попаднах на темата и нямам търпение да ви изчета всички,за това моля за извинение,не разбрах как се казват тези капсули,от къде се поръчват,има ли ги в аптеките,или как стават поръчките #Crazy newsm78Благодаря ви предварително

# 452
  • Мнения: 13
Да се отчета: Аз съм оная смотаната дето нчма кантарче в 21 век Laughing. Окитайчвам се от около 1 седмица. Значи сутринта успях да се набутам в едни дънки, който не съм носила от 1 година. С 300 зора и голям късмет, ама успях, така, че явно действат не само на апетита, защото аз и преди почти нищо не ядях. Бавно и славно към заветната цел. Хайде успех на всички   Peace и се отчитайте редовно Laughing Laughing Laughing

# 453
  • Мнения: 1 353
Аз пък мисля,че е време за нова темичка,че тая нещо много набъбна.Кой ще се заеме? newsm78

# 454
  • Мнения: 1 455
абе,мацки,как бяхте с апетита на втория ден? newsm78
мъжо сега се прибра с 2 хамбургера и не се стърпях  Crazy
хич не ми е намалял апетита  #Cussing out
  И аз като Малвина да те успокоя и да кажа,че апетит имах първите 4-5 дена.Просто от малко се засищах.Вчера ей така както се разхождах с децата реших да хапна един тост от любимите ми,но първо едва го изядох ,дойде ми много и като ми стана зле,едно такова тежко все едно съм изяла пет сандвича. Sick Определено се чуствам много по-добре ако не хапна,което е направо учудващо за мен,защото съм лаком човек.

# 455
  • Мнения: 65
Преглеждах тази тема преди, много се надъхах и отидох та си ги купих-Пиротска 18-пада се улицата зад Пиреус банк на Женския пазар,голям магазин-19лв.И тъй като съм пробвала много хапчета за отслабване ще ви кажа едно: тези хапчета съвсем не са така беробидни.Тази съставка F.L....не се знае каква е.Ако някой е пил мазиндол-ефекта в/у организма е същия.Значи или действа подтискащо на центъра на апетита в мозъка или има хормони, подобни  на тези на щитовидната жлеза,които ускоряват метаболизма. Вярно не ти се яде изобщо, има активиране на организма - така действаше и мазиндола, но той беше производно на амфетамините,действаше деградиращо в/у мозъка, затова го забраниха и отпадна от употреба. В упътването пише "хранит.добавка". Този превод може да го направи всеки срещу заплащане. Няма писано нищо на друг език,само на китайски. Много ме съмняват тези хапчета, това пресъхване на устата се получава при действието на кофеина,хормоните на щитов.жлеза, адреналина и други небезобидни ЛЕКАРСТВА. А толкова искам да отслабна по дяволите!....

# 456
  • Мнения: 817
Моля, някой да ми каже каде в София има лаборатория и да ги занеса да ги изследват и най-вече да ми обяснят по-подробно за съставките им ,действието им и последиците..Много ми е мерак да ги почна ,но за мен все още има прекалено въпросителни относно състава ,производителя и действието им за в бъдеще.
За това мисля тея дни да ги купя и другата седмица ща ги занеса.Само ,че не знам къде newsm7

# 457
  • Мнения: 1 455
   
Моля, някой да ми каже каде в София има лаборатория и да ги занеса да ги изследват и най-вече да ми обяснят по-подробно за съставките им ,действието им и последиците..Много ми е мерак да ги почна ,но за мен все още има прекалено въпросителни относно състава ,производителя и действието им за в бъдеще.
За това мисля тея дни да ги купя и другата седмица ща ги занеса.Само ,че не знам къде newsm7
http://catalog.bg/branch.php?id=366  http://ie-bas.dir.bg/DepartmentsBG.htm  http://www.zdravenportal.com/index.php?m=view&id=2 http://www.medicalnet-bg.org/hei-s/hei-s.htm Пиши в кой район ти е удобно.Това е което намерих.

Последна редакция: пт, 12 яну 2007, 12:44 от gery gerry

# 458
  • Мнения: 1 353
Моля, някой да ми каже каде в София има лаборатория и да ги занеса да ги изследват и най-вече да ми обяснят по-подробно за съставките им ,действието им и последиците..Много ми е мерак да ги почна ,но за мен все още има прекалено въпросителни относно състава ,производителя и действието им за в бъдеще.
За това мисля тея дни да ги купя и другата седмица ща ги занеса.Само ,че не знам къде newsm7
И после като ги занесеш да ни информимарш, Mr. Green

# 459
  • София
  • Мнения: 4 294
Столично ХЕИ на тел: 813 04 13

# 460
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
изтръпване - настръхване на кожата по цялото тяло, доста на често през деня.
Тъй като,никой не беше споменал за тия симптоми,или аз не съм видяла поне,си мислех,че ми има нещо друго.
Но явно настръхването по-кожата,честичко през деня е от хапчетата.
Аз нямам кантар у дома (преди 2 год. ми писна да се самосъжалявам всеки ден качвайки се на кантара и го запратих в изгнание) Mr. Green Тъй че меренето на кг. ще ги правя рядко.
Днес ако ми остане време ще посетя мъжо в службата и ще се метна там на кантара,да видим дали има нещо свалено. PraynigДай боже да е така,предвид,че нищо не ми се яде и се налага без желание да хапна нещо,за да не ми стане лошо.

# 461
  • Мнения: 91
Има ли ги в аптеките във Варна,някой купувал ли е?Кажете ми как е точното им наименование newsm78

# 462
  • Мнения: 10 758
Има ли ги в аптеките във Варна,някой купувал ли е?Кажете ми как е точното им наименование newsm78
Има ги, само трябва да прочетеш темата Mr. Green
Сание се казват.

Искате ли нова тема?

# 463
  • Мнения: 1 353
Има ли ги в аптеките във Варна,някой купувал ли е?Кажете ми как е точното им наименование newsm78
Има ги, само трябва да прочетеш темата Mr. Green
Сание се казват.

Искате ли нова тема?
Еми Цомбе айде-време е мисля за нова темичка.

# 464
  • София
  • Мнения: 4 294
Има ли ги в аптеките във Варна,някой купувал ли е?Кажете ми как е точното им наименование newsm78
Има ги, само трябва да прочетеш темата Mr. Green
Сание се казват.

Искате ли нова тема?

ДА, ДА, ДАААААААААААА newsm68

Общи условия

Активация на акаунт