Хотел "Рила" Боровец

  • 15 386
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 142
Скоро ще ходим с децата на планина и ме интересува дали някоя от мамите е била с бебо там. Бих искала да сподели мнение относно престоя! Благодаря предварително! Hug

# 1
denibg, би ли ми казала колко струва нощувката в хотел "Рила" за двама. И директно в хотела ли си направила резервацията или минаваш през някой туроператор? Съжалявам, че се намесвам с въпрос в твоята тема, но се надявам да получа малко повече информация.  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 522
denibg, би ли ми казала колко струва нощувката в хотел "Рила" за двама. И директно в хотела ли си направила резервацията или минаваш през някой туроператор? Съжалявам, че се намесвам с въпрос в твоята тема, но се надявам да получа малко повече информация.  Simple Smile
И мен ме интересуват цените   bouquet

# 3
# 4
  • Мнения: 2 309
двойна стая е 73лв или 80 лв. / в момента ми се губи колко точно беше, че бая хотели обиколихме и ми е каша в главата/ включва закуска и басейн, а да и джакузи, информцията ми е от тази събота.

# 5
  • Мнения: 142
 Daizy e отговорила вместо мен. Grinning

# 6
Аз бях в х-л Рила на Боровец миналата седмица за няколко дни (както всяка година по това време отсядаме винаги в Рила).  Чисто, добри условия, сменят кърпи всеки ден и донасят шампоани, т.хартия и т.н. За семейство с бебче ти препоръчвам студио - има печка с котлони, хладилник.

# 7
  • Мнения: 142
Мда, и ние сме се ориентирали към студио.

# 8
  • Мнения: 2 161
Скоро ще ходим с децата на планина и ме интересува дали някоя от мамите е била с бебо там. Бих искала да сподели мнение относно престоя! Благодаря предварително! Hug
Ние дълги години подред все сме отсядали в хотел "Самоков".Нямам думи да опиша колко съм доволна от обслужването!Веднъж съм била в хотел "Рила",но определено съм по-доволна от "Самоков".Особено лятото,понеже не е силният им сезон са ми правили какви ли не отстъпки.И после разправят,че софиянците били надути!Много по-доволна съм от тяхното обслужване,отколкото от варненските им колеги.

# 9
  • Мнения: 255
В Самоков е доста вехто според мен иначе ти препоръчвам хотел Флора - съвсем отскоро построен и престоя ще ти излезе май по-евтин от гореспоменатите цени, още повече че правят и пакетни оферти.
Айде приятно изкарване Grinning

# 10
  • Мнения: 522
Телефони на х-л Рила някой може ли да ми даде?

# 11
  • Мнения: 328
Телефони на х-л Рила някой може ли да ми даде?
Тук пише всичко!
Приятно изкарване!

# 12
В Самоков е доста вехто според мен иначе ти препоръчвам хотел Флора - съвсем отскоро построен и престоя ще ти излезе май по-евтин от гореспоменатите цени, още повече че правят и пакетни оферти.
Айде приятно изкарване Grinning

Би ли ми дала сайт или някакви координати за този хотел Флора, защото не съм го чувала, а ми се иска да отидем на почивка в планината и за предпочитане в Боровец. Също така ще ти бъда благодарна, ако споделиш цени на нощувка или пакетни, ако знаеш разбира се! 

Общи условия

Активация на акаунт